Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи

Усі працівники закладів освіти найближчим часом мають здійснити щеплення проти COVID-19

Освітян, які не щепляться впродовж місяця, відсторонять від роботи

Усі працівники закладів освіти впродовж найближчого часу мають здійснити щеплення проти COVID-19, в іншому випадку їх буде відсторонено від роботи у закладі освіти.

Про це заявили у Міністерстві охорони здоров'я, коментуючи наказ відомства, яким працівників освітньої галузі включено до переліку професій, які підлягають обов'язковій вакцинації.

Норма наказу про обов'язкову вакцинацію поширюється на всіх працівників закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ МОЗ набере чинності через один місяць з дня його публікації.

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують, що працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Винятком є працівники галузі, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень. Вони  обов'язковій вакцинації не підлягатимуть.

Окрім освітян, обов'язковій вакцинації підлягатимуть працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також працівники місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів.

Найближчим часом до переліку професій, працівники яких будуть підлягати обов'язковій вакцинації, буде включено службовців усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та працівників поштових послуг.

Освіта.ua
07.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соломія
Ні, примусовій вакцинації! Нехай кожен вирішує що робити, ми живемо у вільній державі.
Вероніка
Примусова вакцинація це є чіпування людей, нанесення клейма! Кожна вакцина має свій номер. Усіх людей хочуть пронумерувати і пропечатати. Без номера ніхто не зможе нічого не купити, не продати. Це примусово здійснюють сучасні уряди в усьому світі. У багатьох країнах йдуть масові протести. Сучасні нанотехнології дозволяють вводити разом з вакциною чіпи і ставити клеймо на кожну людину. Використовуючи 4G інтернет, можна буде слідкувати за кожною людиною і керувати нею. Про це сказано у книзі Одкровення св. Івана Богослова. Своїми діями МОЗ підтвержує цей факт. Тому що виконують вакцинацію примусово, погрожуючи людям, а не проводячи роз’яснюючу роботу. Хочуть не давати зарплату, заборонити користуватися транспортом, магазинами, їздити за кордон та інше. Вони не дбають про здоров’я людей, а виконують настанови і команди. Кожна людина сама дбає про себе. Немає чого вакцинованим людям боятися невакцинованих, адже вони захищені. Примусово не можна вакцинувати!
Oksana
Для Вероніка: яка бредятіна!!
Коментувати
анна
нарушение всех прав и норм(( это не законно! почему мне министерство диктует? у меня есть право самостоятельно решать вопрос быть привитой или нет, так меня лишают средств к существованию!(( это что такое?
Олекса Позняк
Для анна: в усьому світі так роблять, немає тут порушень
Коментувати
Сергій
Колеги, виходьте на страйк проти відбирання зарплати і проти примусової вакцинації 14 жовтня! Протестуйте! Сьогодні вирішили знущатися над вчителями і службовцями, а завтра будуть знущатися з інших. Не чекайте, підтримуйте! Разом ми сила!
Ліна
Колеги, з’їжджаймося в Київ на 14 жовтня, протестуймо, щось робімо.Нас багато, мт повинні відстоювати свої права. Розкажіть про це своїм колегам, підримуймо один одного і єднаймос
Олег
14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди Дня захисників України відбудеться Марш просимо приєднатися і висловити свою позицію проти ПРИМУСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ та ВІДБИРАННЯ засобів до існування простих людей - ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ!!! Захистимо людей та свою Вітчизну!!!
Марія
Для Олег: Для Ліна: Для Сергій: о котрій годині та в якому місці почнеться марш?
Коментувати
Правда
Коллеги, а как дела у ваших привитых.? У нас все неболевшие ранее и привитые китайской вакциной уходят сразу на больничный на 2 день с температурой 39 и положительным тестом на ковид. Эта гадость им вкалывается с уколом, похоже. Если б не прививка они б и не заболели может, плюс заражают всю семью. Это геноцид?
Олекса Позняк
Для Правда: ти брехло отримуєш зарплату у уйло
Коментувати
Ліна
Давайте щось робити. Будемо палити шини, йти в наступ , бо з писанини толку мало.Вчителі Волині приїдуть, сама теж приїду. А що робити як відсторонять від роботи? Будемо в Києві брати ляшка за яйця і провакцинуєио по повній програмі.
Юрій
Для Ліна: Добре сказали, треба підніматися, а то роблять з людьми, що хочуть. Почали з держслужбовців і освітян, бо думають, що вони будуть сидіти тихо. А далі візьмуться за усіх. Це вони мільйони доларів собі збивають, а людей хочуть лишити без засобів до існування у складний час.
Коментувати
Юрій
У Римі, Франції, Бразилії, Канаді вже люди піднялися проти примусової вакцинації та експериментів над людьми. В Україні теж повстануть. Не чіпайте людей!
