Чи варто тестувати вчителів за технологією ЗНО?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо визначення рівня знань учителів за допомогою тестів ЗНО

Чи варто тестувати вчителів за технологією ЗНО?

У Чернівецькій області понад 360 учителів склали тести ЗНО, планується, що до кінця року тестування пройдуть усі педагоги області. За словами директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксани Палійчук, з наступного навчального року бали, отримані вчителями на ЗНО, будуть враховуватися при переатестації освітян.

В обласному департаменті освіти і науки наголошують, що педагоги, які демонструють низькі результати не можуть отримувати вищу категорію або стати методистом.

Освіта.ua
18.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Варто! Ми в себе на сервісі приватних викладачів https://buki.com.ua/ також розробляємо подібне тестування для репетиторів
АКТИВИСТАМ БУКОВИНЫ
Всем, кто пишет честные коменты. Пользуйтесь не выше TOR 4 и обязательно включайте torbutton. Если сайт не пропускает TOR, значит с него переходите на анонимайзер и тогда нужный сайт. Только в 2-4 версии браузера, torbutton поддерживает технологию "Замыкания на себя". Это 99% вашей безопасности. Заходим "Preferences" включаем "Use costom proxy settins" И перегружаем браузер. *****На форумах часто рекламують розширення - User-Agent Switcher. Його призначення - змінити при перегляді інтернет-сторінок реальний тип браузера та ОС.***** все очень легко проверить на сайте 2ip.com.ua зайдите на этот сайт с любого браузера и с TOR тогда сами все поймете. Только TOR не открывайте на весь экран. Иначе сайты будут получать информацию и об расширении экрана.*****Кроме того, можна запустить VPN в OPERA. Для этого надо скачать новую версию браузера, перейти в режим «Приватное окно» и в строке адреса включить VPN.*****Еще можна скачать любой бесплатный VPN клиент.
ПРОДОЛЖЕНИЕ
ЕЩЕ ЕСТЬ НЕКОТОРАЯ АЛЬТЕРНАТИВА TOR. У БРАУЗЕРЕ MOZILLA УСТАНАВЛИВАЕМ РАСШИРЕНИЕ NOSCRIPT. КРОМЕ ТОГО НАДО СКАЧАТЬ VPN КЛИЕНТ. НА 500 МБ БЕСЛПАТНО МОЖНО ЗДЕСЬ. https://hide.me/ru/software/windows. УСТАНАВЛИВАЕМ И ПОДКЛЮЧАЕМ. ПРОВЕРЯЕМ IP НА 2IP.COM.UA. ТАКОГО ТРАФИКА НА КОМЕНТЫ ОЧЕНЬ ДОСТАТОЧНО.
ПРОДОЛЖЕНИЕ:
ССЫЛКИ НА СТАРЫЕ ВЕРСИИ TOR. http://www.filehorse.com/download-tor-browser/19896/ http://www.filehorse.com/download-tor-browser/19885/ http://tor-browser.dofreedownload.com/download/ (Заходим "Preferences" включаем "Use costom proxy settins" И перегружаем браузер. Все это дело можно включить на значку луковицы). После перегрузки проверям нашы настройки "Preferences" включаем "Use costom proxy settins". Если все включено. Пользуемся. (Если кому интиресно можите прочитать. Что такое 127.0.0.1)
ПРОДОЛЖЕНИЕ:
Понимайте любой TOR скрывает IP адрес. Но есть одно "НО" и оно носит название "ПИНГ". По пингу можно определить приблизительное расстояние. И если все время оно тоже самое - значит, что один и тот же пользователь в сети. "Замыкания на себя" или 127.0.0.1 Делает пинг бесконечным - пускает его по кольцу. Что дает возможность писать подобные коменты. Всю информацию можно проверить на киберфорумах.
Коментувати
активистам учителям
Всем, кто пишет честные коменты. Пользуйтесь не выше TOR 4 и обязательно включайте torbutton. Если сайт не пропускает TOR, значит с него переходите на анонимайзер и тогда нужный сайт. Только в 2-4 версии браузера, torbutton поддерживает технологию "Замыкания на себя". Это 99% вашей безопасности.
Досвідченим
Для активистам учителям: На форумах часто рекламують розширення - User-Agent Switcher. Його призначення - змінити при перегляді інтернет-сторінок реальний тип браузера та ОС.
Смотрите
все очень легко проверить на сайте 2ip.com.ua зайдите на этот сайт с любого браузера и с TOR тогда сами все поймете. Только TOR не открывайте на весь экран. Иначе сайты будут получать информацию и об расширении экрана.
