Масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Перші в Україні онлайн-курси з підготовки до складання ЗНО з математики, фізики та хімії

Масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

Наша мета – зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності коштів на послуги репетиторів, чи рівня викладання в школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

В найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен курс проекту складається з ілюстрованих відео лекцій та інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Курси доступні за таким посиланням: http://prometheus.org.ua/zno

Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. За перші три місяці з моменту відкриття проекту на ньому зареєструвалося більше 50 тисяч користувачів.

Освіта.ua
23.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надежда Российская
Я готовлюся до ЗНО через інтернет самостійно, і не хожу ні на які платні додаткові уроки.
Настя
Подскажите пожалуйста ,моя подруга с Луганска ,и она хочет сдать зно ,но не успела до 20 февраля ,два дня назад выехала с Луганска в Новоайдар в луганскую область ,дальше планирует уехать в Одессу,и там хочет сдать его , я прочитала что тем кто с оккупированных территориях Украины могут послать письмо после 20-го февраля ,нужно ли указывать причину по которой она не во время послала письмо ?если кто знает,как именно нужно указать причину ?и может ли она сдать его в Одессе ?подскажите пожалуйста
Андрей
Для Настя: а почему бы тебе не попробовать поискать ответ на свой вопрос на специальных сайтах: сайте УЦОЯО или регионального центра? Там есть эта информация. И чтоб не мучалась: нужно дополнительное заявление. И какое место при регистрации сама подруга себе выберет, там и будет сдавать. =)))
Коментувати
Александр
Так же есть неплохой ресурс для подготовки к ЗНО по украинскому языку и литературе: http://educator.in.ua/ Просто замечательные конспекты!
Іван
Дуже пиємно читати новину про те, що в Україні розвивається система масових онлайн курсів... Але прикро розуміти, що журналісти в Україні зазвичай пишуть тексти і навіть не знають про що... Питання до автора: Хіба так важко відкрити сайт прометеуса і прочитати інформацію про курси? Як не зауважити, що це тільки пробні курси в яких охоплено тільки частину шкільної програми (близько 30%) і тільки в майбутньому планується реальний запуск повного курсу підготовки до ЗНО... А якщо ще відкрити пошук, то атор міг би дізнатися, що це вже третя компнаія що створює онлайн курси підготовки до ЗНО.. А першою була школа Знання Онлайн - і в них курси повні, відповідають програмі МОН і вже готові для вивчення учнями: http://znaniya.znonline.org/
Степан
Для Іван: на сайті, який Ви зарекомендували підготовка до ЗНО справді проводиться, але це платний курс. Натомість Prometheus буде надавати, ну принаймі так повинно бути, безкоштовний курс підготовки.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!