Чи забезпечили вчителів вашої школи протиепідемічними засобами?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо забезпечення вчителів вашої школи протиепідемічними засобами

Чи забезпечили вчителів вашої школи протиепідемічними засобами?

Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників навчальних закладів. Про це заявив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час прес-конференції щодо початку нового 2020/21 навчального року. Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо забезпечення вчителів вашої школи протиепідемічними засобами.

 

Освіта.ua
04.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Масаи видали тільки декілька днів тому, по 3 шт вчителю(цікаво, до кінця року маєм в них ходити?). Деззасоби на початку купували вчителі за свій рахунок, не тільки для себе, а й в коридор(!) бо має бути. Недавно вижали й деззасобів трохи. Думаю, більше нічого не дадуть, але санепідемстанція ходить по школах з перевірками (чудово як, привіт Шкарлету, який обіцяв перевірки, і нічого не виділив на створення умов). Діти в масках ходять більшість, бо школа невелика, але в багатьох ті маски не закривають ніс, ті маски носять весь день, і валяються на партах. Дистанцію також ніхто не тримає (як собі в школі це можна уявити, не знаю). В сусідній школі 19 вчителів із 50 на лікарняному. Скільки з них на ковід- не знаю, але думаю, багато з них і не тестувалося, бо сімейним лікарям «заборонили» направляти на тести, тільки важких хворих.от так і живемо
Панасюк ЮрійВасильович
Які маски, яка інфекція? МІНІСТЕРСТВО!!! Видай презервативи для педофіла Павлівської зош(підпорядкована зош №1.директорка екскомуніст Носова Т.А.), є велика вірогідність вагітності з 5-го по 9 класи включно.А нач.від.освіти Погребищенського р-ну Бутенко З.М.-мендаль "За трудовоє сопротівленійо к увольненію" виродків освіти. Даруйте панове, цю повію освіти Президент призначив головою РДА. Президенте! У Вас автоматично та гарантовано "заріс" рейтинг по всьому Погребищенському районі і не тільки. Кому Вас потрібно було так підставити? О чудо свершилось! Синюченко Г.В.-пропедофілив все життя в школі, учениці с.Круподеринці вагітніли, а йому за трудовоє Херойство "дала" (а можливо і дала,свічки не тримав) зав РМК Сидорук Т.П.-вищу категорію та старшого учителя, вірніше мучителя.На дві школи 14000 грн.Скажем так-нехіла зарплатня для села з школою у 50 учнів. Здивовані? Шоковані? Відноситесь до "неверующих"? Телефонуйте, я не ФАНТОМ, я такаж реальність як ось цей педофіл у Погребищенському районі Вінницької області. № з/з 095069398.Да. ще памятник небхідно "воздвигнуть нерукотворный" нашим доБЛЯстним поганим ментам, а особливо найглавнейшому менту " у нас на РАЙОНЕ" майору Гавришу В.В.,якого "воцерковлений" Єнерал Ю.Педос ротанув на м.Липовець, повезло ж сусідам.
К
Для Панасюк ЮрійВасильович: ми йдемо в Європу,при Новосад(зараз також) ми переймаємо досвід Європи. В Нідерландах в школах-автомати з презервативами,в 2 чи 1 класі говорять про секс (хлопчик хлопчику бавляться -це було в інтернеті,від українців,які там проживають забрали хлопчика бо він цього не хотів робити).Хто читав,можете справити,добавити,країна?!-в Європі.Може в нас вже таке нововедення (НУШ)?Європа,так Європа!
Коментувати
Юлія
Доброго вечора!Чи має право викладач в аудиторії бути без маски,якщо місто в помаранчевій зоні?
олена
Видали два антисептика і трішки рідкого мила. Маски за власний кошт, серветки також. Про обробку парт чи дверей тількі чули
Володимир
Одеса. Жодної маски ні антисептик. Н і ч о г o. Я так розумію вме украдено. В чому не сумнівався ні хвилини.
Ірина
2 вересня видали по три маски (вчителям) і до теперішнього дня більше жодної ми не отрмали, дезрозчинами забезпечили.
Ірина
Видали по 3 маски та щитки вчителям. Дезінфектори при входах. Парти обробляємо після кожного уроку дезрозчином.
Валентина
Учителя и ученики сами покупают для себя на каждый день маски. Ещё в школу нужно сдавать деньги на бумажные полотенца и туалетную бумагу.
Марина
Збираємо гроші і з учнів і вчителів на мило і дезрозчини. Маски в учнів і вчителів свої.
Оксана
Наша школа отримала маски, антисептики, безконтактний термометр та миючі засоби, на малельку школу (107 учнів) це дуже добре!!!
гість
