Рада збільшила видатки для проведення ЗНО

Верховна Рада підтримала законопроект щодо збільшення бюджетних видатків на ЗНО

Рада збільшила видатки для проведення ЗНО

17 травня Верховна Рада підтримала виділення додаткових 30 млн грн на ЗНО, ухваливши проект закону «Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»  щодо збільшення видатків на проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили у прес-службі МОН. Законопроект підтримали 235 народних депутатів.

Зокрема, законом вносяться зміни, згідно яких на 30 млн гривень збільшено видатки, які будуть на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, в бюджет 2016 року була закладена лише половина необхідних коштів для повноцінного проведення ЗНО. Цих коштів виявилось недостатньо для залучення достатньої кількості вчителів та педагогічних працівників для дотримання всіх процедур і якісної перевірки робіт.

Освіта.ua
17.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є. Балов
А що, хобздеєві конкурси, шмани, паралімпіади, учитель року, друк підручників... вже прибутків не приносять? Почали "гріти руки" на ЗНО? Молодці. ПроФФесійно.
Анна
А й дійсно, зарплату підвищили, видатки збільшили... А учителі - виживайте, як хочете. Хай би і в УЦОЯО отримували так само, як вчителі. Невже працюють більше і краще?!?! А те, що залученим доплатять - це позитивно, бо то ж і є ті самі інструктори, спостерігачі і т.д. із ЗНЗ.
Азіров
Ні треба скігліти. Треба брати лопату і піздити нею чиновніков в попірєк морди.
Коментувати
Марія
Не виділили гроші -- ДЕ ГРОШІ НА ЗНО, КЛЯТІ МІНІСТРИ ЗНОВУ ВСЕ СОБІ ЗАБИРАЮТЬ!!!!1 Виділили гроші -- А МОЖНА БУЛО Б І НА ШОСЬ ІНШЕ ВИТРАТИТИ, КЛЯТІ МІНІСТРИ, ПОНАБИРАЛИ КОГО ПОПАЛО!!!1
Володимир
скільки ще наших коштів будуть виділяти на цю нікому непотрібну фігню? Чи не краще ці кошти витратити на підвищення ніщенської зарплати учителям, які справді дадуть знання учням. Скоро більшість наших випускників підуть навчатись за кордон, там ці хрестики-нулики нікому не потрібні.. та й навчання краще і дешевіє з кожним роком
Юрий
Оно и заметно, что денег нет: проверка работ 20 дней это уже многовато.
Юрий
Для Юрий: А как оно может длиться 20 дней, если первое, и самое многочисленное состоялось 5 мая (а сегодня 17, 17-5=12, не считая время на сортировку и транспортировку). Количество сдающих знаете? Я так понимаю, что Вы не учитель, а то так бы не говорили. Да и по закону на проверку украинского языка, если не ошибаюсь, отводится до 24 дней. Поэтому, нормально проходит проверка. В моем городе уже закончили проверять открытую часть по укр. мове.
Коментувати