В УЦОЯО працює гаряча лінія для учасників ЗНО

Учасникам тестування радять заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО

В УЦОЯО працює гаряча лінія для учасників ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти працює телефон інформаційної підтримки для учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Телефон підтримки працює за номером: (044) 486-09-62 з 09-00 до 18-00, у п’ятницю з 09-00 до 16-45.

У Центрі нагадують учасникам ЗНО, що на їх інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

У зв’язку з чим, учасникам тестування рекомендовано заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, що розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Також в УЦОЯО звертають увагу учасників ЗНО, що до регіональних центрів оцінювання якості освіти повертаються конверти із Сертифікатом ЗНО та інформаційними матеріалами, які не були вчасно отримані учасниками у поштовому відділені за місцем проживання. Для отримання Сертифіката особа має звернутися до відповідного регіонального центру, який проводив реєстрацію для участі в ЗНО.

Як відомо, основна сесія ЗНО розпочнеться вже 5 травня проведенням тестування з української мови. Упродовж травня випускники також зможуть скласти тести з математики та історії України.

Для дистанційної підготовки до тестування випускники шкіл можуть використовувати сервіс ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань, а також коментарі фахівців до правильних відповідей до завдань тестів з різних предметів.

ЗНО онлайн

З особливостями проведення тестування з усіх тестових предметів, формами завдань, схемами їх оцінювання, часом відведеним на виконання завдань тесту, рекомендаціями щодо тестування можна ознайомитись у розділі Підготовка до ЗНО.

Підготовка до ЗНО

Освіта.ua
26.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Решение по поводу мульти теста абсолютно неправильное. Вы реально додики, готовился поступать в мед, готовился к таким предметам как химия и биология и вот сейчас узнаю что в наборе предметов их нет. Если это примут то буду уезжать в Польшу.
Марія
Доброго дня! Скажіть будь ласка син вчиться на 3 курсі ПТУ і у цьому році здає дпа у формі зно без результату 100-200 балів тобто саме дпа.А замовлення атестатів здійснюється на четвертому курсі ! То коли саме має право здавати зно на 3 чи на 4 курсі так як атестат отримають на 4 курсі з дипломом?
Вагурак
Доброго дня .підкажіть будласка в 2020році, заплатили гроші за пробненавчання в зв’язку із короновірусом, нам мали повернути кошти.відкрили рахунок в ощад банку грн.вагурак Ксенія Ігорівна ,кошти на сьогоднішній день не повернули
Олександр
Ви там для гарячої лінії сьогодні вихідний зробили ? І посадили дурбелика який навіть неможе представитись веде себе зверхньо для чого ? Де контроль ?
989
Для Олександр: Ви це до кого звертаєтесь? Ви б ще в газету написали.
Коментувати
Баба
Доброго дня, пiдкажiть, будь ласка, скiльки годин?
ded
Для Баба: десять
Коментувати
Євген
Доброго дня, на момент здачі зно я знаходився на лікарняному, кому і які документи я маю надати для офіційного підтвердження.
Ріта
25.06.2020 року донька здавала ЗНО з математики не 3 години . а 2,5 кому я можу поскаржиться Якщо це порушення , чи є можливість заново перепмсати
Влад
Для Ріта: заяву про порушення потрібно було написати ще не вийшовши з будівлі, де проводилося зно
Коментувати
МУЗИКА ЯНА СЕРГІЇВНА
Як відновити пароль та логін, щоб ввійти на сайт? Музика Яна Сергіївна Житомирська область. Радомишльський р-н
Ростислав
Як можна змінити адрес пробного ЗНО, телефон не відповідає, випускник минулих років. Буду дуже вдячний за допомогу!!!!
Viktor
Доброго дня. Чого я вже раз 5-6 вирішую теж саме зно з географії 2016 основна сесія, і у меня завжди невірні відповіді (9, 36, 40), хоч ставлю правильну відповідь, а воно мені псує всю картину
Bohdan
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи можлива зміна предмета ЗНО після отримання листа з сертифікатом?
Наталія
Доброго вечора, платіж за пробне ЗНО повернувся. Чи є варіант проплатити заново?
Наталі
Що буде зі студентами коледжів що не здали ЗНО у формі дпа?чи можна буде перездати на наступний рік
Оксана
Що це за центр оцінювання?Де правда?Коли подана заява на апеляцію, а ніхто її навіть не розглядав просто відмовили. Гаряча лінія не відповідає.
Валентина
яка ж вона "гаряча"?! така має працювати 24/7, а тут вихідні, прохідні... Завтра тест з англ. мови в магістратуру. У персонаьлному кабінеті сьогодні на даний момент (18.02) не вказано місця складання! Що робити?
Яна
Доброго дня. Телефон гарячої лінії не відповідає! Надайте допомогу з питань подачі скарги щодо здачі ЗНО, а точніше Аудіювання з англ мови. Дякую
Катя
Здравствуйте,могу ли я вернуть конверт,если почта его отослала обратно т.к. истекло время его хранения?
Іван
Я здаю зно з фізики і подавати планую сертефікат з фізики для поступлення, але дпа здаю не з фізика а з географії яка мені не потрібно, чи це не помішає?
Вчитель
Для Іван: Дитино, яка фізика та вища освіта при такій якості знань з української мови. Соромно.
я
Для Вчитель: повірте, на вчителя фізики можна вступити на бюджет з найнижчими балами
Абітурієнт
Для Іван: ні
Коментувати
Катя
Доброго дня! Скажіть, чи можу я здавати ЗНО загальне, а потім ще здати ЗНО для магістрів?
Вчитель
Для Катя: Що таке ЗНО загальне, ЗНО для магістрів? Попроси допомоги у класного керівника, бо з загальним розвитком у тебе не дуже.
Іван
Так, звісно. Зараз ви складаєте ЗНО після 11 класу, а після успішного вступу та навчання у виші через 4 роки зможете скласти ЗНО для вступу до магістратури.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Хочу запитати, цього року я здавала ЗНО з мови історії і біології всі прохідні набрала але в ті навчальні заклади куди пройшла не хотіла йти вчитись а туди куди хочу потрібна математика і англійська. Скажіть будь ласка якщо я здам ЗНО 2018 з математики і англійської мені буде враховуватись мова і історія ЗНО за 2017 чи прийдеться писати всі предмети в 2018? Чекаю на відповідь, дуже дякую.
Настя
Для Марія: Ооо будь ласка дайте відповідь мене це питання також цікавить
Іван
Цього року можна подавати ЗНО за 2016 та 2017 рр, окрім іноземної мови, яка має бути лише за 2018 рік. Тому так, можете використати.
Коментувати