Абітурієнти склали тест ЗНО з російської мови

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з російської мови будуть опубліковані у понеділок 6 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з російської мови

У п'ятницю 3 червня проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови розпочалась друга хвиля основної сесії тестування. До участі у зовнішньому оцінюванні з російської мови було допущено 2 191 особу.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 88 балів.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок 6 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з російської мови відбудеться не пізніше 18 червня 2016 року. Учасники ЗНО, які не подолають визначений експертами пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії. Додаткова сесія ЗНО з російської мови відбудеться 22 червня.

як розрахувати бал ЗНО з російської мови

Освіта.ua
03.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів