Чи довіряєте ви результатам конкурсу підручників?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо довіри освітян до проведеного конкурсу підручників

Чи довіряєте ви результатам конкурсу підручників?

У Міністерстві освіти створено комісію, члени якої мають проаналізувати роботу репозитарію, на платформі якого відбувався відбір підручників для 9 класу. Головним завданням комісії є проведення аналізу щодо відповідності даних з репозитарію замовленням шкіл. До складу комісії включено представників громадських організацій та видавництв.

Освіта.ua
10.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Вчитель у школі має реальне право обрати той підручник, який найбільше відповідає його стилю викладання та здібностям учнів
Нина
Учебники должны быть платными и их форма и содержание должны быть иными.Учебник должен быть как справочник,содержать только главное,а на уроке учитель должен давать развёрнутое объяснение материала.
эра
У нас не распределял никто и никто не заставлял. Но сегодня зашли на сайт Репозитария и увидели, что выбранные нами учебники исчезли из перечня. Так что опять приходится возвращаться к "тому, що маємо"
НЕ вЕРЮ
Захарийчук - "Укр. мова"; Самонова, Стативка - "Русский язык"; Ривкинд - "Математика"... Продолжать? У кого денег больше - того и учебник! Я лично не верю в нормальные учебники ни для началки, ни для старшей школы.
Злючка
Яка може бути довіра до роботи й свобода вибору закладу, якщо над тобою стоїть методист міського методкабінету й практично диктує, що треба вибрати. Пояснюється просто: буде легше розподіляти підручники між школами, адже у всіх все буде однаковим. І сперечатися, щось доводити марно, бо розмова коротка.... тобто, все як завжди
Nikola
Для Злючка: Таж сама ситуація
І у нас так.
Те ж саме. Одна школа має дуже сильний клас, вирішили вибрати інший підручник, то гризли методисти їх довго. А потім вибраний містом підручник зник з переліку. Перевибирали новий.
Юрій
Дивуюся,колеги! Як вам непоталанило з методистами. У нас ( Голопристанський район Херсонської області) жоден методист не втручався у вибір підручників. Обирали школи те, що вважали за потрібне.
Коментувати