Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з фізики

Дистанційна онлайн підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з фізики

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з фізики учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з фізики, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.

Під кожним завданням з фізики ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з фізики максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Також після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

За останнім посиланням у списку тестів ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Перейти до тестів ЗНО онлайн з фізики >>>

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики відбудеться 13 червня 2016 року. З особливостями проведення тестування, зокрема, формами завдань тесту, кількістю завдань, часом відведеним на виконання завдань, критеріями оцінювання тощо можна ознайомитися за таким посиланням >>>

Освіта.ua
21.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гнiвний Батько
Прошел тест - система посчитала, что я ПРОПУСТИЛ большую часть вопросов! What is it?
Олександр
Онлайн курс "Згадати все!" допоможе тим, хто хоче швидко повторити шкільну програму (щоденні лекції) з фізики та попрактикуватися в тестах ЗНО минулих років. Детальна інформація про інтенсивний курс тут:. http://znonline.org/ua/remember-all.html
Геннадий
Хорошо хоть по физике вони не будет как с украинским. Право смешно будет выглядеть глупцы правят физику! Хотя в Украине завтра и законы физики перепишут, особенно те, которые российскими учеными писаны.
Бандера
Для Геннадий: ти тупий кацап!!!
Коментувати