Результати апробаційного ЗНО оголосять 27 квітня

Учасники апробаційного ЗНО з іноземних мов дізнаються про його результати після 27 квітня

Результати апробаційного ЗНО оголосять 27 квітня

Учасники апробаційного ЗНО з іноземних мов, що відбулось 16 квітня, дізнаються його результати після 27 квітня. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. Для цього учасникам тестування необхідно буде скористатися сервісом «Персональний кабінет учасника апробаційного тестування», який буде створено на сайті УЦОЯО.

Як відомо, участь у апробаційному ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов взяли випускники деяких шкіл столиці, Київської, Львівської та Одеської областей. Під час тестування були апробовані завдання нового формату, спрямовані на перевірку розуміння мови на слух (аудіювання).

У ході апробації використовувалися завдання різних рівнів складності. B1 – для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному, В2 – для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

За бажанням учасників результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Звіт про проведення апробації тестових завдань нового формату з іноземних мов буде оприлюднено до 31 травня 2016 року.

Планується, що з 2017 року тести ЗНО з іноземної мови включатимуть завдання з аудіювання. Відповідно до вимог Європейських рекомендацій з мовної освіти тестові завдання укладатимуться за рівнями В1 та В2.

Освіта.ua
19.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів