З-го липня оголосять результати ЗНО з деяких предметів

Абітурієнти отримають результати ЗНО з історії України, біології, фізики та російської мови

З-го липня оголосять результати ЗНО з деяких предметів

З-го липня Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології, фізики та російської мови.

За повідомленням УЦОЯО наразі завершується обробка бланків відповідей із зазначених предметів.

Напередодні оголошення результатів, 2 липня, експертні комісії в прямому ефірі визначать пороговий бал "склав / не склав" для кожного зазначеного тесту. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника зовнішнього оцінювання серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з кожного предмета будуть оприлюднені відповідні рейтингові таблиці за шкалою 100-200 балів.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ева
Объясните мне, пожалуйста, почему в этом году за 52 правильных ответов мне поставили 163,0 баллов, хотя, в 2014 году 52 правильных ответов было 175,5?
Наталія
А у мене запитання щодо змісту тестів із історії. Чому учень повинен переглядати під час підготовки до ЗНО декілька альтернативних підручників? Якщо вони затверджені МОН України, то кожен із них має відповідати програмі й логічно було б готуватися по одному. Але для підготовки до ЗНО учню необхідно читати декілька підручників і вишукувати інформацію, якої не має в тому чи іншому підручнику. Якщо учень здає чотири тести та для підготовки до кожного буде дивитися альтернативні підручники ( по 3-4), що буде із здоров’ям дитини? Тому пропозиція така: складати завдання, відповідь на які були в кожному підручнику. І ще пропозиція щодо картин художників: у програмі не має переліку їх картин. Чи в змозі учень, переглянути всю творчість художників усіх епох? Вважаю, що в програму ЗНО необхідно ввсети перелік обов’язкових для аналізування картин, архітектурних пам’яток.
Роман
Пропоную публікувати список спеціалістів, які складають питання для ЗНО у відкритому доступі. Чому постійно виникає стільки проблем з цими питаннями то з української то з історії? Тому що процес складання питань непрозорий. Невже так важко зібрати десяток відомих вчителів і скласти нормальні питання за програмою?Якщо Лікарчук не може забезпечити такої простої речі - ніхто не тримає на посаді. А то получається як з Брежнєвим - не приходячи до свідомості приступив до виконання обов’язків. Скоро вже кури сміятися будуть.
Катерина
Перш ніж оголосити резльтати з історії Українми,прошу врахувати деякі факти. У цьогорічному ЗНО було декілька дуже спірних питань. А саме : 1.Третє питання. Я обрала варінт з Ольгою та Свтославом, тому що Ольга,прийшовши до влади здійснила похід на Візантію,що вказано на карті.Так,землі,які ми бачимо,були під владою Ігор, АЛЕ Ольга своїх земель не розширювала,а Свтослав отримав саме таку територі. Русі,а згодом,зробивши декілька вдалих походів(наприклад,на Ітіль,як ми бачимо на картосхемі) приєднав землі до своїх територій. 2.47 завдання. Перегляшувши декілька видань підручників з історії,я з’ясувала,що третього портрета не було. В жодній книжці. ( Портрет митця-монументаліста) 3. 50 запитання. В цьому завданні була відповідність. З 4-х дат знала лише три,тому завдання виявилося повінстью неправильним. Адже у программі не була зазначена дата про скасування полкового устрою на Слобідській Україні. А в ЗНО мають бути лише ті дати,які є в программі. Сподіваю що ви все врахуєте. Дякую!
вася
Хто знає який буде поріг з фізики? Експерти вже визначили?
ZNO
Украинский народ обладатель наибольшего количества дипломов о высшем образовании в Европе! У нас 485 врачей на 100 000 населения ( в США - 110, в Британии - 90) и некому поставить диагноз! И лечить некому и не на чем! У нас армия юристов, чья деятельность сводится к посредничеству в передаче взяток. Экономистов уже под миллион! И самое смешное - 87% ректоров украинских ВУЗов выходцы из дремучих сел. Молокультурные маргиналы на "административной работе"...
