Нещеплених освітян будуть відсторонювати від роботи з 8 листопада

Кабінет Міністрів затвердив рішення про відсторонення від роботи нещеплених освітян

Нещеплених освітян будуть відсторонювати від роботи з 8 листопада

Кабінет Міністрів затвердив зміни до урядової постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236, що передбачають механізм відсторонення від роботи працівників, які підлягають обов’язковому щепленню проти СOVID-19 та які відмовляються або ухиляються від його проведення.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів, що містить зазначені зміни, оприлюднена на Урядовому порталі.

Згідно з документом, з 8 листопада 2021 року керівники закладів освіти мають забезпечити контроль за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19 працівниками, обов’язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, затвердженим наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 р. № 2153.

Окрім того, керівники закладів освіти мають відсторонювати від роботи (виконання робіт) невакцинованих працівників, які відмовляються або ухиляються від проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19.

При цьому у Кабінеті Міністрів зазначають, що відсторонення від роботи має відбуватись відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю, частини другої статті 12 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» та частини третьої статті 5 закону «Про державну службу».

Строк відсторонення невакцинованих працівників від роботи триватиме до усунення причин, що його зумовили.

Відсторонення працівників має здійснюватися шляхом видання наказу або розпорядження керівника з доведенням його до відома особам, які відсторонюються.

Норми про відсторонення від роботи не стосуватимуться тих працівників, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти СOVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти СOVID-19.

