Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Абітурієнти склали тест з історії України. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 21 червня

Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України у 2014 році було зареєстровано майже 175 тисяч абітурієнтів. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 90 % від загальної кількості зареєстрованих.

Протягом 135 хвилин учасникам ЗНО з історії України необхідно було розв’язати 56 тестових завдань.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників з історії України.

Під час оголошення результатів ЗНО з історії України буде оприлюднено таблицю відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть оголошені у суботу 21 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з історії України, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 15 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з історії України буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
а.м.
Чому було вилучено питання про січі? Вперше чую про таке, але дійсно бракує кілька балів!
Дима
скільки балів за всі завдання?...92?
максим
80 правильних .скільки приблизно балів
максим
я не згоден з відповіддю на питання про Велике Князівство Литовське.Там також вірна відповідь.що офіційними були і литовська і польська мови. Думаю питання ,поступова ліквідація ...не зовсім правильним.
Макс
есть шанс,что в этом году будет нормальный рейтинговый балл.,в отличии от английского языка и за 72 правильных ответов будет 190 баллов у меня?
Ирина
Для Макс: прим. 187 - 190
Коментувати
Паша
66 то нормально?
Олеся
Для Паша: Приблизно 185±. Так, це нормально. ))
Коментувати
Руслан Никифоров
Завдання з Кучмою і Симоненком не має в програмі навіть гуманітарно-правового ліцею з факультетом історії. Ми ще не були політично свідомі, щоб запам"ятовувати таке в 1999р. Як ми, блять, його розв"язати повинні, скажіть мені будь ласка?
ПЕТРИКОР
Для Руслан Никифоров: ми ось в 11 класi, весною це все вчили. Не нада ля ля
ПЕТРИКОР
Для Руслан Никифоров: але я також не правильно вiдповiла)) Дурень я, та й годi
Руслан Никифоров
ви вчили що в другому турі Кучма боровся з Симоненком? Може це вам просто розповіли, або вчитель щось знав)
Коментувати
Олег
завдання 39: при чому тут спортсмени і ,,ми більши пятидесяти кілометрів не ходимо’’ до бюрократизму держапарату? взагалі хтось знає, в чому полягає зміст карикатури?а то не зрозумів. це взагалі не плакат а якась маячня.
ред
Для Олег: бабка попросила отнести ее заявления в соответствующие органы , а спортсмены ответили, что так много они не проходят.
Руслан Никифоров
Зміст в тому, що треба обійти з пару десятків органів, а це тіпа більше 50-ти км. Я сам до цього не допер на зно, тільки потім зрозумів.
Ольга
Завданння на звичайну логіку
Коментувати
Юлія
Я подавлена тестом з історії та англійської мови. Тест з історії був важким! Напевне міністерство забуває яку шкільну програму воно складає. Забуває, що, наприклад, в економічних класах один урок історії в тиждень. При такій програмі взагалі неможливо щось вивчити! В підручниках немає тих цитат, які міністерство дало у цьому році! Так звідки нам їх знати? А Січі взагалі було вилучено!! Щодо англійської то це взагалі завал! В школах викладають мову вчителі які розуміють її на елементарному рівні! Програма в школах жахлива! Підготовки ніякої! Так можливо міністерство не буде говорити про наш рівнень підготовки, а розпочне з себе? З шкіл? Який сенс з них, якщо діти з 1 класу вчать англійську і такі жахливі показники? Про шкалу я взагалі не говорю! Я рада за людей, які зараз їдуть вступати в Європу! Навіть у Польшу набагато легше вступити чим до нас! Ціни помірні, а не 35 000 в рік! І корупції там немає! А в наших ВНЗ "ліміти п’ятірок"!!! Набридло це вже все!
княгиня Ольга
Для Юлія: "В підручниках немає тих цитат, які міністерство дало у цьому році!" - цитати не потрібно було заучувати, із завданням можна було впоратись, виокремивши їх суть, зерно . Я згодна з тобою, проте, "виживаємо як можемо"... краще не скаржитись, а використати всі можливості, які маєш.
Коментувати
пампам
англ 163, история и украинский + - по 190
пампам
если общий выходит 590-600.. то можно поступить в киев на бюджет в кну,кпи?
катя
Для пампам: это на контракт , бал маленький
Макс
можно,смотря на какой факультет
Катя
дивлячись на який факультет хочеш вступати) на деяких і 600 з копійками беруть на бюджет)
Коментувати
Daren
Совершенно не готовилась к истории Украины. Вопросы были занятными, так что процесс написания оценивания был приятным) Однако, как мне кажется, есть несколько спорных моментов в заданиях... И да, большинство заданий были не на цифровую-событийную историю, а на культуру, литературу, общие знания.
дина
Если мой 570 можно поступить на бюджет?
Anna Kozak
як думаєте, якщо приблизний суцільний бал 530, можливо вступити на бюджет?
Аня
Для Anna Kozak: смотря какой город, факудьтет и престиж вуза) куда собираешься?
Коментувати
Антон
У меня общий 486 ( сдавал укр.яз, математику и англ.яз) В какие города хотите больше всего поступить?
Таня Лейниц
Для Лера: У меня по математике -150, по укр.яз -153( +- 3б), по истории У.- максимум 145..Общий получается 450) Хочу п=на экономический)надеюсь на бюджет))
ПЕТРИКОР
Для Таня Лейниц: у меня балы намного выше, а я даже на контракт не надеюсь поступить.
Коментувати
Лера
Считали ваш приблизительный общий балл по трём предметам?Хвастайтесь))
Настя
Для Лера: 535 десь буде. хвастатись нічим(
Коментувати
ПЕТРИКОР
Всi дуже засмученi, нiби то ЗНО було дуже складним. А я бiльше засмучена, що погано пiдготувалася, i була не завжди певна у правильностi моiх мiркувань i тому написала не дуже добре. :С Ось про що вам потрiбно думати, дорогi моi.
Ірина
Для ПЕТРИКОР: Я сама вважаю тести цього року не надто вдалими... Та ні, вони справді для більшості важкі. Але більше всього я ненавидже не авторів, а саму себе. Адже я довго готувалася, цілу ніч повторяла матеріал. Можливо, неправильно розробила стратегію у підготовці. Але щоб там не було - винні ми самі, тому що потрібно визнати те, що тести були реальними для написання.
княгиня Ольга
Чому мені одній здається, що тести були нормальні :(
Коментувати
Лера
http://academia.in.ua/?q=node/755 Ответы на ЗНО этого года) Желаю всем удачи! Всем удачного поступления!!!
Таня
Тест був дуже складним! Завдання просто безгулуздi! Хто цi тести складав я не знаю.Навiть репетитор був в шоцi вiд цьогорiчних завдань!