200 балів з іноземної отримали 100 учасників ЗНО

Оголошені результати першого тестування зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів

200 балів з іноземної отримали 100 учасників ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти визначив результати тестування, що отримали учасники основної сесії ЗНО з іноземних мов.

У 2014 році абітурієнти мали можливість скласти тест з однієї іноземної мови на вибір. Загалом участь у тестуванні з англійської, німецької, французької та іспанської мов взяли 73 817 абітурієнтів країни. З відомих причин, участь в основній сесії ЗНО не брали вступники з Донецької та Луганської областей.

Найпопулярнішою іноземною мовою в української молоді традиційно є англійська, тест з якої склали 69 405 абітурієнтів, німецьку складали 3 305 учасників. Тест з французької склали 884 абітурієнта, іспанської – 223.

Цього року 100 абітурієнтів отримали максимально можливий тестовий бал з іноземних мов. 87 учасників ЗНО отримали 200 рейтингових балів з англійської, 11 з німецької, по одному з французької та іспанської мов.

Зовнішнє оцінювання з іноземних мов відкривало програму тестування у 2014 році. Основна сесія ЗНО завершиться 27 червня. До цього часу ще будуть проведенні тестування з історії України, хімії, біології та світової літератури.

Результати тестування будуть використовуватися абітурієнтами під час конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
18.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!