Освіта.ua
25.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
------
Вот ведь глупые чиновники. Это учителя уже госслужащие. Большей дурости эти . . . не придумали?=
Людмила
Наказ від 4.10.201 стосується й держслужбовців
Коментувати
Опанас
"Заразу калоть нєпазволю, опити на мнє ставить не дам" навіщо таких йолопів допускають до дітей, а найголовніше більшість цього розумово неповноцінного бидла малороси і мокшани
Стыд и позор
Для Опанас: ну а кто по Вашему идет в пед ?
Коментувати
Опанас
Вакцинація це тест на здоровий глузд. Відразу видно частину недорозвинутих, які вірять в чіпи, іншу дурню. Ще 20% тих хто думають, що весь цивілізований світ тупі. А вони розумні бо не будуть вакцинуватись. Ну і інших слабо розвинутих. Таким якраз не місце на такій роботі, чого може навчити вчителька, яка думає що їй чіп вставлять ????????????????????
***
Для Опанас: Вчителі не думають, що чіп їм вставлять, а от, що міокардит в них може бути і тромбоз - так. Тому, не меліть дурниці. А ще думають, що у вільному й демократичному суспільстві примусу не може бути.
Ім’я
Для Опанас: Якщо ніби розумна людина досі не розуміє, що (при необхідності) вакцинуватися можна лише *перевіреним* засобом у відповідальної особи, а не рандомним препаратом наобум, то це вже не якісь чіпіки, що рекламував фонд Гейтсів, а серйоні вавки в голові.
------
Опанас, а Вы дурак.
Коментувати
Andrii Rusin
Смотрите видео канал на ютубе адвокат Ростислав Кравець там он просто и ясно разъясняет как можно противостоять. Ну а недумающим особям - Бог судья.
Andrii Rusin
Конституция 1996 года, статья 28. Никто не может подвергаться медицинским экспериментам.
Местный
Для Andrii Rusin: откройте паспорт и посмотрите какая там страна. В этой стране законы работают?
Коментувати
PR
Ну, отстранили и чо дальше? Где механизм замены? Куда девать уроки? Как и на какой срок оформлять замену? Это один вопрос. Второй. Если работник не явился на работу, то его увольняют через выговор и прочее, так как "невакцинация" не есть уважительная причина. И это согласно закону. Как быть и что делать директорам не ясно совсем.
Maison
Для PR: Антиваксера отправлять в бесплатный отпуск, пока не образумится. Нагрузку делить между оставшимися учителями, им же направлять зарплату отстраненных педагогов. Если нехватака учителей, то компенсировать ее временным переводом из других школ или привлечением студентов старших курсов педагогических вузов.
Вболіваю за Українських вчителів
Для Maison: Маразм повний. Ти в школі взагалі-то був хоть колись. Там і так трудовик читає фізику, математику і ще кілька предметів. А тепер баба Валя - технічка буде. Оце освіта до нас прийшла, дякуючи таким бездарям в освіті і медицині. Це ж як потрібно ненавидіти свій власний народ, щоб так його знищувати.
Maison
Для Вболіваю за Українських вчителів:Как же надо ненавидить свой народ, чтобы намеренно подвергать его опасности, отказываясь от вакцинации?
Коментувати
Інна
І чого всі тут так розкричалися? Ви що думаєте, що, крім таких, як ви, хтось читає тут ваші прокльони? Ті, що прийняли таке рішення, навіть не знають про те, що є такий сайт. Тож не старайтеся даремно, ваші гнівні тиради читають такі ж самі, як ви, але від них нічого не залежить. Покричать трохи, кілька днів посидять без зарплат, а потім побіжать вакцинуються, і на цьому все. Бо щось я не чула про жодне звернення в суд від учителів, ну, хіба що київський директор Ламза. А всі інші тільки кричать на форумах, а потім тихенько роблять те, що від них вимагають. І це стосується не тільки вчителів, а й все українське суспільство. Так пройшло все підвищення комунальних тарифів: покричали на форумах і тихенько платять, а інші з цього отримують надприбутки. Так буде і з цим. Так що не витрачайте даремно сил, все одно зробите те, що від вас вимагають. Ви сміливі тільки на форумах, а реально добиватися чогось не будете, знову ж наголошую, що стосується це не тільки вчителів, а й інших громадян.
Віктор
Походу педагоги - це сама нікчемна ланка суспільства без честі і гідності. Так себе дати принижувати можуть тільки педагоги. Це вже не мазохізм навіть, а якесь збочення! І що такі безвольні люди можуть навчити дітей? Хіба, що бути рабами, як і вони...
Местный
Для Віктор: абсолютно верно. Это уже не люди, и даже не животные... одноклеточные какие-то
Коментувати
ОЛЯ
Щоб бути дружніми .сплотитися то не встигли прилякати побігла вчителя вакцинуватись . От бояться що залишаться без своїх МЕГА зарплат . Ще пенсіонери є такі .бояться так що зарплати заберуть. Ще психологічний натиск роблять на тих хто не зробив . А ОСОБЛИВО це в тутовичах та цепцевичах.
ОЛЯ
Якщо вакцинуватись лише вчителям то чому заставляють шкільних медсестра. Техпрацівниць .медсестр інших працівників.
Местный
Для ОЛЯ: все - значит все
Коментувати
alex
якщо заставляють вакцинуватися вчителів, тоді чому медики - ні, срані депутати - тоже ні, що , вчителі кролики підопитні? Нах таку владу!!!
тетяна
вакцінація не убезпечує від зараження, люди захворіли другий раз після отримання повноі дози вакцини
Болтівець
А руйнаторів освіти - банду Сороса- Пінчука : шарова, стадного, новосад, совсун… коли будуть відсторонювати.
Віталій
Вакцинація - єдиний шлях для збереження життя і здоров’я себе і своїх близьких! Пропоную: вакцинуватися. Сам ще не вакцинований.
Let
А чому самі депутати себе не відстроняють,від роботи їх там теж багато не вакцинованих,а такі закони складають.
Вікторія
Якщо вчителів відсторонять від роботи, хто тоді навчатиме дітей? Наприклад, відсторонять вчителя математики, то де так швидко знайдуть іншого, вакцинованого, та ще й в розпал навчального року?
Галина
Для Вікторія: пропоную залучати студентів старших курсів. В цій ситуації можуть гарно підсуєтитись виші: перевести навчання студентів на ІІ зміну, а студентів пристроїти на роботу за погодинним договором у школи! Заодно й практику пройдуть
Местный
Для Галина: студенты старших курсов потом документы с педуниверситетов заберут, когда поработают в школе))
Коментувати
Невідомий
Скажіть,будь ласка,що мені робити?Я рік з половиною лікувала синочка на стаціонарному лікуванні від лейкозу,приїхала,вийшла на роботу ,пропрацювала два місяці і зараз мені умови ставлять?Я своє здоров’я психологічне залишила в тяжкому відділенні де дітки відстоюють своє життя ,хапаються за кожну волосинку.Чому вакцини,ліки не придумуєте для цих діток,щоб полегшити їхнє лікування.Я мама пила імуностимулятори,антидепресанти,щоб якось знайти сили,щоб пройти цей тяжкий шлях лікування.Моя дитина рік знаходитиметься на дорогих препаратах,які коштують дуже дорого і держава не допомагає .А в мене ще і роботу забирають.За що мені буде купувати ліки?Я проти вакцинації,моя імунна система ослабла і я маю її укріпити ,а не знищити.Я ще синові потрібна.Багато праці доклали,щоб повернутися додому.Підскажіть,що мені робити?Як відстояти мені свої права?
Імя
Для Невідомий: Обратитесь к адвокату по вопросу незаконного отстранения от работы: https://knpartners.com.ua/uk/kak-pravilno-oformit-nedopusk-k-rabote-dlja-obrashhenija-v-sud/
...
Для Невідомий: справа в тому, що люди з ослабленим імунітетом та онкохворі відносяться до груп ризику, які вкрай важко переносять ковід, а тому навпаки їм (в т.ч. і дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech) в першу чергу рекомендовано щеплення від ковіду. Почитайте щодо цього офіційні джерела. Напрклад сайт https://vaccination.covid19.gov.ua/faq чи тут https://phc.org.ua/sites/default/files/users/user90/2021.07.09_Pozytsia_NTGEI_30.06.2021.pdf (питання 4.) Пишу Вам, як батько який нажаль не з телевізора знає, що таке щоденне тривале лікування в дитячому відділенні НІР. Сподіваюся, що Ви приймете правильне рішення. Я з дружиною та старшим сином (з онко) вакцинувалися свідомо. Рішення щодо вибіркової (що означає недієвої) примусової вакцинації не підтримую.
Ленок
Не правда стосовно груп ризику,ніхто на мої протипоказання і не дивився Надо значить надо(
Коментувати
Микола
Чому на сайті МОНу нічого нема, щодо обов’язковості. Чому? Профспілка "не підтримує" - написали) Для себе все вирішив, краще бути здоровим, ніж з такою роботою і зп)
Наталія57
А чому Україна майже вся "червона" і "жовта", а з ЄС "зелена зона". Що ЄС нас не боїться? Чи нас спеціально розмалювали, бо строк зберігання вакцин закінчується?
Олег
Щоб тут не волати, ідіть і провакцинуйтесь краще, і не соромте країну, школу і себе.
Дмитрий
Для Олег: мы чё тебе первоклашки соромить оно нас еще будет... Ты бы лучше никчемность про честь свою бы вспомнило ничтожество.
Коментувати