Марина
Поставьте порог 5.У меня в институте всегда стоял анг. А за пол года поставили физику.А математику сдала на 160.Дайте шанс детям.Согласна не надо молчать.
Сергей
Что значит поступать сильнейшие? Я например сдал математику на 180 б. Может надо тести с физики делать приближёнными к школьной программе? А у меня по физике 6 правильных.Давайте не молчать.Может услышат.
yay
Для Сергей: А вы можете назвать те задания по физике, которые не соответствуют школьной программе ? Все задания по физике было легко понять, но сложнее решить. Но извините, это уже с математикой проблемы, если кто-то не может выразить одну величину через другую, либо составить уравнение и найти неизвестную.
Марина
Как можно писать,что проблемы с математикой,если бал 180.Подумайте .
Олег
Задание ужас.Почти все учителя про это говорят.Мой учитель говорит, что надо делать 3 бала.
Коментувати
Местный
Пороговый бал по физике должен быть в пределах 15-20. Иначе в этому году будет провал с инженерами и программистами. В ВУЗы должны поступать сильнейшие, а не те, кто больше всех ноет.
Ученик
Для Местный: в прошлом году 125 было 7. При более легких заданиях.
Ирина
Уважаемый Местный! Как показывает жизненный опыт, не все отличники мыслящие и грамотные специалисты. Что касается сильнейших, то есть разный уровень преподавания и материально-технической базы в сельских школах, провинциальных и крупных городах, , а отсюда и уровень знаний. К тому же Зно должно быть рассчитано на средне статистического выпускника. И рассчитывать при составлении заданий нужно на объем материала изложенный в учебниках, а не на спец. классы, а так же на основные аспекты того или иного предмета, а не на материал представленных в учебнике 1 строчкой.
555
Для Местный: Так уже провалились с техническими специальностями. Вы посмотрите на пороговый балл по математике. По физике балл будет еще более низким. В любом случае, первая сессия всё равно отсеет лишних.
Коментувати
Діма
якби ж то вони до нас прислухалися?! Такі експерти наші коментарі не читають
наталья
Експерти реабілітуйтеся за лікарчука .поставте з фізики 5 поріг!!!!!!!!!
Dar
Щиро прошу встановити пороговий бал не вище від того, що надали математиці. Ці предмети є головними за пріоритетністю у ВНЗ, тому дайте можливість абітурієнтам вступити! Тим паче, в більшості джерел інформації наголошують на складності завдань з історії. Математика була вкрай легкою. Прислухайтесь! Цього року випускники й так потрапили на нові впровадження, тому дайте їм шанс!
Діма
Експерти реабілітуйтеся за лікарчука .поставте з фізики 7 поріг!!!!!!!!!
Абітурієнт 2015
Зробіть таблицю з історії лояльною, будь ласочка ) щоб 86 балів = 200 балів ) у мене чудова вчителька. Вона у нас найкраща) а я, балбеска, виправила з правильного неправильна 4 питання, хоча спочатку все було правильно ) не так мені важливо 199 чи 200, як хочу, щоб моя вчителька з історії була задоволена) вона, як ніхто заслуговує) так, як вона ніхто не готував до зно ) буду вам вдячна)
Абітурієнт 2015
Для Абітурієнт 2015: це не репетитор! це просто шкільний вчитель, яка безкорисливо допомагала нам у підготовці) вона чекає саме від мене 200 балів) я дуууже не хочу її підводити)
Erina
Пожалуйста, пожалуйста, пожалуйста! Тоже 86 баллов. Сделайте табличечку лояльной, чтобы у нас было 200 баллов!
Абітурієнт 2015
Для Erina: 86 і хватить для 200) а 85 хай буде 199 ;)
Коментувати
Ірина
Коли будуть результати з географії? На нього давали тільки 1 неділю чи 2? Чому такий відрив в днях отримання результату?
Екатерина
Как же медленно все происходит. Вчера писала химию; не представляю, когда объявят результаты. Черепахи!