Чи готові Ви вакцинуватися задля роботи свого закладу освіти?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо можливої вакцинації через епідемічні вимоги

Чи готові Ви вакцинуватися задля роботи свого закладу освіти?

Міністерство охорони здоров’я ініціює переведення всієї території України із «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. 

Відповідне клопотання відомства вже подано до Кабінету Міністрів.

За словами міністра Віктора Ляшка, станом на початок вересня в країні вже перевищені деякі індикатори, що дають підстави для переведення країни на інший рівень епідемічної небезпеки.

Зважаючи на це, відвідування закладів освіти в «жовтій» зоні стане можливим лише за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу.

Освіта.ua
07.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
Де-юре и де-факто ближайшие 5-10 лет так называемые "вакцины" всего лишь ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЕ материалы, которые можно применять согласившимся подопытным только после (1) досконального пояснения побочных, (2) официального договора, (3) достойной материальной компенсации, (4) экстренной медицинской помощи и (5) дорогой страховки. Следовательно, никакой речи о "вакцинации" не может быть, только массовый принудительный эксперимент за счёт финансов и здоровья самих лабораторных крыс, мышей и кроликов. А ведь при игре с нулевой суммой кто-то другой получает упущенную и недополученную выгоду.
Xayc
"Чи готові Ви вакцинуватися задля роботи свого закладу освіти?" Бляха-муха, зеля кончай стендапить смешными темами, а то будешь в камере с евреями анекдоты травить про Коломойского и как страну поднимал за папироску.
Правила
Для Xayc: Справді, ця влада клоунів аж чахне, недосипає і мріє як би ще нас розсмішити.
Коментувати
Вася
Шановні колеги. Нам залишається тільки звернутися через профспілки до органів державної влади з вимогою створити нам безпечні умови праці (що є нашою законною вимогою). Аргументація: 1.Педагогічні колективи далеко не юні (і робота з крейдою не покращує легені), а отже більшість учителів відносяться до групи ризику. 2.Батьки дітей, якшо читати стат. дані по Україні, вакциновані лише на 14%, а отже, якщо йти за логікою Шкарлета, 86% їх становлять небезпеку, а діти з таких сімей легко "приносять" вірус в школи. 3.Дітей в школах в рази більше за педагогів і діти частіше хворіють безсимптомно, тому ймовірність "принесення" вірусу в школу дітьми в рази більша. А тепер вимога: допускати до навчання в групах лише тих дітей, у яких не менше 80% членів сім’ї вакциновано, у зв’язку з вищеперерахованими аргументами. Як вам, "батьки-педагогоненависники", така вимога? А то виходить, що усі мають право на безпечну діяльність (навчання), на добровільність вакцинації, а права учителя можна порушувати
Тося
Для Вася: Відкрийте паспорт і подивіться у якій країні ми живемо і тоді стане все зрозуміло....
Коментувати
Вика
Это полное НЕ УВАЖЕНИЕ, УНИЖЕНИЕ Украинского народа!!!! Нет права выбора, как животных загнали в столовой и без выбора. Угрозы вплоть до увольнения, уменьшения часов преподавания. Это просто Беспредел. Хамство со стороны руководства страны!
Правила
Для Вика: Як можна принизити тих, хто дозволяє себе принижувати?
Коментувати
Аля
Примусова вакцинація освітян - це свідоме приниження всієї освіти в Україні. Кожен з нас має право на вільний вибір своїх дій, жити своє життя так, як хоче сам, а не з примусу інших! Ніхто не має права змушувати вчителя робити щеплення, бо в разі відмови закриють заклад і вина буде на совісті педагога. Це абсурд! Цькування батьків проти вчителів. Ще нехай заборонять учителю ходити до магазину, аптеки, перукарні, пересуватися транспортом, тому що там ми будемо в контакті з іншими особами, які не вакциновані, то як же ми підемо до дітей на уроки?! А як діти приходитимуть без щеплень, вони ж також контактують з різними людьми? Виходить, що дітям можна приходити з будь-якими хворобами, і якщо учень буде передавачем будь-якої інфекції вчителю - це нормально, а навпаки - злочин?! Це пряма дискримінація вчителя!
