Масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Перші в Україні онлайн-курси з підготовки до складання ЗНО з математики, фізики та хімії

Масові онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

Наша мета – зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності коштів на послуги репетиторів, чи рівня викладання в школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

В найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен курс проекту складається з ілюстрованих відео лекцій та інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Курси доступні за таким посиланням: http://prometheus.org.ua/zno

Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. За перші три місяці з моменту відкриття проекту на ньому зареєструвалося більше 50 тисяч користувачів.

Освіта.ua
23.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надежда Российская
Я готовлюся до ЗНО через інтернет самостійно, і не хожу ні на які платні додаткові уроки.
Настя
Подскажите пожалуйста ,моя подруга с Луганска ,и она хочет сдать зно ,но не успела до 20 февраля ,два дня назад выехала с Луганска в Новоайдар в луганскую область ,дальше планирует уехать в Одессу,и там хочет сдать его , я прочитала что тем кто с оккупированных территориях Украины могут послать письмо после 20-го февраля ,нужно ли указывать причину по которой она не во время послала письмо ?если кто знает,как именно нужно указать причину ?и может ли она сдать его в Одессе ?подскажите пожалуйста
Андрей
Для Настя: а почему бы тебе не попробовать поискать ответ на свой вопрос на специальных сайтах: сайте УЦОЯО или регионального центра? Там есть эта информация. И чтоб не мучалась: нужно дополнительное заявление. И какое место при регистрации сама подруга себе выберет, там и будет сдавать. =)))
Коментувати
Александр
Так же есть неплохой ресурс для подготовки к ЗНО по украинскому языку и литературе: http://educator.in.ua/ Просто замечательные конспекты!
Іван
Дуже пиємно читати новину про те, що в Україні розвивається система масових онлайн курсів... Але прикро розуміти, що журналісти в Україні зазвичай пишуть тексти і навіть не знають про що... Питання до автора: Хіба так важко відкрити сайт прометеуса і прочитати інформацію про курси? Як не зауважити, що це тільки пробні курси в яких охоплено тільки частину шкільної програми (близько 30%) і тільки в майбутньому планується реальний запуск повного курсу підготовки до ЗНО... А якщо ще відкрити пошук, то атор міг би дізнатися, що це вже третя компнаія що створює онлайн курси підготовки до ЗНО.. А першою була школа Знання Онлайн - і в них курси повні, відповідають програмі МОН і вже готові для вивчення учнями: http://znaniya.znonline.org/
Степан
Для Іван: на сайті, який Ви зарекомендували підготовка до ЗНО справді проводиться, але це платний курс. Натомість Prometheus буде надавати, ну принаймі так повинно бути, безкоштовний курс підготовки.
Коментувати