Результати ЗНО експортовані до "електронного вступу"

Абітурієнти, які обрали електронний варіант подання заяви, можуть не роздруковувати результати ЗНО

Результати ЗНО експортовані до "електронного вступу"

Про це йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти щодо технічних ускладнень роботи сайту установи.

"Український центр, розуміючи, наскільки важливим етапом в житті абітурієнтів є вступ до ВНЗ, станом на 1 липня оголосив результати ЗНО з усіх предметів, окрім світової літератури, тестування з цього предмета проводилося буквально кілька днів тому", - зазначають в УЦОЯО.

У центрі нагадують, що для зручності абітурієнтів оголошення результатів побудовано таким чином, що учасники тестування можуть побачити їх, не виходячи з дому, - на своїх інформаційних сторінках, розташованих на сайту Українського центру. Скориставшись опцією "Сформувати Інформаційну картку", вступники мають роздрукувати додаток до Сертифіката ЗНО, який разом з іншими документами подають до приймальних комісій.

"Разом з тим, через надзвичайну активність користувачів офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти (близько 8 000 переглядів на хвилину) природно, що виникають певні складнощі, пов’язані із перевантаженням цього ресурсу. І чим більше разів абітурієнт намагається зайти, тим більше він навантажує систему", - йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО зазначають, що абітурієнти прагнуть подати документи до навчальних закладів, сподіваючись, що так буде надійніше та нагадують, що рейтинговий список вступників складатиметься по завершенню терміну подання документів, і місце абітурієнта у цьому рейтингу не залежить від того, в який день він подав документи до приймальної комісії.

"Варто також наголосити, що система електронного вступу вже містить оголошені на інформаційних сторінках результати, тож вступники, які вирішили скористатися цим ресурсом, бачитимуть, що, подаючи документи через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), вони значно полегшують собі цю процедуру – під час роботи із системою електронного вступу вони так само бачать свої результати, як і на інформаційних сторінках. При цьому роздруковувати нічого не потрібно!", - йдеться у повідомленні.

"Тож якщо у абітурієнтів виникли певні труднощі під час перегляду своїх результатів тестування, існують два шляхи вирішення цієї проблеми: спробувати зайти на наш сайт пізніше або скористатися системою електронного вступу, що значно зекономить час абітурієнтів та зменшить навантаження на інформаційні ресурси, задіяні під час вступу до ВНЗ", - йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти щодо технічного функціонування веб-ресурсу установи.