Учитель
Для Аля - Дискримінація почалась, коли у вас з*явилась думка вступити у педагогічний виш. Все інше -цн вже наслдок
Коментувати
Ірина
Яким чином на законному рівні можна визначити відсоток вакцинованих працівників освіти в конкретному закладі ( та ще й закрити його на основі цього!), навіть знеособлено, якщо ці медичні маніпуляції є таємницею, а вчителі (вихователі) можуть стояти на обліку в сімейного лікаря в іншому районі, навіть в іншій області?
Светлана
Якесь знущання,насильна вакцинація. Така процедура має бути добровільною і необов’язковою.
Ірина
Шановні освітяни! Даних коментарів замало, щоб змінити ситуацію. Чому ми мовчимо? Чому терпимо? Чому дозволяємо ламати і знищувати нас, як особистість, як людей? Ми маємо об’єднатися і боротися за свої права разом!!! Стукати в усі двері, до того часу, поки нас не почують. Вакцинація освітян - це свідоме приниження всієї освіти в Україні. Кожен з нас має право на вільний вибір своїх дій, жити своє життя так, як хоче сам, а не з примусу інших! Ніхто не має права змушувати вчителя робити щеплення, бо в разі відмови закриють заклад і вина буде на совісті педагога. Це абсурд! Цькування батьків проти вчителів. Ще нехай заборонять учителю ходити до магазину, аптеки, перукарні, пересуватися транспортом, тому що там ми будемо в контакті з іншими особами, які не вакциновані, то як же ми підемо до дітей на уроки?! А як діти приходитимуть без щеплень, вони ж також контактують з різними людьми? Виходить, що дітям можна приходити з будь-якими хворобами, і якщо учень буде передавачем будь-якої інфекції вчителю - це нормально, а навпаки - злочин?! Це пряма дискримінація вчителя! На місцях директори змушують до вакцинації під загрозою звільнення. Чиниться шалений тиск на працівників. Лише об’єднавшись зможемо щось змінити, тому що все залежить лише від нас!
Галина
Не будуть готові всі дотии,доки існуватиме альтернатива очному- дистанційне.Скасувати дистанційну форму навчання як таку,що не задовільняє потребу у повному обсязі і не дає можливість донести інформацію до всіх учасників навчального процесу.Таке навчання неефективне,якість знань погіршується,а вірус нікуди не дівається.Корона-це наша реальність,тепер це вже зрозуміло кожному.Досить вже знищувати освіту..Це вже триває два роки .Більше продовжуватись не можеДо речі, сьогодні була свідком того,як працівники АТБ дружньо усім колективом ішли на вакцинацію.Мабуть тому,що дистанційно працювати не зможуть)
Оксана
Для Галина: у Атб змушують вакцинуватися, бо звільняють без сертифікату і не беруть на роботу. Це перевірена інформація. Люди під страхом втрати робочого місця вакцинуються.
Коментувати
Ірина
Вчитель також людина, як і всі інші. Я вважаю, що діти спілкуються навколо дорослих за межами навчальних закладів. І як що будуть хворіти діти, класи будуть переведені на самоізоляцію. Навчання буде дистанційним. Так чому не ввести як альтернативу дистанційне навчання на достатньому рівні? Тоді і дитина, яка хворіє, зможе вивчати теми. Для нас важливо щоб всі діти знали матеріал. В наш час дуже багато прикладів дістанційних шкіл. Я Категорично проти вакцинації взагалі. А примусове вакцинування вчителя, це порушення прав людини. Я не впевнена в наслідках післі вакцинування. Перед вакцинуванням повинні провести повне обстеження, щоб не було негативних випадків. Також невідомі наслідки в довготривалій перспективі. Вакцина не пройшла тривалого випробування.
Ігор
