Україна отримала грант для виплати зарплат освітянам

Грант від США спрямують на оплату праці працівників установ освітньої сфери

Україна отримала грант для виплати зарплат освітянам

Україна отримала грант від США розміром $1,3 млрд, кошти якого, зокрема, будуть направлені для забезпечення оплати праці працівників бюджетних установ освітньої сфери.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України.

Планується, що грант буде спрямований на відшкодування видатків держбюджету для виплати заробітних плат, як на національному так і регіональному рівнях.
Також кошти гранту спрямують на забезпечення оплати праці працівників інших  державних органів.

Кошти були надані з Цільового фонду багатьох донорів Світового банку у рамках додаткового фінансування Проекту «Підтримки державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» між Україною та Міжнародним банком реконструкції і розвитку та Міжнародної асоціації розвитку.

У Міністерстві фінансів України подякували міжнародним партнерам за можливість отримати кошти у максимально короткі строки.

Освіта.ua
01.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
А як з вчителями з Херсонщини, які відмовилися співпрацювати з рашистами. Районо їм просто й виплачувати не буде, бо перейшли на російську програму. Навіть відпускних всіх не заплатили. Вчителі, підтримуючи українську владу повинні помирати з голоду.
Людмила
Грант то отримати, но цi простоï, скорочення вiдпустки й поки такi зарплати, що Сорокино сказати... Поскорочували все, що можна й виплати так-собi... Iнтернет в перiод дистанцiйноï роботи держава не оплачує, а комп’ютери - жах, зато матерiальна вiдповiдповiдальнiсть в 20 000 грн. Смiшно й грiшно. По факту його вже списати потрiбно... Й адмiнiстрацiя багатьом каже, щоб вчителi власнi комп’ютери та мобiльнi мали. Може й мають вчителi та використовувати в робочих цiлях не мають. Треба робити. Але це наглiсть вищого рiвня держави. Певно так навчаєте директорiв, щоб вiн чи вона наглiли й виманали власним коштом забезпечувати навчальний процес. Це ще я мовчу за наочнiсть й усiлякi матерiали, фарби для принтера... У батькiв не можна нiчого просити. Все ж держава забезпечує. Але це брехня. Навiть iнтернета немає в школi. Що, будуть ще вимагати купить флешку спецiальну, щоб був iнтернет? Значить грошi будуть розграбованi чи вже... Як завжди. У когось вiйна, а для когось - мама рiдна.
Вчителька
Це вже знущання над людьми!!! 4 місяці вчителі Генічеськоі‘ ОТГ не бачать ніяких виплат. Усім на нас байдуже! «Денег нет, но Вы держитесь!!??». І не дай Бог співпрацювати. Це геноцид з боку власної держави!!!
Учитель из Харькова
Харьков. Отпуск 24 дня. Классное руководство не оплачивается, но пару раз в неделю надо сдать какие-то дебильные фотограыии администрации. Уроки информатики, английского языка больше не будут делиться на подгруппы. Русский язык так и остался в расписании. Учителя в Европе, возвращаться не думают, их и там неплохо кормят. За кабинет не платят. Нет мотивации работать. Прессинг жесткий. При этом выясняется, что отправка учителей за свой счет или на 23 полностью зависит от администрации, которая копит себе на премии.
Ганна
Щось я вже запуталась, в одній статті пишуть про залишки освітньої субвенції, в другій, про грант від США для виплати зарплат. Ви зовсім з головою не дружите? На біса гранти, якщо у нас залишки?
Ганна
Для Ганна: залишки понад 10 млрд, грант 1,2 млрд. Це як? У нас в Україні ще адекватні освічені залишились хоч в якійсь галузі? Нема кому провести аудит не використаних коштів? Позорище, Америка платить зарплату освітянам України. Дожились...
Економіст
Для Ганна: ці залишки - лише план. Ось уявіть, що Ви запланували отримати в червні 10 тис. грн. і їх же і витратити, витратили 5 тис. грн. відповідно залишок планових витрат у Вас 5 тис. грн. Але доходу Ви насправді отримали не 10 тис. грн., а лише 3 тис. грн. тому й треба грант для покриття різниці.
А
Fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck fuck you иди нахер курва
Коментувати
Юрій
Поясніть, це нормально коли після відпустки в 24 дні, відразу наказом директора школи вчителів відправляють у простій -на невідомий термін?
Галина
Для Юрій: невідомий термін - не нормально. в наказі має бути вказано до якої дати
Коментувати
Olha
Може хоча б оздоровчі виплатять? А то познімали всі доплати. Брак коштів. То варто спрямувати не в кишені верхам, а все ж звернути увагу на вчителів і їх працю оплатити. Бо всі тільки кошти вчителів рахують. А по факту, де ті гроші невідомо
Вікторія
Для Olha: повністю підтримую
Коментувати
Сергій
Мда, а я то думаю чому престижність зменшують до 5%, перевірку зошитів скасовують, класне керівництво 5% з повним класом(хоча краще його б скасували взагалі), за кабінет нуль з дирочкою... І тепер якщо в сім’ї двоє вчителів працюють на ставку, цікаво... PS. Все зменшили і прибрали , але ви працюйте бо буде догана за не виконання...
Татьяна Заика
Вчителі із Сватівського району Луганської області нічого не отримували за квітень, травень . А відпускні , хоча б за 8 місяців?
Чабанова Ганна
Добрий день. Учителі Голопристанщини на окупованій Херсонщини залишилися ні з чим. Просимо про нас не забувати. Дякую
Не вирвеш поросяті кліпки - воно те
За ці гроші побудуйте нову школу в с. Стоцке на Хмельниччині, бо нема автобусів, щоб возити дітей, а в старій школі голова зробив магазин!
Людмила
Для Не вирвеш поросяті кліпки - воно те: Ну, то звертайтеся до свого голови, який зробив зі школи магазин!!! Мабуть, вас влаштовує більше магазин, ніж школа.
Не вирвеш поросяті кліпки - воно те
Для Людмила: Будьте добрішою!!! Вчіться жертвувати собою і своїми інтересаси заради суспільства!!!
Коментувати
Марина
Вчителів Генічеського району залишили в дуже складному становищі. Надія,що про нас не забули-згасає.
Любов
Чудово, можливо нарешті дійде черга до вчителів Генічеського району Херсонської області. 10 червня буде чотири місяці як освітяни без зарплати. Питання настільки "складне",що його не можуть вирішити на рівні Києва. А коли ми про себе нагадуємо, нам відповідають, що ми вже набридли своєю зарплатою, що ми повинні чекати, неспівпрацювати з окупантами. А пані Верещук при цьому пропонує виїжджати з ТОТ. Та нам не то що виїжджати, а лікуватися, хоронити померлих нічим. Крім того, а виїжджати куди))) Чи був створений центр для освітян з ТОТ. Наш призначений голова ВА пан Радіонов тільки на бумажці. Він "ховається" ніяких контактів ніде не знайдеш.