Коментувати
Надія
Що такого, якщо вчитель української мови та літератури пройде тестування? Це знання вчителя. І він ПОВИНЕН знати свій предмет на 12 балів (200 за тести). А то має вчителька вищу категорію та звання "старший учитель", а грамотність її на 7-8 б. Не бачу ніякого приниження. Маю викладацького стажу 40 років, і тести проходжу від 2008 року, усі пробні, основні, з усіх посібників без проблем, чого всім учителям бажаю.
Учитель
Для Надія: Повністю погоджуюсь з вами.
Anton
Для Надія: Вы просто не поняли сути всей этой шумихи. Я с вами полностью согласен, что в тестах ЗНО ничего страшного нет. Все, кто имеет к нему отношение, прорешивает эти тесты без напоминания сверху. Суть в том, что работники департаментов образования и институтов усовершенствования учителей ярко для всей Украины продемонстрировали, как они усердно борются за качество образовательного процесса, продемонстрировали свою нужность. Ведь они не хотят превращаться в сервисный центр.
Алла
Для Антон! Цілком згодна з вами. Для депратментів та управлінь різного рівня. Якщо запроваджувати тестування то обов"язково для всіх працівників галузі освіти, включаючи МОН. Так буде чесно і справедливо. Тоді побачимо, які результати будуть у вчителів, а які в управлінців.
Коментувати
Anna Krivonogova
Дата цього тесту: 21.04.2017. ▶ Ваш тестовий бал: 51 з 76 можливих.. ▶ Ваш рейтинговий бал: 173.1 з 200 можливих. ▶ Витрачено часу: 24 хв. з 120 запропонованих. Не викладаю в школі майже 4 роки, в старших класах - 17 років. Тест пройдений після 8-годинного напруженого дня. Вчитель, який викладає щоденно, пройде тести зі свого предмету без труда.
Віола
Якщо формат ЗНО - відміняйте атестацію чи що. Звіти, конкурси й т.д. взамін на ЗНО для вчителя. Хай краще самоосвітою займеться вчитель, а не застрягає в купі макулатури. А то це виглядає, як ще один аркан на шиї вчителя, зарплату підняли-треба ж додавити. Ще один спосіб приниження. Так це виглядає. Гидко просто. Хоча нічого смертельного в цьому немає. Я тести проходжу за 30-40 хв. з високим результатом. Мене цим не злякати.
SOS!
SOS! SOS! Піднимемо голови та гучно відповимо авторитарній системі в освіті в пострадянський країні! За Вчителем майбутне, бо він виховує майбутне нації - Дітей України! Невже не зрозуміло, що з двух конфліктуючих сторін: чиновники проти вчителів, пійти мають чиновники - їх час СКІНЧИВСЯ! Вони це розуміють тому останніми силами, шляхом приниження вчительства, намагаються залишитись на бюджетних харчах. Батьки мають об’єднатися з вчителями, тому що їхніх дітей будуть вчити не директор департаменту ні навить міністр, а ВЧИТЕЛЬ!
Слобожанщина
Я з Харкова. На це тестування нас зігнали після уроків, у вільний час, який не оплачується так само, як і час, витрачений на підготовку та перевірку робіт під час Олімпіад, різноманітних конкурсів. Знаєте, терпець урвався. Яка кваліфікація наших депутатів, міністрів, генпрокурора? Порожня й безглузда Верховна Рада, деградація економіки, втрата державності. І звітувати їм не потрібно, тести писати: щодня на власній шкурі відчуваємо, як живеться "по-новому". P.S Раніше перед учителем шапку знімали й вклонялися. І не кажіть, що сучасні педагоги цього не заслуговують. До речі, харківські вчителі відмовились складати тест.
Ірина
Не вчителів, як спеціалістів, потрібно тестувати за технологією ЗНО, а студентів. Тому що зразу ж виникає запитання:чому ВУЗи випускають поганих спеціалістів, які згодом не можуть скласти тестування. Тестувати потрібно вищі навчальні заклади.
ТАКІ СПРАВИ!!!
http://oblosvita.com/zno1/22838-testuvannya-vchitelv-u-format-zno-persh-kroki-zrobleno.html АБО "Тестування вчителів у форматі ЗНО. Перші кроки зроблено…" САЙТ oblosvita.com ДОН ЧО ЗА 12 КВІТНЯ. МИ НЕ ХОТІЛИ ЦЕ ПРИНИЖЕННЯ ВСІМ ДЕМОНСТРУВАТИ, АЛЕ ВИХОДУ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ.
