В УЦОЯО радять звіряти результати ЗНО онлайн

Учасники тестування можуть дистанційно звірити свої результати тестування

В УЦОЯО радять звіряти результати ЗНО онлайн

В Українському центрі оцінювання якості освіти радять учасникам зовнішнього незалежного оцінювання у випадку сумнівів щодо правильності встановлення результату тестування з певного навчального предмета скористатися можливістю порівняння своїх результатів онлайн.

Для цього учаснику ЗНО достатньо порівняти результати, зазначені в інформаційній картці, що оприлюднена на інформаційній сторінці учасника ЗНО, з бланком відповідей, який можна замовити на цій же сторінці.

Станом на 3 червня послугою вже скористалися майже 23 тисячі учасників ЗНО з української мови і літератури, 11 тисяч учасників з історії України та майже 10 тисяч учасників ЗНО з математики.

Також у центрі повідомили, що у п'ятницю відбулось перше засідання апеляційної комісії, на якому розглядалися заяви абітурієнтів про повторне визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Усього на розгляд було винесено 230 заяв, з них 3 заяви було задоволено, 227 заявникам було відмовлено в задоволені апеляції.

Освіта.ua
03.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів