Osvita.ua ЗНО Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня
Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня відбудеться засідання експертної комісії, яка визначить поріг для трьох тестів ЗНО

Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня

25 травня о 12:00 відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, яка визначить поріг «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики та історії України. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, експертами буде встановлена мінімальна кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

В УЦОЯО повідомили, що до складу експертної комісії включено фахівців з Міносвіти, Національної академії наук, Національної академії педнаук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
23.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
класний керівник 11 класу
Вони взагалі нормально себе почувають? 28 травня випускний - коли додатки до атестатів виписувати, якщо немає результатів ДПА? 25 тільки українська мова, а математика, історія України? Було, було, а чим далі - тим чудніше...
ТАРАС
Для класний керівник 11 класу: НЕ ПАНІКУЙТЕ!!! І ЗАЧІСКУ ВСТИГНЕТЕ ЗРОБИТИ. Вже заповнюйте додатки. А після обіду 27-го додасте всього 3 предмети . А ввечері ще і корову подоїте. А зранку -в перукарню, щоб на 16-17 год. бути о-го-гооооо!!!! Було, було, а чим далі-тим... старієм... НЕ здавайтесь!!!
Віталій
Для класний керівник 11 класу: не тільки українська, а й математика з історією. Усі предмети в один день розглянуть.
Ольга
Для ТАРАС: Мені прикро, що ви вважаєто, що для вчителя на випускному найважливіше це зачіска! Більшість шкіл друкують додатки на прінтері для якісного заповнення, а тепер цілу ніч до дня видачі додатків прийдеться бути у школі працюючи над цим питанням.
Коментувати
Daniil Rozputny
Я не думаю, що показники порогу входження в цьому році, порівняно з минулим, будуть кардинально відрізнятись, але впевнений - вони будуть дещо вищими.
кирил
Неее не не не надо вищими
Коментувати
коли?
то коли будуть результати? 26? чи до вечора 25 встигнуть?
Владимир Белый
Минулого року поріг з української був чи не нижче порогу вгадування, а з інших предметів лише дещо вище. Такий рівень шкільної підготовки апріорі не дозволяє вчитися у ВНЗ по-справжньому, тобто так, щоб без списування, хабарів та плагіату. Відтак питання у тім чи спроможеться цьогорічна комісія УЦОЯО на більш помітне підняття порогу "склав/не склав" відносно позначки вірогідності вгадування?
Наталя
Для Владимир Белый: Ви філолог? Бо за граматикою та ім’ям "Владимир" не дуже схоже. Тому, думаю, не Вам вказувати, яким має бути поріг. А якщо філолог, то мені шкода Ваших учнів чи студентів.
Мирослава
Для Наталя:Невже Ви не бачите ,що ім’я написано російською.??? І як не знаючи людини ,можна давати такі коментарі і робити такі висновки.
Татьяна
А я его узнала по фото.Он в том году был комиссии , которая устанавливала порог. Я с его мыслью согласна. Тем более не для кого не секрет , что в этом году списывали с нета.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!