Рівень довбой.бів в коментарях зашкалює????????‍♂️ Невже люди настільки тупі, що не розуміють, що саме від них залежить те, чи будуть працювати заклади освіти, чи ні. Не хочете вакцинуватись? Ну то не вакцинуйтесь. І не п.здіть, що студенти відмовляються платити гроші старим маразматикам які і так, без карантину, часто нічому навчити не можуть, бо викладають не за фахом або не сучасно.
Олег
У них мета одна, вколоти побільше, щоб побільше пішло на той світ Лікарів укололи, вчителів доколюють, а також інших. Що буде коли їх не стане, хто буде лікувати, хто буде навчати, хто буде захищати ...??? Задумайтесь
Ігор
Для Олег: це все Сорос, Гейтс і марсіани. Рятуймося! ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Коментувати
Валентина
Страшно.Вчителів заганяють вакцинуватися, як стадо...Кожен раз забирають різні надбавки,а зараз хочуть не дати зарплати взагалі. Невже вони їдуть за кордон відпочивати,невже вони заражають свій народ. Це знищення освіти. Шановні батьки,якщо вашим дітям потрібні знання,то поставтесь до вчителів з розумінням. Багато з них вакциновані,але владі потрібно зекономити гроші на знаннях наших дітей
Игорь Кадиевский
А знаєте, що я запропоную? Треба закрити верховну Зраду! Тоді все заспокоїться! Українському народу не потрібні царі і придворні посіпаки! Ми свободолюбивий народ!
Учитель
Для Игорь Кадиевский: "Любят русские люди бунтовать! Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы! И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят!" М.Е.Салтыков-Щедрин.
Коментувати
Местный
Можно запасаться поп-корном и наблюдать как будут нагибать педагогов, лишь бы сделать показатель нужный. А педагоги у нас же "не рабы"...7 дааа??? С многими администрация уже провела воспитательную работу, предложив вакцинацию или заяву по собственному желанию на стол? Не забудьте на День учителя одеть вышиванки и рукоплескать с овациями.
Сергій
Батькам треба не на вчителів тиснути, а на владу з її дибільними постановами... Школи закрити... Ресторани, торгові центри, розважальні заклади - хай працюють, бо ж тільки вчителі заразу розносять...
Ліда
Минулого року при величезній кількості хворих, вщент"забитих" лікарнях мій район якимось чарівним чином жодного разу не був у червоній зоні, жодного дня дистанційного навчання, відучилися "від дзвінка і до дзвінка". І жоден високопосадовець не бачив небезпеки,. А тут 10% заповненість лікарняних ліжок, сотня хворих в області за день-давай дистанційку, бо не вакциновані. Владо, ви при своєму розумі? Таки ні...
Jane13
Батьки мають стати на захист вчителів. Прийшов час людям об’єднуватись. Маю сподівання, що вчителі будуть мужніми і не піддадуться на залякування.
ЛЮДА
Шоста раса переможе нас буде 70 % ви повінні прийняти гендерство ваша БІО-єтика не модна нині! Синтетическая биология превратит нас из созданий в создателей! Предоставим равные возможности всем ! МЫ ИСКОРЕНИМ ГЕНЕТИЧЕСКИЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ, или же ЧЕЛОВЕЧЕСТВО - если допустим ошибку!!! МЫ СОЗДАДИМ БУДУЩЕЕ!) МЫ НЕСЕМ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за то КАКИМ БУДЕТ МИР!!! ВЫ скажете, а как же БОГ?? ЧЕСНО СКАЗАТЬ))) БОГ---- станет не нужен ! В основе создания новой жизни лежит генная модификация клеток! а именно Система CRISPR / Cas .
Оксана
Чому спечотку святкують, фестивалять, а потім змушують вакцинуватись? Жодна не має статусу вакцина -це медичні препарати для екстреного застосування!!! Для того , щоб бути здоровим всі знають, що найкраща їжа -ьез ГМО!!!а тут в кров вакцина на стадії розробки ГМО та ще й примусово?!!! А чому відмінені медогляди?!!чому всі УЗД платні?; Будемо мовчати -буде геноцид!!!спершу нас, потім наших дітей!!! Цим міністрам потрібно щоразу нагадувати, що вони не боги, а слуги народу , за чий рахунок живуть!!!