продовження слідує
Схоже цій історії ще не скоро буде кінець.
Коментувати
ДО ГРИНЕВИЧ!!!
ТРЕБА ВПЛИНУТИ НА РОЗВИТОК ЦІЄЇ ШАРАШКІНОЇ КОНТОРИ НА БУКОВИНІ. ДАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА УЧИТЕЛЯМ РІК НА ПІДГОТОВКУ. НАПРИКЛАД 2017-2018. І У 2019 РОЦІ ВСІ УЧИТЕЛІ БУКОВИНИ РЕЄСТРУЮТЬСЯ НА ЗНО ОФІЦІЙНО. ЗВИЧАЙНО ВІДПОВІДНО ДО СВОГО ФАХУ. ТІЛЬКИ РАЗОМ З НИМИ ЙДУТЬ НА ЗНО ЇХ МЕТОДИСТИ ТА БЕЗ ВИНЯТКУ ВСІ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКІЛ. МОЛИМО ВАС, ЗРОБІТЬ ЩОСЬ. ЦЕ "НЕ ЗНУЩАННЯ" ЗА СЛОВАМИ ПАЛІЙЧУК, АЛЕ ДІЙСНО ЗНУЩАННЯ ТРЕБА ПРИПИНИТИ. ДОСЛУХАТЕСЬ ДО НАС! МИ НАВІТЬ НЕ ГОТОВІ У ВЕРЕСНІ ЙТИ ТЕСТУВАТИСЯ. ТИМ БІЛЬШЕ У РУМОНОМОВНИХ СЕЛАХ. БЛАГАЄМО ДОПОМОЖІТЬ!
Vera Rouz
Для ДО ГРИНЕВИЧ!!!: Інститути післядипломної педагогічної освіти зроблять все, щоб виправдати своє існування!
Коментувати
якось навіть дивно!!!
Нашій системі освіти не перший рік. Ніколи ще учителя не робили в усьому крайнього. Що тепер змінилось? Є різні семінари та курси на яких учитель себе вдосконалює і навчається. Чого саме чекають від ЗНО? Якщо людина не хоче вона навіть з 200 балами давати знання учням не буде.
Олександр
Моя особиста думка, що проводите тестування педагогів потрібно, як на знання предметної області діяльності, так і педагогіки, психології, дидактики. АЛЕ! Не за методикою ЗНО. Це просто некорректно!
Марія
А винен, як завжди, вчитель. Хіба з ініціативи вчителів запровадили ЗНО для учнів, чи може вчителі складають ці завдання? Ті, що жодного дня не були в школі і не провели жодного уроку. А звинувачують вчителя, що не вчить, як потрібно. Колись вчились 6 днів на тиждень і щодня була математика. А зараз програму не те, що розвантажили, а ще більше напхали непотрібними темами, а кількість уроків скоротили до 4-3 на тиждень. Вчитель біжить, як той собака, щоб виконати програму. А ще на день присилають по 2-3 виховних заходи. А які у вчителя засоби впливу на учня? Навіть крикнути не маєш права. То нехай держава дає стимул для навчання. А то за кордоном з шваброю заробить на квартиру, а в нас кандидат наук у НАН має зарплату 3000грн.
Варто зрозуміти!!! І ЩЕ!!!
Першими здають ЗНО директори департаменту та весь департамент. Далі ІППО. Після них відділи освіти і методкабінети, тоді директори, завучі, учителі. Завдання попередньо ніхто не повинен знати. ЗІГНАТИ ПЕДАГОГІВ, ЯК "СТАДО СВИНЕЙ" І ЗАСТАВИТИ "ЗДАВАЙ" А ПОТІМ ЩЕ ГЛУЗУВАТИ БУДУТЬ. ЩОСЬ МИ НЕ ЗА ТЕ БОРОЛИСЬ!!!!!!!!!!!
Варто зрозуміти!!!