учителі здали гроші на деззасоби. Маски учителі і учні купують за власні кошти. Лякають перевірками. Дотримання соціальних дистанцій в школі неможливе. Взагалі ситуація нагадує фільм Іван Чонкін, здається, де піхота по зеленому полю атакує в білих маскувальних халатах, а головне, що генерал задоволений. Є відчуття дурні, коли по коридору треба в масці, а потім заходиш в клас де учні сидять впритул і ми вже без масок хекаємо один на одного в цій спеці.
Марина
Для гість: аналогічний сюр( ще й температура в класі 32 градуси(
fronmMLG
Цікаво було б подивитися,як наші міністри,які понаписували ці дурнуваті правила,їх би втілювали в життя.Хоч один з них ту школу,бодай по телевізору, бачив,щоб писати таку дурню,яку виконати неможливо.В нашій школі більше 1000 учнів,всі сидять один в одного на головах.Хоч один прийде хворий-все,фініта ля комедія,захворіє мінімум 2/3 школи.
Коментувати
Учитель
Абсолютно ніякого забезпечення. Вчителі не отримали ані масок, ані дезрозчинів.
user
Роздали кожному по 2 маски. Я так розумію, що це на 1 вересня і на 31 травня. І на цьому все забезпечення протиепідемічними засобами вчителів закінчилося
Вчитель
Кожному вчителю 10 масок, пляшечка (300г) антисептика в кожен навчальний кабінет і пачка паперових серветок.
Анонимус
Для Вчитель: Нифига се, мажоооры! Это где так раскошелились (город хотя бы назовите)) )? Обычно школы получают просто процентов 30 от названого вами в лучшем случае.
Марина
Взагалі нічого, а не 30 відсотків(
Коментувати
Поясніть
В школу батьків не пускають-карантин,кожна дитина купила маску і антисептик.В школу йдуть по стрілках ,дистанції в класі ,ніхто не дотримується -це просто не можливо,в школі є діти,що ходять без маски.За маски мені сьгодні лікар"рентгенолог"(лікарня приймає хворих з коронавірусом) зказав:ні одного дня немає маски,і мені зняти(я була в масці),каже,що в нього навіть насмарк пройшов,його слова:ця вся пилюка яка осідає на маску,потім осідає на бронхи,легені.Такі слова я вже не вперше чую від лікарів.
Галина
Дали на педраді дві маски і сказали купляти,так як ми самі себе маєм рятувати.Антисептик дирекція отримала і буде при входах.Ізолятор в кабінеті директора..
Людмила Анатоліївна
Дещо отримали: дезинфектори, трохи масок. Директорка все сховала на випадок комісії. Дітям роздали маски, що залишилися від свинячого грипу.
Вчитель
Читаю коментарі і думаю, чи знайдеться вчитель, який напише, що його школа і він особисто забезпечений усіма дезинфікуючими засобами, масками тощо. Тільки чесно напише. Думаю, що ні.Держава кинула дітей і вчителів напризволяще. Чому всі мовчать? Батьки, вчителі? Мова йде про життя і здоров’я. Невже не усвідомлюємо цього?Чи чекаємо коли грім вдарить? Люди, схаменіться.Ви ж ризикуєте здоров’ям дітей. Де санстанція, інші контролюючі органи? Вони що цього не знають, чи не бачать?
1
Для Вчитель: Дали маски. Вонючие. Петельки тугие - за три дня натерли уши до мяса. Жарко. Пот попадает в раны и печет.
Andrey Kozachenko
ПИшу чесно - все залежить від місцевої влади. Наша школа маленька , але на сьогоднішній день забезпечена усім на 100%. У всіх вчителів є запаси масок на 5 днів, які постійно поновлюються. Паперові рушники, мило, дезінфектори, навіть встановили електросушарки для рук. Але звичайно при таких обємах використання всього цього добра, виділених коштів вивстачить максимум на 2 місяці роботи, що далі - не відомо. А ось перевірки систематично!
Коментувати
Лілія
Жодної маски вчителі не отримали , і це школа в Києві на Печерську. Але роботи у вчителя збільшилося в рази : приходити раніше до школи, аби організувати вхід дітей до школи, провітрювання за графіком, чергування в класах після кожного уроку, опитування щодо самопочуття кожного учня, звіти щоранку про відсутніх. А маски принесіть свої , бо ви ж працюєте в різних класах . ось як дбає держава.
Віталій
Безумовно забезпечили! Як же можна не виконать розпорядження. Можна навіть перерахувати на пальцях однієї руки! Мабуть нешановні чиновники, не зовсім розуміють, що якщо керівництво держави може, прикриваючись коронавірусом, виділяючи шалені кошти для ніби боротьби з ним (при цьому я особисто змін на рівні лікарень районного і обласного рівня не замітив) і потім перекидаючи їх на "велике будівництво (відмивання)" то, і менші чиновники хочуть також щось побудувати або придбати (відмити)... Ні котролю, ні відповідальності, ні совісті... Обладнань шкіл чи масок з дезинфекторами в цьому ланцюжку нема... якось так.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!