Чи варто міняти графік канікул для кращого навчання в умовах карантину?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо змін у графіку шкільних канікул

Чи варто міняти графік канікул для кращого навчання в умовах карантину?

У Міносвіти розглядають різні варіанти організації освітнього процесу в умовах карантину, у тому числі й навчання влітку.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час розмови з представниками ЗМІ.

Зокрема, МОН рекомендувало розглянути графік гнучких канікул, але кінцеве рішення школи мають ухвалювати самостійно.

«Міністерство освіти рекомендувало листом розглянути гнучкий графік канікул щодо «червоних» зон, де треба 100% вакцинованих освітян. Якщо не буде цього відсотка, або від 80% до 100%, засновник може ухвалити рішення гнучкого пересунення канікул», – зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
01.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ПРОСТО ВЧИТЕЛЬ
Наше керівництво зайняте чим завгодно крімт навчання дітей. Школу перетворили в машину для реагування на різноманітні "ТЕРМІНОВО!"
ВЧИТЕЛЬ
Я все більше схиляюсь до думки, що нашу Україну хочуть перетворити в якийсь бандустан, по іншому в цих зе бобіків не виходить... Велосипед вже давно винайдений, а вони намагаються нам всучити, що це вони перші його створили...
Anna
Лето - время восстановления здоровья, а не для того, чтобы сидеть в душном кабинете в жару. Политикам этого не понять, их дети могут отдыхать круглый год, а учеба в частной школе с кондиционером вообще не проблема. Так что я категорически против, чтобы у детей из простых семей отнимали лето.
Мы
вы слышали - это страшко строит линию по производству вакцин на Украине! Надо их колоть пока они нас не перекололи
Nataliya Nataliya
У мене кращА ідея: осінь це 91 день + 92 дні весни = 183 дні разом, УСІХ СВЯТКОВИХ днів виходИТЬ меншЕ 8: 183-175=8, тому можна спокійно працювати 7 робочих днів на тиждень протягом осені та весни, а взимку економити на опаленні канікулами, а влітку економити на кондиціонері. ОТ ТІЛЬКИ ЯкЩО ХТоСЬ Її ВТІЛИТЬ, то виграють лише спеціалісти з нервових зривів, але кого то може хвилювати, якщо економія на опаленні. Якось так. ????
399
Для Nataliya Nataliya. По-перше, це суперечить Кодексу Законів про працю, а по-друге - велосипед вже давно винайшли.
Коментувати
Оксана
В жару +30 и выше и в классе 25-35 детей. Вы можете представить этот ад? И потом, ЗНО тоже переносить будут? Или об этом ещё не подумали????
Мария
У меня вообще сложилось мнение, что МО Украины ВСЁ ДЕЛАЕТ ДЛЯ ТОГО, чтобы создать НЕВЫНОСИМЫЕ УСЛОВИЯ учёбы для детей, и такие же условия работы для преподавателей...Это делается для того, чтобы ВСЕМ ДОКАЗАТЬ, что учиться и работать дома в режиме ОНЛАЙН в любую погоду и любое время года гораздо удобнее чем в школе...
БОЙ
Для Мария: Твои дети целее будут сидя дома, ты хоть в курсе сколько за год разбитых окон и разбитых носов в школах?
Коментувати
гість
Хтось втримає дітей в класах при 30+ ? Вже в травні лягають на парти та втрачають свідомість. Чи кондиціонери за батьківські гроші??? Літо - пора оздоровлення, а не тортур. Про вчителів взагалі ніхто не думає. Як працювати у масці ?
БОЙ
Для гість: Согласен этом году летом даже в квартире так мозги плавились что голова болела.
Nataliya Nataliya
Навіщо думати головне експеримен. Уже ходить інформація, що можуть запровадити канікули, лише для того , щоб відтягнути опалювальний сезон. Про які маски, вчителі , а тим більше учні мова йти не буде. ????
Коментувати
123
Смысл в этих унылых опросах, если они ничего не меняют? Видимость демократии. На практике вашим мнением только задницу и подтирают.