Визначте свій тестовий бал з історії онлайн

Учасники ЗНО з історії України можуть обчислити власний тестовий бал за виконання тесту

Визначте свій тестовий бал з історії онлайн

Скористувавшись сервісом сайту ЗНО онлайн учасники тестування з історії України, що відбулося 19 червня 2015 року, можуть обчислити свій тестовий бал, отриманий за виконання завдань тесту.

Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися онлайн формою тесту та заповнити варіанти відповідей, які вони надали під час виконання тесту з історії України.

Сайт ЗНО онлайн використовує офіційні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти 20 червня 2015 року.

Визначити тестовий бал з історії України >>>

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії орієнтовно відбудеться на початку липня. При оголошенні результатів ЗНО з історії України буде оприлюднена таблиця переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
20.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Трифон
Очередность вопросов и ответов напечатанных в сертификационной работе не совпадает с очередностью приведенной на сайте, так и должно быть? На украинском языке было 100% совпадение.
Трифон
Или все зависит от номера тетради?
Коментувати
vita
У 52 завданні в таблиці всі 4 відповіді визначені правильно, а в підсумку показує, що набрано 3 бали. Чому?
Андрій
Чому при проходженні тесту показує "Ваш тестовий бал: Х з 90 (!) можливих", якщо максимальна кількість балів 94!?
Олена
Точно такий бал буде? Нижчим не може бути???????????????????????????????????????????????????????????
Вера Vera
Чому на 51 завдання Установіть послідовність створення радянських агітаційних плакатів у Визначити тестовий бал з історії України >>> відсутні самі картинки плакатів??? І тут не обійшлось без проколів....
Иван Петриченко
Для Вера Vera: Дякуємо, виправили.
Коментувати