МОН і МОЗ доручено прискорити вакцинацію освітян

Міністерства мають прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників освіти

МОН і МОЗ доручено прискорити вакцинацію освітян

Профільні міністерства мають прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників закладів освіти через запланований найближчим часом перехід країни до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради, на якій було обговорено зміни до карантинної постанови Кабінету Міністрів. 

Зокрема, прем’єр-міністр наголосив на важливості вакцинації колективів закладів освіти для того, щоб убезпечити дітей від хвороби під час навчання. 

«Надзвичайно важливо прискорити темпи вакцинації вчителів та інших працівників закладів освіти. Профільні міністерства мають активно пропрацювати цю тему з регіонами, адже вже найближчим часом країна перейде до жовтої зони», – зазначив Шмигаль. 

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, за минулий тиждень 60 511 освітян вакцинувалися першої дозою і 57 490 освітян отримали другу дозу вакцини. 

Як відомо, при переведенні всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки працювати у звичайному режимі зможуть лише заклади освіти, колективи яких провакциновані на рівні щонайменше 80%.

Освіта.ua
13.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
миао
перейдіть за посиланням і читайте про сатаністів в Україні їх девіз "Благословені сильні, бо вони будуть керувати світом, прокляті слабиє бо їх нє майбутнє рабство". туди входять шизофрєніки Матіос, Матчук ( рівненський). Ляшко і інші https://kiev.vgorode.ua/news/transport_y_ynfrastruktura/252967-nerazghadannaia-taina-chernoho-zamka-v-bortnychakh
Я
прискорте, будь ласка, зняття з посад міністрів мон і моз - тупоррилих віслюків. У шкарлета 82% плагіату в роботі, а в Ляшка тупорилого - робота на тему " Як травити тараканів" - хїто цілюди? чому вони в уряді? чи і вони у сєкти сатаністів? з матіосом і матчуком?
Я
нищезазначені коменти кажуть, що на Буковині школи закрили через не вакцинацію. ШАНОВНІ - БУКОВИНА ЦЕ СПЄЦ РЕГІОН, де через ниточки дьоргаючи керує Анатолій Матіос - колишній військовий прокурор і великий злочинець - він же і сатаніст. От шо робитьт безнаказанность, щоб приховати свої злочини спочатку вони зараз помірно вивчають думку людей приводячи до обовязкової вакцинації, а потім хочуть увести вакцину обовязковою для дітей і усіх що б всунути лайно усім потім це політика сатаністів по зменьшенню населення
Леонид
Маразм кого больше в университете сотрудников или учащихся? Вы заставите нас всех вакцинироваться и дальше, что? Кто в зоне риска дельта штамма? Для дельты самая уязвимая категория от 14 до 29 лет.
Местный
Ляшко объяснил, как будут контролировать вакцинацию от COVID-19 в школах. После введения в Украине "желтой" зоны карантина вакцинацию работников школ будут проверять государственные контролирующие органы. Это Госпродпотребслужба и Национальная полиция.
Учитель
Пропоную МОН і МОЗ долучитися до підняття зарплат вчителів і медиків до європейських. Щоб хоч якийсь стимул був здоров’я гробити.
джугашвілі йосип
Скільки можна генерувати цей, вибачте, понос.Кожного дня. Як можна прискорити добровільну вакцинацію? Може давайте відкриємо буфети в пунктах вакцинації, або вручати призи вакцинованим. Десь вже таке булт.
Любов
А чому батьків не змушують вакцинуватися? Вони не є носіями інфекції , тільки вчителі? Це схоже на зігнання псів для кастрації???????? Хай усі в міністерствах спочатку самі вакцинуються і УСІХ своїх близьких провакцинують.
Світлана
Ніхто не має права мені вказувати коли і чим вакцинуватися. Ні міністр, ні директор. Я сама вирішую що робити з моїм здоров’ям, дослухаючись до свого лікаря. Хто понесе відповідальність, якщо зі мною щось трапиться після вакцинації??
м. Чернівці активісти
Вакцина - це рідкий чіп. Тепер це ясно як ніколи! Матвiя 13:9 "Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає". Другого пояснення того, що робиться у Чернівцях не має. Спочатку вакцинація була добровільна. Не вийшло. Відправили бригади. Не вийшло. Почали чинити тиск і заявили що закриють школи. Такі школи де дистанційне навчання зводилося до завдань по Viber можуть закривати. Але є і такі де учителі та батьки гроші вклали щоб дистанційне навчання відбувалося відповідно до усіх критеріїв. Що їм робити? Шановні та друзі по біді. Напевно прийшов час вибирати між роботою та вірою. Всі решта варіанти від нас держава відібрала. Заяву ніхто не заставляє писати. Але якщо школи закриють батьки самі заставлять. Тому треба триматися і не падати духом. Бог допоможе. А "сліпі" мають зрозуміти. Приходять останні часи.
Ім’я
Не знаю щодо чипів, але ці виродки і паразити ніколи нічого не робили для людей, особливо безкоштовно. Майже за два роки навіть жухленьку пов’язку не надали! А тепер раптом пропонують безкоштовно і майже силою заштовхують вакцини вартістью від 2,5 тисяч? НЕ ВІРЮ! Скоріш, звільняють землю від зайвих для своїх господ.
Коментувати
Олена
Ще пропозиція! Дітей, у яких батьки не вакциновані, до занять в закладі не допускати.
мкмц
ХВАТИТ. Достал этот балаган! кончайте с этими вакцинациями-короновирусами -никто в него уже не верит - в масках нигде никого нет!
Пользователь
Один невакцинированный учитель несёт смертельную угрозу тридцати детям и как минимум , такому же количеству не привитых родителей. А кто защитит педагогов?Лучше дистанционное, иначе учебные заведения во время эпидемии станут россадником инфекции и вирусов(
брєд
Для Пользователь: Таку саму загрозу несе вакцинований учитель.
вчитель намбе ван
Для Пользователь: 30 непривитых детей несут угрозу 900 людям в целом, так что надо вакцинировать сразу всех - на входе прям детям укол, и родителям!
Коментувати
Ніка
Вони в курсі, що діти теж хворіють і чим далі, тим частіше? А вакциновані і хворіють, і заражають інших. Тому оці 80% педагогів - ніщо, якщо діти через хворобу не зможуть відвідувати заняття(
Местный
Правильно! Давите "не рабов"! "Мы не рабы! Рабы - немы!"
Тримач
В ХНМУ вдалися до примусової вакцинації студентів, обіцяють не допускати їх до занять. Таке повідомлення прийшло ввечері Шановні старости, для зручності студентів та економії їхнього вільного часу університетом організовано роботу окремого пункту вакцинації. "Прошу терміново з’ясувати, хто ще не зробив щеплення та надати списки Ваших студентів, що бажають вакцинуватися. Відмова мусить бути підтверджена медичною довідкою, що забороняє щеплення. Не забудьте нагадати, що допуск до лікувальних закладів на пари чи практику заборонений невакцинованим"
Ніка
Для Тримач: в медичному це хоч логічно - зменшується ризик і для студентів, і для хворих. Вони ж в лікарнях практику будуть проходити.
Тримач
Проблема в тому, що 1) серед викладачів і лікарів великий відсоток невакцинованих 2) у лікарнях ми сидимо у невеличких аудиторіях і до хворих все одно не пускають. Сумнівно, що ситуація зміниться.
Ніка
Лікарі, швидше за все, вже мають набутий імунітет. Якщо чесно, то дивно, що до хворих не пускають. Сенс тоді таких лікарняних практик? Ми колись ходили.
Коментувати