Наказ про вакцинацію освітян можуть відтермінувати, – Профспілка

Терміни реалізації наказу МОЗ щодо обов'язкової вакцинації освітян можуть бути перенесені

Наказ про вакцинацію освітян можуть відтермінувати, – Профспілка

У Профспілці працівників освіти і науки повідомили, що терміни реалізації наказу Міністерства охорони здоров'я, яким зокрема, передбачена обов'язкова вакцинація працівників закладів освіти, можуть бути перенесені.

Про це сказав голова Профспілки Георгій Труханов під час всеукраїнського семінару фахівців обласних профспілкових організацій з соціально-економічних питань.

За інформацією Профспілки, під час семінару фахівців місцевих профспілок було поінформовано про основні вектори роботи та питання, зокрема, карантинні заходи уряду та умови роботи працівників установ і закладів освіти у зв’язку з цим.

«Підсумовуючи усе сказане було наголошено, що зараз це питання сьогодні стоїть на особливому контролі і наразі ведеться робота щодо внесення змін до наказу МОЗ № 2153 та перенесення термінів його реалізації», – зазначили у Профспілці працівників освіти і науки.

Як відомо, наказ Міністерства охорони здоров'я, яким затверджений перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, вступить в силу 8 листопада.

Освіта.ua
03.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Верхо́вна Ра́да Украї́ни — єдиний законодавчий орган державної влади України - не приймала Закон про обов’язкову вакцинацію людей від ковід..
Олександр
Для Я: а дайте посилання на прийняті Верховною Радою України Закони України про ОБОВ’ЯЗКОВІ щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, епідемічного паротиту, краснухи, гемофільної інфекції. Ну, дуже хочеться почитати. Бо поки лише в наказах МОЗ знаходжу інформацію про обов’язкові щеплення з першого дня життя. І ще скажіть яким пунктом частини першої статті 85 Конституції України (або якоюсь іншою статтею) передбачено повноваження ВРУ приймати закони про обов’язковість чи необов’язковість будь-яких щеплень. Наперед вдячний ????????.
Коментувати
Бібліотекар
Відповідь Президента України на електронну петицію № 22/121610-еп «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію»: https://petition.president.gov.ua/petition/121610
Вчитель
Труханов кончений балабол. Мене сьогодні відсторонили від роботи. Ніякого відтермінування наказу не буде. Колотись не піду, оскільки не буду брати участь в медичному експерименті. Геноцид народу повний. Топтанння Конституції. Нагнули вчителів так, що 99% покірно, зігнувши голову, зробили собі «уколи спасіння». Був вибір між здоров’ям і голодною смертю. Найстрашніше те, що цей геноцид буде лише усилятись. Бо вони бачать, що покірні раби все проковтують, можна в глотку глибше і глибше сунути.
Петя
Не відтермінування, а відміна незаконного наказу! Професійні спілки запізніло реагують на захист прав працівників.
Ната
Вийду колись на роботу, перше що зроблю вийду з профспілки...нема за що їм гроші платити. В складній ситуації вони кидануди людей. Ніякого відтермінування, тільки скасування постанови...навіть не ЗАКОНУ...а папірця з яким той сраний Ляшко в туалет може сходити. Щеплюватися категорично відмовляюся, дивилася відео провідних епідеміологів, він сказав що від цього лише вимруть люди, а дітям тим більше смерть. Гратися зі своїм здоров’ям не дам !!!
Павлович
Що,профспілкові ділки не встигли вакцинуватись,і тепер бздять за свої теплі місця? Бо турботою про реальних працівників освіти оце бридке плазування перед владою ніяк не пояснити.
Татьяна
Профсоюзы себя уже давно дескредетировали. Однажды была печальная попытка нашего коллектива просить о помощи у профсоюза/ стояла реальная угроза закрытия детского сада единственного в городе, для детей с особенными потребностями/. Руковдство профсоюзной организации приняло сторону администрации гороно и местных депутатов- лоббистов по ликвидации д/с,всячески оказывало давление на работников. И только активная защита родителей и самих воспитателей привела к тому , что нас оставили в покое. Благодаря , не профсоюзу, мы сохранили свои рабочие места и возможность детям получать качественную профессиональную помощь специалистов.
Александр
ПФ. Смішно звісно це все чути. Півень цюкнув в одну ложбинку видимо профспілку. Проснулися, коли вже таке відбулося. Здається мені це спеціальне полегшення, щоб нам ротики позакривати та народ заспокоїти
Леонід