Якщо тести на ЗНО будуть міністерські, можна десь і погодитись. АЛЕ ТЕ ЩО БУЛО У ЧЕРНІВЦЯХ, ЗАСЛУГОВУЄ СВОЮ ОЦІНКУ. СПРАВДІ ОСВІТЯНИ БУКОВИНИ ПРОТИ ЗНО. НІХТО ЦЕ НЕ ПРИХОВУЄ. І НЕ ТОМУ, ЩО ТУПІ. ВСІ ПІДКАБЛУЧНИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ЗДАЮТЬ ТЕСТ ГЕНІАЛЬНО 11 ТА 12. У СВОЮ ЧЕРГУ ПРОСТИЙ НАРОД, ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ СИДІВ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ ТА НЕ ШУКАЄ ЛІВИХ ДОРІГ- НА 3 І 4. ЧОМУ ТЕСТИ НЕ В ПАПЕРОВОМУ ВАРІАНТІ? ДУЖЕ БАГАТО ПИТАНЬ ВИНИКАЄ ЩОДО ПРАВОВОЇ БАЗИ ТАКИХ ЗАХОДІВ. І ВЗАГАЛІ БАГАТО ПЕДАГОГІВ МАЮТЬ НАМІР ШУКАТИ ІНШЕ МІСЦЕ РОБОТИ. Є ВИПАДКИ КОЛИ УЧИТЕЛЬ ВИКЛАДАЄ ПРЕДМЕТ ТІЛЬКИ В ОДНОМУ КЛАСІ, ДЛЯ ТОГО ЩО ЙОГО МОГЛИ АТЕСТУВАТИ. А НА ЗНО ЗАВДАННЯ БУЛИ ЗА ВЕСЬ КУРС. КРІМ ТОГО РІВНІ СТАНДАРТУ. А ЗНО ЗДЕБІЛЬШОГО РОЗРАХОВАНЕ НА ПРОФІЛЬНИЙ РІВЕНЬ. КРИТИКУВАТИ ЛЕГШЕ ВСЬОГО.
тетяна
Для Варто зрозуміти!!!: Я НЕ ПОГОДЖУЮСЬ З ВАШОЮ ДУМКОЮ. ЗВИЧАЙНО, ПРОБЛЕМ У ШКОЛІ ДУЖЕ БАГАТО, ОСОБЛИВО З УЧНЯМИ ЯКІ ВТРАЧАЮТЬ ІНТЕРЕС ДО НАВЧАННЯ, З ПІДРУЧНИКАМИ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ІПРОГРАМІ І ЗНО І Т.Д. НІХТО НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЄ ПРАЦЮВАТИ ВЧИТЕЛЕМ І НІКОЛИ НЕ ПІЗНО ПОМІНЯТИ КРЕЙДУ НА ШВАБРУ. АЛЕ ЯКЩО ТИ ВЧИТЕЛЬ, ЗНАЧИТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ВЧИТЕЛЯ ВЧИТИ ІНШИХ І САМОМУ ПРАГНУТИ ВЧИТИСЬ. Я РОЗУМІЮ ЦЕ ТАК...
якось навіть дивно!!!
Для тетяна: ПРАВИЛЬНО ВЧИТИСЬ!!! АЛЕ НЕ В ТАКИЙ СПОСІБ. МОТИВУВАТИ, ЗАЦІКАВИТИ, ВИХОВУВАТИ, НАВЧАТИ, ВМІТИ НАПОЛЯГАТИ НА СВОЄМУ, ДОВОДИТИ І Т. Д. УЧИТЕЛЮ, ЯКИЙ ВСЕ ЖИТТЯ ВЧИТЬ ТІЛЬКИ ДО 9 КЛАСУ, ЗНО НІЧОГО НЕ ДАСТЬ. І ЦЕ ТЕЖ ТРЕБА ЗРОЗУМІТИ.
Дарія
Для тетяна: "НІХТО НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЄ ПРАЦЮВАТИ ВЧИТЕЛЕМ І НІКОЛИ НЕ ПІЗНО ПОМІНЯТИ КРЕЙДУ НА ШВАБРУ" - треба ще більше капсу. А якщо серйозно, Ви дуже добре проілюстрували можливості більшості випускників не тільки педів, а й інших ВНЗ. Але ці люди працюють, зміцнюючи щодня цю Державу. Замість того, щоб подякувати їм, що поки не проголосували ногами у напрямку Польші, наприклад, навалювати чергові перевірки не коректно. Всі знають, у вчителів їх і так вдосталь. Тоді раціонально ввести ЗНО для всіх спеціалістів з вищою освітою. Чому тільки об викладачів ніжки витирають? Ок. Я за ЗНО в перших рядах, але коли зі мною в класі сидітимуть такі "розумники" - батьки моїх учнів та працівники курсів підвищення кваліфікації. Від міністрів в аудиторії теж не відмовлюся.
Коментувати
стоп!!!!!!!
Учитель виконує шкільну програму. А завдання ЗНО дуже часто виходять за рамки того матеріалу, який вивчається в школі. Логічно, що рівень підготовки значно нижчий ніж у репетиторів.