Освіта.ua
12.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нила
Если я введу в электронную форму сертификат за этот год, где у меня выше балл по англ., чем в прошлом, но меньше по географии, то защитают ли мне балл по географии за прошлый год? Т.е. произойдет ли выгодная для меня комбинация результатов ВНО за разные годы?
косс
как подать електронну заяву??
Маша
Для косс: http://ez.osvitavsim.org.ua
Коментувати
Маша
Подскажите что делать я подала электронно заявление,а сегодня захожу на сайт а там написано заяву скасовано абітурієнтом,хотя я ничего не отменяла,что делать?как вернуть заявление обратно в ВУЗ?
христина
при електронному вступі враховується золота медаль?
яна
Чи можна при вступі подавати сертифікати ЗНО з різних років ???? наприклад : укр.м. та історія з 2013 , а англ. з 2014 ??
Александр Муха
Для яна: no
Коментувати
ната
я отправила электронным образом документы, меня допустили до конкурса, нужно везти документы или подождать до того как напишут "Рекомендовано до зарахування"
Katerinka
Для ната: Коли ви будете у списках, тоді і несіть оригінали.
Коментувати
Вікторія
якщо я подала заяву в електронному вигляді на денну форму навчання, то чи можна під час здачі оригіналів документів якось перевестися на заочну форму?
Человек с бульвара капуцинов
Вот гавно ,поступаю значит в ЗДМУ или рандомный мед ,а мне мамка для подстраховки говорит ,подавай в национальный на биофак ,так что делать?
Andriy Koshelevych
А можна подавати до п"яти вузів електронно, а потім ще до пяти вузів просто подати документи?.....чи це в сумі повинно бути 5 внз?
1
Для Andriy Koshelevych: в сумі звичайно
Коментувати
Настя
Подскажите кто знает: если я после первой волны подаю оригиналы документов на определенный факультет на бюджет , а потом вижу что со 2 волной попадаю на бюджет на тот факультет куда хотела, могу ли я забрать документы и отдать на другой факультет?
Вова
Для Настя: звичайно можеш)
Настя
Спасибо)
Коментувати
Оксана
По-моему, все баллы попадают только из одного сертификата. У меня английский за этот год лучше, чем за прошлый. А заносятся результаты по прошлогоднему сертификату, без возможности внести результаты по одному тесту из другого сертификата. Как так, ведь говорили, что можно выбирать те результаты, которые лучше? Выходит, это опять неправда?
1
Для Оксана: ето виновата ПК того ВУЗА в который вы подавали документы!! или вы неправильно написали заявление и указали возле бала не тот год сертификата
Коментувати
Марк
Подскажите, кто знает : я в одном универе выбрал один факультет (и все 3 специальности в нём). Допустим, что я пройду на бюджет в первой волне на одну из этих специальностей (причём вероятность, что я на неё пройду 99 %, а вот на остальные две в первой волне маловероятно) и не принесу оригиналы. Ни лишат ли меня возможности попасть на бюджет по другим специальностям во 2-3 отборах ? ? ?
Оксана
Для Марк: В прошлом году так и было - не приняли с высокими баллами, но без оригиналов, а приняли с низкими, но якобы подавших оригиналы. Хотя кто это видел
irra
Оксанап, Вы не понимаете системы волн, пишите ерунду -внимательно читайте правила поступления, где сказано, если вы рекомендованы, то приносите документы и вас зачислят аж 11 августа, если не приносите, то вы выбываете из конкурса, т.е. вас вычеркивают из списка , а потом рекомендуют во второую волну следующих по списку ребят. Но вы можете подать туда, где вас рекомендовали в 1 волну., а потом, после рекомендации во 2 или 3 документы, поданные в 1 волну забрать и перенести, туда , где вам приоритетнее если вы туда рекомендованы. Приказ о зачислении 11 августа
Оксана
Уважаемая Ирра, вы пересказываете закон, я и без ваших комментариев его знаю. Я говорю о другом - зачислили в прошлом году людей, имеющих не самые высокие баллы, но сдавших (якобы) оригиналы документов.Доступны списки прошлого года, посмотрите сами: у всех рекомендованных в графе Д стоит "+". Вот например ссілка на днепропетровский универ, филфак: http://www.vstup.info/2012/111/i2012i111p10012.html
Коментувати
яна
я подала заяву в эл.форме и уже добавлена в конкурс. могу ли я теперь поехать в тот вуз и дать оригинал?
1
Для яна: да конечно
Коментувати
Марк
Подскажите, кто знает : я в одном универе выбрал один факультет (и все 3 специальности в нём). Допустим, что я пройду на бюджет в первой волне на одну из этих специальностей (причём вероятность, что я на неё пройду 99 %, а вот на остальные две в первой волне маловероятно) и не принесу оригиналы. Ни лишат ли меня возможности попасть на бюджет по другим специальностям во 2-3 отборах ? ? ?
Таня
Ваш текст...У мене проблеми з поданням заяви до КМАЕЦМ...пише "Для вступу за даними сертифікату необхідно два предмета сертифіката ЗНО, Українська мова та література,Творчий конкурс,Творчий конкурс," Підскажіть що робити????????
Lena Fastovskaya
На заочне відділення можна подавати електронну заяву?
Маша
Для Lena Fastovskaya:Нажаль ні.
Коментувати
Марина
при поданні саме електронної заяви на факультети журналістики коли буде призначена дата творчого конкурсу і як мене про неї проінформують?
Max Krasikov
Для Марина : зверніться будь-ласка до приймальної комісії вузу. Вони повинні вас проконсультувати з данного питання!
Коментувати
маша
як подати електронну заяву
Катя
Для маша: Когда входишь в "Інформаційна сторінка" под логином и пин-кодом увидишь - зарегистрировать для электронной подачи документов
Коментувати
ирен
якщо на електронній заяві стоїть статус "допущено до конкурсу" а на сайті Конкурс в цьому ВНЗ прізвища не має, то що це означає - заяву прийняли до ВНЗ чи НІ?
Марина
Для ирен: приняли, просто еще не успели внести в рейтинг, подожди немного)
ирен
Дякую, Марино, вже дійсно внесли
Коментувати
Каріна
А подавати документи потрібно у спеціальній папці чи достатньо файлу?
Max Krasikov
Для Каріна: про "спеціальну папку" ніхто не казав, одже можна і звичайний файл. Головне, щоб всі документи в наявності були))
Коментувати