Визначено результати ЗНО з англійської мови

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з англійської мови

Тестування з англійської мови відбулося 10 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 80 тисяч осіб.

Упродовж 120 хвилин учасникам ЗНО було необхідно розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання у письмовій формі за запропонованою комунікативною ситуацією.

Завдання тесту поділені на різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту з англійської мови дорівнює 56 тестовим балам.

Завдання з розгорнутою відповіддю оцінювалось екзаменаторами від 0 до 14 тестових балів за спеціальними критеріями.

Пороговий бал тесту склав 13 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО.

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у 200-бальну шкалу 2015 року:

Освіта.ua
25.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
шановні експерти дайте поріг з фізики 7 ! Благаємо!!!!!
Вера Vera
Підскажіть хто знає, коли будуть результати ЗНО з історії?
Маргаритка Марго
Подскажите пожалуйста, каким образом рассчитывается таблиша? Между баллами шаг разный. Я понимаю, что он не может быть примене для всех, но все же как он рассчитывается? Спасибо!
Гуманитехник
Английский был очень легкий;) Не то что математика(
Марічка Лабінська
Для Гуманитехник: А я чула ,що навпаки. Математика , кажуть , цього року була легшою ніж попередніх
mamamashi
Для Гуманитехник: Это вы физику не сдавали.
Глеб
математика была легкой, ну как англ для меня тяжело, я тебе могу сказать, что история была легкой , я сдал ее на 199-200 считай у меня 86 баллов из 90, каждому свое, мне англ тяжелый , всего 168 баллов! У каждого есть свой приоритетный предмет, потому каждому что-то легче, а что-то тяжелее
Коментувати