95% учасників з'явилось на тест з української мови

До проведення ЗНО з української мови в пунктах тестування було залучено 57 тисяч працівників

95% учасників з'явилось на тест з української мови

Явка учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури на пункти тестування склала 95% від загальної кількості зареєстрованих учасників. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Зокрема, за оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти 5 травня для проходження ЗНО з’явилось 95,07 % від кількості зареєстрованих учасників, не з'явилося – 4,9 %, ще 0,03 % учасників не були допущені до участі в тестуванні, оскільки прийшли на пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання без документів або запізнилися.

Загалом, до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування було залучено майже 57 тисяч працівників. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігало 1 622 громадські спостерігачі.

Як відомо, для участі у ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 267 тисяч учасників.

Освіта.ua
05.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Я в ужасе.Мой племянник жаловался, что не взял мобилку. Металоискатилей не было и можно было пользоваться мобилкой.Так конечно зделают ророг к примеру 25 и у нас будут все отличники кто списал с интернета.А как мой племянник писал сам набирут минималку. Не справедливо.
гость
Подтверждают ваши слова. Мне ученик также рассказал что он спиписал зно у соседа. Это уже позор. Дореформировались!!!!!
Елена
Для гость: Вы видели отзывы как написали дети.Пишут спасибо за то. что в этом году их не трогали с мабилками. Поэтому у всех по 50-65 правильных ответов.
Коментувати
Вчитель
В нашому місті ЗНО з української мови перетворилось на балаган. Учні вихваляються, що могли списувать. Під час тесту звонили телефони і ніхто не робив зауважень. В мене питання - так було кругом. Чи тільки в нас так "відзначились"?
Ирина
Для Вчитель: В Николаеве было тоже самое. Мой ученик хвастался. что всё списал с интернета.И никто телефон не забрал. Позор.
Віталій
Повезло ему, значит
Юля
у Львові такого не чула, принаймні, де дитина писала.
Коментувати