Чи скасовувати іспит через імовірний поганий результат?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо тестування з іноземної мови

Чи скасовувати іспит через імовірний поганий результат?

Якщо в мультитесті буде обовʼязкова частина з англійської, це покаже, що випускники цієї мови не знають.

Про це сказав народний депутат, член парламентського освітнього комітету Роман Грищук, коментуючи один із законопроєктів щодо формату цьогорічного національного мультитесту.

«… Зараз це не реально, як би нам цього не хотілося. Зараз це не реально. Ми просто покажемо, що люди не знають англійської мови», – зауважив Грищук.

Освіта.ua
06.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
По коментарях добре видно, що до інтеграції з Європою нам ще дуже далеко. Якщо ви хочете, щоб в Україні добре зароблялось і люди не тікали, то треба заманювати іноземних інвесторів та корпорації, з якими справи ведуться виключно анліською мовою. А якщо у нас тільки 18% знає, то як з нами бізнес вести, коли більшість тільки мекнути зможе. Зате кричати всюди, що у нас освіта в сто разів краще ніж десь там всі можуть. Приїдьте до Варшави наприклад, тут сотні іноземних корпорацій, і навіть якщо 80% працівників поляки, все одно всі зустрічі, документи, інструктажі проводяться англійською. І якщо по вулиці походити і поговорити з людьми, то теж рівень в рази кращий ніж у нас.
Трамп
Для Богдан: Поїдьте в Іспанію. Більшість не знає жодної мови, крім іспанської. І? Це не рівень дискусії. Ви проводили статистичне дослідження, де і як знають англійську?
Коментувати
Леся
А чому англійська мова прирівнюється до української? Ми що, колонія? Чому мова чужої країни прирівнюється до рідної мови? Що це за комплекс меншовартості? В такий важкий час ускладнювати екзамени! Багато учнів за кордоном і там і залишаться. Ще ті, що залишилися покинуть Україну.
Георгий
Чому не зробити на вибір англійську або історію? А експерименти з чотирма іспитами перенести до більш спокійних часів. В МОН є адекватні люди, які спроміжни приймати адекватні рішення? Якого дідька досі не пийнято рішення щодо НМТ 2023? Мабуть без петиції до Президента тут не обійтись!
Іван
Вовка боятись- в ліс не ходити! Потрібно цього року розробити два варіанти,для тих,хто вивчав поглиблено ін. мову,та тих.хто за звичайною програмою.Для других,вводити тести з ін. мов лише за їх бажанням. Тим самим,ми не загубимо вивчення ін. мов.
Зинка у парня 24
Здрастуйте мєня завут галка падскажитє какое зно и сколька балав нада чтобы паступіть на йоріста ілі на врача накрайняк на жарналістку спасиба заранєє чмоки
Зінв
Для Зинка у парня 24: вибачте, брат дибілоїд до ноутбука добрався.
Коментувати
Маніпуляції
Маніпулятивне запитання! В січні повідомляти дітей, які будуть екзамени і ще й викликати почуття вини за невтішні результати? Постійні тривоги , вимкнення світла, страшний психологічний тиск війни і тут замість заспокоїти, кажуть: " та тому не треба іноземної мови, бо вони її провалять" . Хотіла б я бачити того дорослого, котрий спокійно готуватиметьсЯ до екзамену в таких умовах! Профанація на кожному кроці
Правдоруб
Яка завгодно мова може бути в Україні обов’язковою: російська, англійська, китайська. Аби тільки не українська. Нажаль.
яніна #inglish_iz_mai_laif
ВИННІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!!!! Одного разу, наприклад, дала домашнє завдання скласти твір на тему "Mai wishes for aua hedmastir Oxana Semeniva hepi biozdey", тобто "Мої побажання директору Оксані Семенівні на іменини". ВЕСЬ МАТЕРІАЛ ДАЛА - ВИВИЧЛИ СЛОВА keik (торт), hepi (щастя), monei (матеріальні блага), rich hazbent (любляча друга половинка). НІХТО НЕ ВИКОНАВ, ПРОІГНОРУВАЛИ!!! ВСЬОГО ЛИШ НА 12 РЕЧЕНЬ ТВІР, ПО ЗАГАЛЬНІЙ ФОРМУЛІ КЛАС * 2
Світлана
Якщо англійська така ж обов’язкова як українська, то для початку зрівняйте кількість годин на вивчення мов, з першого класу!!! А то в 1-му класі 1 урок на тиждень англійської!!??? Які знання??Діти її вперше почули! Щоб діти володіли іноземною мовою їм потрібно її чути кожен день з молодшого віку, і не по 1-му на тиждень, а по 2-3 уроки щодня. На вивчення іноземної мови потрібно у рази більше годин ніж на рідну мову!!! Ось тоді і зробите обов’язковою!!!
Olena
А що практично зробили депутати, щоб покращити загальний рівень володіння іноземною мовою?? Класи перестали ділитись і на українську і на іноземну!! А тепер давайте перевіримо рівень!!