Чи потрібно проводити у школах літні табори?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо доцільності проведення у школах літніх таборів

Чи потрібно проводити у школах літні табори?

Керівникам обласних департаментів освіти і науки доручено провести необхідну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення літньої оздоровчої кампанії дітей 2017 року. Зокрема, на базі навчальних закладів мають бути організовані табори з денним перебуванням та забезпечені належні умови перебування дітей в них та відповідна виховна, фізкультурно-спортивна та культурно-екскурсійна робота тощо.

Освіта.ua
11.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Знущання над вчителем!!!! Працюю на таборі примусово...не подобається звільняйся. Це не табір, а жах! Руками вчителя роблять розваги для дітей....зробили з нас клоунів:((((
Лариса
я вчитель англ мови. у мене неймовірне обурення - чому лише мовні табори? Де математичні, природничі, географічні,україномовні табори? Невже в школі вивчається тільки англ. мова, а решта предметів? Давайте по черзі, щоб ніхто не ображався, іншого спрямування табори, інші предмети. А де фінансування? -папір, олівці, ватмани, і т.д., чи все з учительської кишені? Хто це придумує, то й нехай фінансує і зарплату заплатить вчителю, як вожатому!
Евгений Илюстраторов
74% - против, 23% - за. За, наверное, всё МОН проголосовало, с администрациями городов, районов, школ, с подробным фотоотчётом, где флажок поставил, кто не успел отправить, возможно будут уволены, НУШ (прости Господи) в действии.
Евгений Илюстраторов
Всегда интересовал ряд вопросов:Министерка имеет детей? В какой пришкольный лагерь они будут ходить? И как пережиток совка - пришкольный лагерь вдруг стал главной реформой НУШ?
Віка
Рік тому було проведено опитування "Чи потрібно проводити при школах літні табори". Цікаво з якою метою? Хто звернув увагу на відсотки "так-ні"? Хто читав коментарі? В цьому році знову потрібно оздоровити 70%
Sergey
все що вже написане про літні "оздоровчі" табори правда. Вчителі, які мріють якось відпочити, повинні працювати не 18-20 годин, а набагато більше. І яке оздоровлення може бути на погано обладнаних (можна сказати аварійних) шкільних стадіонах, вбитих спортзалах, на асфальті, фінансування практично відсутне. А якщо недай бог, що трапиться з дитиною, то можна і срок отримать і перевірок почти кожен день. Яке може бути фінансування табору, якщо в 90% шкіл України ремонт в класах роблять вчителі за свій рахунок (при самій меншій зарплаті в країні). Я, помню, в свої роки більше оздоровлення отримував на городі.
Анонимный
Читаю комменты некоторых родителей, которые ЗА летние лагеря при школе и складывается такое впечатление, что их дети безногие и безрукие, что не могут одни сидеть дома. В 6 лет меня мама спокойной оставляла дома, пока была на работе - все было отлично, жива и здорова
Учитель
Сьогодні зібрали після уроків нараду класних керівників про табір. Наговорили - не хочеться працювати!!!!!! Руки опускаються: назва загону, речівка, девіз, маршрутний лист, путівка дня, щоденний план роботи загону; у кінці дня - звіт письмовий про зроблене у загоні??? У кімнаті - вивіска назви загону, бесіди з БЖД, не дай Бог, котресь кудись піде - тюрма! Якщо не вистачає коштів - попросіть у батьків або, краще за все, купіть за свої??????? А як приїдуть перевіряти - то щоб усе показали і ніяких відмовок, бо на ваше місце 10 інших прийде працювати! Щоденні фотозвіти (що робили, куди ходили). А платити будуть за тарифною сіткою вчителя! Хоча той же учитель буде переробляти кілька годин щоденно безкоштовно (а це нікого не цікавить - ви на роботі, мусите!!!) Діти не хочуть у табір!!! А нас заставляють, бо як буде виглядати школа у районі? Що робити? Нас НІХТО не хоче чути і РОЗУМІТИ! У районі на цьому відмиють гроші - а рядовий добросовісний учитель з’їсть нерви. Не знаю куди звертатися.
Василина
Нас ніхто не чує уже багато років. Табори-мука не так для вчителів, як для керівників шкіл: бо тільки дирекція несе відповідальність за повноцінний відпочинок у таборі, за належене харчування, за організацію екскурсій. А
