Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з англійської мови

Дистанційна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови

Підготовка до тесту: ЗНО онлайн з англійської мови

З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з англійської мови, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.

Під кожним завданням з англійської мови ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з англійської мови максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Також після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

За останнім посиланням у списку тестів, ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

ЗНО онлайн. Англійська мова

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 7 червня 2016 року. З особливостями проведення тестування, зокрема, формами завдань тесту, кількістю завдань, часом відведеним на виконання завдань, критеріями оцінювання тощо можна ознайомитися за таким посиланням >>>

Освіта.ua
05.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДПА з англійської
Не так давно представник МОН оголосив, що на сайті міністерства є кнопка «2016 – рік англійської мови в Україні» і там можна знайти безкоштовні матеріали ДПА з англійської мови 2016. Сайт є, кнопка є, а матеріалів немає. Напевне кнопка запрацює, коли усі учні куплять тренувальні брошури (8 тестів приблизно 100 гр).
Варвара бокова
Для ДПА з англійської:
Варвара бокова
Для ДПА з англійської:
Коментувати