Татьяна
У меня ребенок в 11-м классе. Каждое утро бой - зачем я иду в школу, если все знания для здачи ЗНО я за год получил от курсов и репетитора ( курсы по математике, укр. языку и литературе; репетитор по химии и биологии). Пусть те, кто должен дать знания нашим детям, покажет свой уровень знаний. Что такого сложного сдать ЗНО учителю?
ірина
Для Татьяна: А мог бы Ваш сын получить эти знания и в школе, если бы ходил туда, конечно. Вам самого его не жалко? Такая нагрузка на мальчика: столько репетиторов. Что же вы делали все 11 лет в школе? Только не говорите, что все-все учителя были плохими...
anton2000
Для Татьяна: За один год невозможно получить системных знаний по математике, химии, биологии (не владея в начале этого года материалом предмета). Можно только качественно повторить и систематизировать ранее изученное. И слово пишется "сдача", а не "здача" (здесь, здание, здоровье, зги).
Дарія
Вибачте, я готувалася до ЗНО сама. Ще в 2010 році та була в першій десятці студентів на своєму напрямі. Тоді ЗНО було складнішим і не було ще встановленої форми сертифікаційної роботи. Зараз я викладачка й репетиторка. Не розповідайте казочок. Діти можуть готуватись до ЗНО з мови, математики та біології самі. НЕ ХОЧУТЬ. Хто і коли їх має вчити вчитися за таку зарплатню? Вчіть їх самі. Зробили з викладачів крайніх. Свій рівень професіоналізму покажіть. Складіть ЗНО, Ви ж якось працюєте. Щодо ЗНО з англійської мови, підтверджую те, що філологиня писала нижче. Наші підручники не відповідають програмі ЗНО з іноземної. Я бачила ці роботи. В деяких школах у наявності тільки Плахотнік*. В таких випадках тільки репетитор допоможе.
Коментувати
Елена
Сколько праведного гнева. Как же вы боитесь продемонстрировать свою некомпетентность. Те учителя, у которых дети сдают на 190+, и сами не напишут хуже. Особенно радуют аргументы вроде "читает только в 5-х классах" или "математику ведет учитель географии". Ребята, вы все с "высшим" образованием. Просто стыдно при нынешнем уровне вопросов на ЗНО учителю не написать его хотя бы на 170-180 баллов.
anton2000
Для Елена: Фраза "Как же вы боитесь продемонстрировать свою некомпетентность" демонстрирует вашу предвзятость. Почему некомпетентность? И почему боитесь? А аргумент "читает только в 5-х классах" действительно смешной, в этом я с вами согласен. Учитель должен знать весь материал. А вот аргумент "математику ведет учитель географии" в сельской школе совсем не смешной. Поинтересуйтесь проблемами сельских школ и тогда вам станет ясно, что этот аргумент не повод для "радости".
Елена
Это не предвзятость, а элементарная логика. Если учитель не хочет пройти простейшие тесты,считая, что так ущемляются его права, то он просто некомпетентен. Те учителя (Учителя - не репетиторы), которые учили мою дочь (результаты ее ЗНО 195+), напишут все, без сомнения, на 200. К ним я испытываю глубокое уважение и чувство огромной благодарности.
anton2000
Для Елена: Понятно, что многие напишут, но я знаю многих хороших таких учителей, которые просто не хотят тратить на это свое время. А не потому, что ущемляются чьи-то права. Им ничего никому еще раз доказывать не надо, а участвовать в шоу для работников департаментов образования просто не хотят.
Коментувати
bela
А чого такий крик? Складайте, вчителі, ЗНО звичайне і вам сертифікат у руки )) Якщо там 200, дуже добре, покажете це в управлінні, на педраді. І буде все гаразд, усі замовкнуть.
anton2000
Для bela: А зачем учитель должен бесплатно тратить 3 часа (или больше с учетом дороги) своего времени на это? Чтобы показать бумажку на педсовете? У учителя и так есть чем заняться в "свободное" время - бумаг, семинаров, проверок тетрадей, внеклассных мероприятий, ... Ну или хотя бы провести лишний час с семьей, с ребенком своим пообщаться. Хотя в самом прохождении теста ЗНО учителем ничего страшного нет.
bela
Не буду навiть вiдповiдати, ви нiчого не зрозумiли ((((
anton2000
Для bela: Объясните, пожалуйста, тогда глубинный смысл вашего комментария. Ну, если вас не затруднит.
Коментувати