Анна
Для Василина: ОЦе мука для вчителя!!!! Зібрали дітей з усіх шкіл і грайтеся з ними! Директор табору і зам сидять в тепленьких кабінетах та ще й гроші отримують. А вчитель працює на таборі безкоштовно!!!! Ми і так до 14 числа оформлюємо всю документацію! Одне діло робити це спокійно в класі, а інше коли на тобі весить 30 дітей початкової школи! Так для кого це мука??!
Коментувати
ЕМІЛІЯ
Якщо вважаєте це оздоровленням,то своїх дітей нехай влада так оздоровляє.Це мордерство для вчителів,бо щодня інші "видовиська" треба організовувати,змінювати місцевість.А у селі ні річки нормальної,ні сучасного ігрового майданчика,хіба що один ліс.А ще як дощі,то взагалі пропасть. Або у нормальні табори,або не витрачати гроші на вітер.Бо на такому відпочинку дітей кишені декого поповняться.
Сергей Лимонов
Повноцінне оздоровлення включає в себе добре продуману систему певних заходів що дійсно позитивно впливають на психо-емоційний стан дитини і його фізіологічні функції після закінчення напруженого навчального року : -комплексне поєднання фізичного й розумового наватаження дитини; _ ряд профілактично-реабілітаційних медичних процедур: _чисте екологічне оточення дитини; _повноцінне (збалансоване) харчування відповідно до сезону( свіжі овочі-фрукти-вітаміни); повноцінне й змістовне дозвілля навчально-розвиваючого спрямування учня! Що ж маємо насправді: _відсутність матеріальної бази: _"обязаловка" примусового характеру; -взаємно-неприязне відношеня в парі "учень- вчитель"; -харчування на рівні "підножного корму" -бо катма грошей ; _купа паперової роботи і безкінечне фотографування всіх і всього для сайтів шкіл! Ото вже ж нова мода: " все скидайте на сайт" бо гороно(районо) шастає по них щодня і в телефонному режимі роздає "пілюлей"!...
ЛЮБОВ
Для Сергей Лимонов: А Ви особисто запропонували що-небудь краще? І взагалі, майте сміливість говорити конкретно: хто, де і коли! нІчого "обпльовувати" усіх без розбору!
Сергей Лимонов
ЛЮБОВ- а що тут пропонувати-дітей на канікули (9 ДПА-11 ЗНО)-вчителям дати змогу закінчити спокійно роботу з документацією та ремонтами класних кімнат! Пи Си-любофф-трольчиха МОНівська !
Коментувати
Виктория Владимирова
Чому літніми таборами повинна займатися школа? Чому цим не займаються роботодавці батьків? Якщо нікуди діти дитину, трясіть своїх роботодавців, хай вирішують, як працювати їхнім працівникам влітку. Суспільство звикло вважати вчителя обслуговуючим персоналом и розучилося брати на себе відповідальність.
Андрій Алєксандрук
Язик не повертається оте "чудо" назвати "оздоровленням"... Не створено жодних умов, ні толкового харчування, та навіть елементарного - олівців і паперу немає, щоб чимось бодай зайняти дітей. Проте в серпні подаємо звіт про "оздоровлення" дітей і статистика тут дуууже добра, адже чиновникам потрібні цифри, а не результат....а шкода....
Игорь Соломонов
Це просто ще два тижня дитсадка для батьків. Ну яке там оздоровлення?
Надія
Це не оздоровлення.Просто батькам немає з ким залишити дітей. Тому і назва цього перебування на асфальованій площадці та ще й біля автомобілного шляху повинна бути інша.
Батько Київ
В деяких школах Києва КОНКУРС В ТАБОРИ (2,5 на місце!)!!Батьки шкіл, де немає таборів ДУЖЕ незадоволені!!
Ірина
Не потрібні! Діти нічим корисним не зайняті, сидять в телефонах, хіба ж це оздоровлення? А ще більше добиває те, що у нас ці табори примусові, буде дитина в таборі чи ні - плата за обід обов’язкова! Хіба це нормально?
Наталі
Не потрібно. В школі не має належних умов для відпочинку дітей. Все тримається на ентузиазмі вчителів. Скільки можна, вчитель же все розуміє і виконує, бо він законослухняний.
Батько Київ
ОЗДОРОВЛЕННЯМ займається МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,А НЕ МОН, ЗАБУДЬТЕ СОВОК!!! Шкільні табори ПОТРІБНІ (МОВНІ і тп).Працювати в них мають СТУДЕНТИ ПЕДВУЗІВ А НЕ ВЧИТЕЛІ.
наталя
Оздоровлення потрібно, але не в школах!!! Табір на морі, санаторно-курортне оздоровлення, а не школа...