У додатковій сесії ЗНО взяли участь 19 299 абітурієнтів

Український центр оцінювання якості освіти надав статистичні дані проведення додаткової сесії ЗНО

У додатковій сесії ЗНО взяли участь 19 299 абітурієнтів

За даними Українського центру оцінювання якості освіти у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року взяли участь 19 299 абітурієнтів. Зокрема, з Криму – 84 абітурієнта, Донецької області – 12 028 осіб, Луганської області – 5 241 особа.

Як відомо, 15 липня було проведене тестування з хімії, яке завершило проведення додаткової сесії ЗНО. У додатковому тестуванні брали участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не мали можливості скласти тести під час основної сесії, а також випускники шкіл з Донецької і Луганської областей.

Станом на 18 липня, Українським центром оцінювання якості освіти визначено та оголошено всі результати додаткового ЗНО, окрім результатів тестування зі світової літератури.

Прийом документів до ВНЗ триватиме до 12.00 годині 1 серпня. Абітурієнти, які мають проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня.

Також в абітурієнтів є можливість дистанційного подання заяви про вступ до ВНЗ за допомогою системи електронний вступ.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів