Учасники пробного ЗНО визначать власний рейтинг

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 30 листопада

Учасники пробного ЗНО визначать власний рейтинг

У 2014 році учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть не тільки ознайомитися з процедурою проведення тестування, а й визначити місце отриманих результатів серед результатів тестування інших абітурієнтів, які брали участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні за шкалою 100-200 балів.

В Українському центрі оцінювання якості зазначають, що рішення про визначення результатів за рейтинговою шкалою було ухвалено враховуючи численні прохання учасників пробного тестування.

Для визначення місця своїх результатів серед результатів тестування інших учасників ПЗНО, абітурієнтам буде необхідно внести правильні відповіді до спеціальної форми, що буде розміщена на сторінці "Особистий кабінет учасника ПЗНО".

"Звертаємо Вашу увагу, що оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тому достовірність результату пробного тестування залежить від об’єктивного внесення правильних відповідей до спеціальної форми", - наголошують в УЦОЯО.

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 15 листопада майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 36 480 тестів: з української мови і літератури – 11 686, математики – 7 843, історії України – 4 784, англійської мови – 3 780, біології – 3 660, інших предметів – 4 727.

Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Львівській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Варто наголосити, що пробне тестування не є обов’язковим. Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Проведення ПЗНО здійснюється з метою ознайомлення майбутніх вступників з процедурами зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєстровані учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести впродовж двох тестових днів - 22 та 29 березня 2014 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

22 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської. Відповідно 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде завершена 30 листопада 2013 року.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість послуг зі складання одного тесту в усіх регіональних центрах оцінювання якості освіти складає 89 грн.

Для отримання оперативної інформації щодо проведення ЗНО та вступної кампанії 2014 року приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або підпишіться на розсилку новин Освіта.ua.

Освіта.ua
19.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Было дело
Дурилка и есть.Проходили 2 теста в Донецке-английский и история .Организовано -из рук вон...Постфактум поняли,что деньги на ветер.Проверить себя БЕСПЛАТНО и удобно можно в интернете.
дубровський
Для того, щоб знати своє місце серед інших, потрібні результати всіх інших. Інакше це або "дурилка", або чергове збирання "бабла" (що ймовірніше). А відповіді потрібно вносити свої, а не правильні.