Чим більше турбуються за наше здоров’я, тим стає страшніше жити.В Африці мільйони дітей вмирають від голоду і вони нікому не потрібні, а тут такі дорогі вакцини нав’язують силою. Вакциною яка не пройшла апробацію.Так мало того вони вже хочуть вакцинувати нашіх дітей, які, як вони самі казали не хворіють на Covid. Люди не будьте божевільними. Невже вас не страшить те, що відбувається?
777
Для Леонід: В той Африке хоть бананы и тепло, а у нас только официально более 80% за чертой бедности и живут в долг и хлопают. И чем больше понимаешь, тем страшнее картина. Хотя это не настолько страшно как глупо.
Коментувати
Микола
Приєднуйтесь в областях до руху ПРАВА ЛЮДИНИ https://t.me/ostakhiv/679 Тільки гуртом зможемо відстояти свої права
Олена
Тільки відмінити цей злочинний наказ. Від нього вже стільки людей постраждало, які були змушені піти на вакцинацію проти своїх принципів, щоб не втратити заробіток
Олександра
Ані "так", ані "ні". Цей наказ - сегрегація та дискримінація, порушення конституційного права на працю, права на медичну таємницю, грубе втручання безпосередньо в тіло людини, проведення примусових медичних експериментів на населенні - в нас вже фактично фашистська держава. Дообиралися зелених.
Альона
Дискримінація, примушус до мед експерименту, медичний террор. Як сказати інакше?.. І це злочин! За який має бути покарання. Вже багато інформаціі про неефективність та навіть злочинність цого експерименту. Чому це ігноруеться?!
Вчитель
А тим,хто двічі перехворів для чого вакцинуватись?Хто там ЗА вакцинування?Скажіть...!
членкиня
Я голосую за те щоб голові профспілки відтермінувати можливість користуватись розумом бо йому ум за разум зайшов
анивакс
Для членкиня: ага, думаєте, тільки ви така розумна
анивакс
Для членкиня: можливо, ви ще проголосуєте за створення концтаборів для невакцинованих або відразу - розстріл?
анивакс
Для членкиня: мабуть, конспекти Геббельса читаєте?
Коментувати
Юля
Скасування!!! Цікаво хто має працювати замість відсторонених?) Це ж навчальний процес.
Галина
Для Юля: Ну вчителі ж не лікарі, як казав міністр, то ж їх не можна гвалтувати вакцинуванням, бо замінити ніким. Математику може спокійно читати фізрук, а іноземну мову пенсіонерка-вахтер баба Валя. А в перший нушівський клас можна по черзі запрошувати 100% вакцинованих батьків викладати, а шо, там же легкотня, любий зможе.
Olga
В нашій школі, замінятимуть лаборанти. Кому треба ці вчителі, якщо немає уколу...?????
Коментувати
Олександр
Що значить відтермінувати? Пришвидшити! Не зганяти всіх у купу, щоб попезаражались, а організувати вакцинацію по школах.
Стів
Що значить відтермінування? Скасування!! І це не обговорюється! Червона лінія! Ви хочете щоб громадяни взбунтувалися і привели всіх тих чинуш в чувсто? "Не будіть лихо, покиивоно тихо". Глобалісти прокляті! В сатану вірите, йому поклоняєтеся?! Не примушуйте мене, мою сімю і наш народ молитися вашим богам!
АНТОН
Для Стів: Чи не запізно? Сатана прийшов, коли ви сіли за комп та взяли в руки смартфон.
Коментувати
за здоровий глузд
Для членів профспіли. Ми, за профспілкові внески і причому не малі утримуемо ЦК профспілки,обкоми,райкоми,і прицьому не зрозуміло хто вони- векцинатори чи антивакцинатори? А можливо краще найняти юридичну компанію якаб дійсно захищала інтереси освітян,а не про__рала наші звами кошти.
За вакцинацію
Для всіх - моя дитина носить маску, моя сім’я вакцинувалась зразу , коли з’явилася вакцина! Двоє моїх дітей медики, чоловік стоматолог, я вчитель, дочка вчителька, ще зять поліцейський. Свати також. Злочин вчителів та медиків, які проти вакцинації вимірюється життями. Антивакцинатори - злочинці під впливом дурних ідей. Ви хочете знати склад вакцини? А ви, нешановні хіміки, знаєте склад анальгіну? А чипсів? А майонезу? Я розумію чому освіта в такій ямі....бо темнота вчительська зашкалює!
Хубз аль Султан
Для За вакцинацію: У такому разі ви - одиничний приклад. Але ж у мене до вас запитання: припустимо, ваша дитина носить маску під час перерви (хоча власний досвід педагога не дозволяє віририти в подібне на всі сто). Чи носить ваша дитина маску на уроці? Бо такої вимоги немає.
Хубз аль Султан
Вибачаюсь, прочитав ще раз, бачу, що дітей шкільного віку немає. Як там справи в онуків?
Андрій
Якщо довіряєте вакцині і вакцинувалась від такзваної небезпечної хвороби - чого ж тоді боїтесь тих хто невакцинувався ? А приговорюєте до вакцинації інших. Мабуть ті які невакцинувплись мають боятись.
Коментувати