24 червня відбудеться тестування з географії

У середу буде проведено ЗНО з географії. Для участі у тестуванні зареєстровано 65 тисяч вступників

24 червня відбудеться тестування з географії

Зовнішнє оцінювання з географії є передостаннім тестом основної сесії ЗНО у 2015 році. Під час реєстрації на тестування, скласти тест ЗНО з географії виявили бажання понад 65 тисяч майбутніх учасників вступної кампанії.

На виконання роботи над тестом абітурієнтам буде відведено 150 хвилин. Упродовж цього часу учасники тестування мають розв’язати 58 тестових завдань.

Завдання тесту поділені на чотири різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимальний результат учасника тестування з географії, за умови правильного виконання усіх завдань тесту, складе 92 тестових бала.

Зміст тесту визначений програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Тестування розпочнеться об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватися з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з географії в 2015 році.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені завдання тестів зовнішнього оцінювання з фізики, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів