Osvita.ua Новини Опитування на Освіта.ua Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?
Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо впливу профспілок на діяльність освітян

Чи відчуваєте ви користь від діяльності профспілки?

Анонсована раніше «акція протесту» профспілок, що мала відбутись 14 листопада, і до участі у якій мали бути залучені працівники освітньої сфери не відбудеться. Причиною відмови у профспілці називають готовність уряду до співпраці.

Освіта.ua
14.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Чи може входити директор установи до президії обкому Профспілки маючи в своєму підпорядкуванні до 100 осіб?
Наташа
Допоможіть вияснити чи має право адміністрація школи відвідувати по 2-3 уроки на день у 1 класіНУШ?Чи є такі документи які надають їм це право?
Олена
Хочу вийти із профспілки. написала заяву на імя голови первинної профспілкової організації в школі, але заяву не прийнято. Натомість мене відправляють вирішувати це питання із головою районної профспілки. Чи це правомірно?
не член профспілки
Для Олена: Ні це неправомірно і можна оскаржити в суді дану відмову. Голова профспілки зобов’язаний скласти протокол про ваш вихід із профспілки та подати його в бухгалтерію, щоб не вираховували із вас профспілкові внески. Підтримую Ваше рішення; профспілкові боси живуть за наші внески, кожен рік відпочивають, їздять в санаторії, приватизовують ці санаторії іт.д. Ось чому їм так не хочеться "від корита". В нашій організації немає профспілки, і якось обходимось: і на екскурсії їздимо, і працівників, якщо потрібно підтримуємо матеріально.
Тетяна
Хоча Ваш коментар і січневий, але актуальний, невже голова профспілки освіти України не задається питанням, чому вчителі масово покидають профспілку? Яким чином перевіряється робота первинок? У наших жодного чека : "ми на базарі беремо, на базарі чеків не дають". Оце весь звіт, до того ж в усній формі.
Коментувати
народний вчитель
Профспілка є загрозою для адміністрації. Тому зробили просто - скупили всю і прикормили. Хотілось би побачити опитування чи є задоволені роботою голови шкільної профспілки. Про всеукраїнське і говорити не хочеться - одна імітація діяльності.
Катерина
Для народний вчитель: У нашій школі це "прихвостень’ , що завжди на стороні адміністрації, тому я з неї вийшла. А наш директор - це особа воістину царська. Вона завжди права. От і все. А педагогіка- це творчість- комусь подобається, а комусь ні...
Коментувати
надя
Чи може бути обрано головою профспілки у школі педагог -організатор ,який є членом адміністрації школи?
народний вчитель
Для надя: Може бути. Педагог-організатор не має у своєму підпорядкуванні вчителів. техперсонал тощо.
Педагог
Педагог-організатор -не член адміністрації і може бути головою профспілки. Проте, профспілки себе реалізували вже давним давно. Це "придаток" адміністрації, вони нікому не потрібні. Їх призначення - лише збір внесків, в угоду голові районної профспілки. Педагоги, порахуйте, скільки своїх "кровно зароблених" ви віддаєте комусь. Для чого?
Коментувати
Небайдужий
Єдність - то діло хороше. Тільки ж де вона??? Коли у школі директор-самодур сам складає накази, сам їх підписує за себе та за "іншого парня", позбавляючи при цьому людей премій без будь-якої підстави, коли принижує працівників при учнях, батьках та колегах, коли доводить людей до відчаю!!! А де ж доблесна профспілка !? Робота директора школи за минулий рік визнана незадовільною. А де ж профспілка!? Одержує грамоти про тісну співпрацю з керівником!!! Так чи потрібна така профспілка???
НеВчитель
Для Небайдужий: А чому вчителі такі байдужі до цього? Профспілка - це ж не 1 людина, а весь колектив!!! А ви, ви ж небайдужий?! Чи як? Прикро, що вчителі дозволяють ТАК із собою поводитися!
Коментувати
Наталія
Наша сила в єдності. Комусь дуже вигідно поливати брудом освітянську профспілку, розвалити її. А що далі?
Педагог
Для Наталія: В чому ваша єдність проявляється? Є загальні збори трудового колективу, вони наділені повноваженнями приймати рішення, погоджувати певні документи іт.д. За 40 років мого членства у профспілці я не відчув жодної підтримки з її боку ні до мене, ні до когось іншого. А Ви, Наталія, говорите:що далі? І це звучить так, що без профспілки ніби кінець світу наступить.
Коментувати
Тетяна Денисівна
Профспілка - це добровільне об"єднання працівників для захисту своїх прав, і від дій кожного працівника залежить, чи вона функціональна. Якщо на зборах профспілки більшість обирає головою того, хто лише говорить красивими лозунгами, і не звертають уваги на його реальні справи, або того, на кого вкаже керівник закладу, і не задумуються, до чого це призведе; якщо звіт схвалюють без обговорення, а часто і без повного заслуховування, бо швидше додому всі хочуть, то така й профспілка. Профспілка, як і держава, - це не якась міфічна організація з Марсу. Це ми - її члени. Яка більшість - така й профспілка чи держава. Там, де більшість це розуміє, то й профспілка діяльна і захищає інтереси її членів, а не керівництва.
Дарій
Давно вийшов з підкилимної профспілки, яка захищає інтереси чиновників, а не членів профспілки. Утримувати орган управління і бухгалтера профспілки - велика розкіш. А для чого юрист у відділі освіти? Така як зараз є профспілка - ніякої користі не принесе. Реформа в освіті - це також блеф, міраж. Праця вчителя, взагалі працівників освіти знівельована ставлення чиновників до Вчителя. Низька оплата праці, побори у школах - причина корупції в освіті.
Андріана
В Україні є багато непотрібних організацій, а ще більше паперової біганиниколи, коли тобі потрібно щось зробити на офіційному рівні. Я думаю що все це створено лише для того щоб можна було кудись списати гроші та ускладнити нашим громадянам можливість зробити те що їм потрібно. Тільки й дивлюсь що депутати намагаються вносити багато змін, якто кажуть "Європейські", але думаю слід почати з малого, почати з того що ми маємо. Скоротити непотрібні організації і посади, звіси і кошти в державу і відповідно збільшення зарплат. Неможливо слухати їхні брєдні, немає жодної людини в Парламенті яка б була достойна, чесно і безкорисно виконувала свої обов’язки. І скільки часу вже пройшло...багато розмов, а мало діла!
Потерпіла
Це ще одна організація, яка обдирає освітян. Скільки можна? Користі віднеї нуль - лише шкода...
Співрозмовниця
Для Потерпіла: цілком підтримую !
Педагог
Підтримую!!!
Коментувати
пальма
Ні. Весь педколектив вийшов ....Зовсім не шкодуємо.Діло навіть не в тих "добровільних" внесках. Користь від неї тільки тій людині,що очолює цю диво організацію та бухгалтеру,який її обслуговує, наприклад на районному рівні (вони сьогодні мають пристойну зарплату,ніхто їх не контролює , не визначає їм посадові обов"язки і т. д.) До чого сьогодні не вдаються профспілкові лідери на місцях ,щоб втримати це МММ. Мають реорганізувати школу -не виходьте ,підтримаємо . Хочеш вийти сам-не виходь-організуємо тобі путівку ...не хочеться наводити приклади,бо впізнають себе.ті,що на це купилися. А організувати слова подяки подружжю вчителів,які вийшли на пенсію на вчительській конференціїї і були членами профспілки протягом всієї трудової біографії ....... непомірні моральні та матеріальні витрати ...
Джон
Туалетний папір і за роботу. Саме так виглядає профспілка сьогодні. Добре це чи погано, нахай вирішують люди.
Михайло Чиж
22 роки, як "вийшов" із профспілки і ще жодного разу про це не пошкодував...
Тата
Яка користь від профспілки, де керівник-підлеглий директора
Аліса
Незалежна медіа профспілка журналістів реально захищає права журналістів , цілих редакцій !
Олена
Продажні трейд-юніони. Коли буде децентралізація профспілок? Вирахуюють з вчителя 300 грн. за рік, зроблять бутера на День учителя і куплять листівку,а решту віддадуть тітці чи дядькові в столицю, бо вони теж хочуть їсти і мають сім’ю. Якось так... Радянської України немає, зате її органи залишились. Та й то, вже не органи, а якісь тельбухи. Вибачайте, якщо не естетично.
Елена
Очень актуальная тема. Дала - ничего, кроме ненужных салатников к 8-му Марта... С сравнительно низких зарплат, отчисления не маленькие. Если в странах Европы - страйки, акции в интересах тех, кто платит взносы. То в наших реалиях это абсолютно ненужное объединение, с бюджета которого "питаются" приближенные.
ОЛЬГА
ПРОФСПІЛКА потрібна!!! Не знаю,як де,а Нікопольська Профспілка-це авторитетний, діючий,сильний орган. І в цьому заслуга керівництва міськкому Профспілки м .Нікополя. Щира подяка їм за це!!!
Gennady Mironenko
Дякую непрофспілковому порталу за опитування. Думка зі сторони дуже важлива для фахівця. Я голова районної організації Профспілки. Використаю відповіді у своїй роботі обовязково. Чому думка ЗІ СТОРОНИ? Бо апелювали до профспілки, не позіціонуючи себе з громадською організацією. Профспілка - це не я чи хтось із моїх колег, - ми інструмент для людей, які обєдналися для своєї користі (у будь-якому сенсі). Я відпрацьовую кожну копійку своєї зарплати, бо це думка спілчан, яких я представляю. Вони знають, що і для чого я роблю, бо це визначається ними. Якщо активні спілчани, а не раби, чи кріпаки, то ПРОФСПІЛКА СИЛЬНА. І питання чи є вона рівнозначним соціальним партнером не стоїть. Чи відчуваєте ви користь від діяльності держави? Це питання, яке випливає із питання порталу. Відповідаю: держава - це і Я також, тому ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЯК ГРОМАДЯНИН, ЩОБ МОЇ ДІТИ ЖИЛИ ЩАСЛИВО В УСПІШНІЙ УКРАЇНІ!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!