ІВАН
Відсторонюйте! Забирайте на зиму зарплати, коли потрібно платити за газ і опалення. Люди і так не можуть вижити. Зроблять нову революцію, тоді побачите.
педколектив
Відсторонюйте! А для чого державі освіти? Для чого державі вчителів? Вакцинують тих кому легко знайти заміну. Це правда шановні друзі. Дійсно правда. Вакцинація це пряме втручання у РНК,ДНК людини. Добра з цього не буде ніякого. Якщо не тепер, але через декілька років все дасть про себе знати. Точно дасть знати. І лишіть тут писати мемуари про короновак. За прогнозами, які часто можна прочитати в Інтернеті до 2030 року населення України має складати 25 0. Населення Китаю скоротитися на третину. Всі не можуть брехати. Диму без вогню не буває. Примусова вакцинація це той самий геноцид. І не інакше.
педколектив
Для педколектив: 25 мільйонів.
Коментувати
Вчитель
Мартин Фридрих Густав Эмиль Нимёллер (нем. Martin Friedrich Gustav Emil Niemöller; 1892 — 1984) — протестантский теолог, пастор протестантской евангелической церкви, один из самых известных в Германии противников нацизма, президент Всемирного совета церквей. «Когда они пришли…» Когда нацисты пришли за коммунистами, я оставался безмолвным. Я не был коммунистом. Когда они сажали социал-демократов, я промолчал. Я не был социал-демократом. Когда они пришли за членами профсоюза, я не стал протестовать. Я не был членом профсоюза. Когда они пришли за евреями, я не возмутился. Я не был евреем. Когда пришли за мной, не осталось никого, кто бы заступился за меня.
СВ
Почему в обязательном перечне профессий нет медиков? Какое заботливое государство, принудительно заставляют защищатьмя
Олекса Позняк
ут московські троллі за путінські гроші постійно пасуться. Як і на всіх популярних ресурсах. Москві чим більше невакцинується і помре українців - щастя
придурковатому
Для Олекса Позняк: мужик, у тебя раздвоение, то в пришлом году подписывался Тарасом, поскольку этот же персонаж Позняк сообщил, что увольняется и нахер школам физики, теперь опять вылез. Что пенсии на хватает и пополз за вакциной, чтобы надбавку в школе получать? С америк погнали?
Коментувати
Началось
В Ивано-Франковске доцент кафедры гинекологии и акушерства ИФНМУ вакцинировалася и через два дня умерла. Руководство замалчивает, работа есть, человека нет. Все, приехали, начался падеж преподавателей.
Олекса Позняк
Для Началось: В Москве профессора акушерства вакцинировали и он родил двойню. Руководство замалчивает!!
придурковатому
Для Олекса Позняк: лечись мужик, ёрничать на чужом горе - грех
Коментувати
ХХ
Педагоги - це стадо мовчазних баранів, а не освічена інтелігенція, тому їх і стрижуть: директори, методисти МОН, МОЗ, батьки, діти...
Наталія
Батьків дітей які ходять до школи слід теж вакцинувати.Таке враження,що педагоги першоджерело зарази.
Воля
Для чого відсторонювати від роботи невакцинованих вчителів? Вакциновані і невакциновані однаково можуть заражати інших людей, дітей. Тоді треба не допускати до роботи і вакцинованих вчителів. Чому ж така дискримінація?
Якось так
Навіть у тому "наказі", що сьогодні виклали заднім числом (за 4 жовтня, хоча лише в МІНЮСТІ його ніби зареєстровано 7 жовтня) на сайті МОЗ немає і не могло бути жодного слова про відсторонення. Більше того я не знаю, хто давив на виконавців в Мінюсті, але вони зареєстрували юридично нікчемний документ. Дивіться, обов’язковій вакцинації підлягатимуть і ПРАЦІВНИКИ центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також ПРАЦІВНИКИ місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів. Тобто ПРАЦІВНИКИ Секретаріату КМУ, Апарату ВРУ, ОПУ, РНБО, ЦВК, ОГПУ, НБУ, ДСА та безлічі інших органів державної влади та посадових осіб місцевого самоврядування "випадково" випали цього наказу. Ба більше, в структурі ЦОВВ та МДА, відповідно до ЗУ "Про державну службу", є: - посади ПРАЦІВНИКІВ, які виконують функції з обслуговування, - посади патронатної служби та - посади державної служби. Уловлюєте різницю між ПРАЦІВНИКОМ та СЛУЖБОВЦЕМ? І про кого ж написано в наказі МОЗ?
Кока
Для Якось так: Та що тут всілякі умняки підпускати: "уловлюєте різницю", "юридично нікчемний документ". Триндять про особистий вибір, коли ти стаєш джерелом інфекції. Не хочеш вакцинуватися - сиди вдома, і хай тобі у кватирку хлібину подають
Якось так
Для Кока: між іншим, я разом з дружиною та сином вакцинувалися вже давненько. Проте усвідомлено та добровільно. Водночас я проти глупства. В цьому випадку - влади. Навіть батіг (на пряники грошей не вистачило) не можуть нормально оформити.
Коментувати
Вчитель
В тексті самого наказу не йде мова про відсторонення від роботи. Про це "заявили у Міністерстві охорони здоров’я, коментуючи наказ відомства ".Коментувати можно , як хочеш! Для відсторонення від роботи треба підстава , закріплена нормативним документом.