Визначте свій тестовий бал з української мови

Учасники ЗНО з української мови можуть обчислити власний тестовий за виконання тесту

Визначте свій тестовий бал з української мови

Скористувавшись сервісом сайту ЗНО онлайн учасники тестування з української мови і літератури, що відбулося 24 квітня 2015 року, можуть обчислити свій тестовий бал, отриманий за виконання завдань тесту.

Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися онлайн формою тесту та заповнити варіанти відповідей, які вони надали під час виконання тесту з української мови і літератури.

Сервіс надає можливість визначити власний тестовий бал за виконання завдань закритої форми. Зазначимо, що виконання завдання відкритої форми оцінюватиметься екзаменаторами.

Сайт ЗНО онлайн використовує офіційні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти 25 квітня 2015 року.

Визначити тестовий бал з української мови і літератури >>>.

Як відомо, оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться до 15 травня. При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

До 20 травня школи отримають результати державної підсумкової атестації з української мови своїх випускників.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
08.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лана
У мене 33 бали то здала чи ні? Як правильно порахувати поріг???
Мармна
Я не розумію, у мене 24 бали по зно, школу давно закінчила, здала я чи ні?
не згоден
ловити - ловлють в тесті який ми проходили.... і ловити - ловлять тут.... і як це розуміти??
Антон
В онлайн тесті є помилки. 1) Максим Тримач (л.ра) 2) в 14- ому написанно (улюблений... вчитель) хотя на зно було (улюблений... читель)
Абітурієнт Абітурієнтович
За якою формулою обчислювалося? Вчора було написано ЗНО а сьогодні вже можна самостійно визначити результат. Щось мені підказує що тут обчислення ведеться за тогорічною чи якоюсь ще формулою.