Україна найближчим часом перейде у жовту зону карантину

Найближчим часом КМУ ухвалить нововведення про перехід до жовтої зони обмежень

Україна найближчим часом перейде у жовту зону карантину

Найближчим часом Кабінет Міністрів ухвалить нововведення, які передбачатимуть перехід усієї території України до жовтої зони епідемічних обмежень.

Про це йшлося під час проведення урядової селекторної наради щодо запобігання поширенню COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання зросла на 6 тисяч, а кількість госпіталізацій — на 1,5 тисячі.

Також за територіальним принципом спостерігаються високі темпи зростання нових випадків у Чернівецькій, Волинській, Львівській і Тернопільській областях. У цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок із киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилась на 60%. 

Учасники наради обговорили ключові зміни до постанови про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів. 

«Нововведення будуть ухвалені найближчим часом», – зазначають у Кабінеті Міністрів.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка МОЗ пропонує, щоб обмеження жовтої та червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади, у яких колектив і відвідувачі мають ковід-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідка про перенесену протягом останніх кількох місяців коронавірусну хворобу. 

«Це дозволить ефективно стримувати епідемічну ситуацію та зберегти економічну активність», — зазначив міністр.

Як відомо, при переведенні всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки працювати у звичайному режимі зможуть лише заклади освіти, колективи яких провакциновані на рівні щонайменше 80%.

Освіта.ua
13.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чорнобиль 2
Так тут увесь прикол у тому що вірус переносять усі. Вакциновані чи не вакциновані. Зима 22 року усім напевно на довго запам’ятається. Особливо батькам та учням. Вони по ходу не вакциновані. У них захисту ніякого. Але що хотіли те мають. Якби давки не було. Школи спокійно мали перейти на дистанційне навчання і усім мало бути добре. Добре що по школах учителі вакцинуються. Бо у цьому бою ставки великі. Пекло очікуємо з листопада місяця.
Оксана
Якщо 80% освітян у закладі вакциновані, то вони захворіти не можуть??? Хіба інші учасники освітнього процесу не можуть бути переносниками вірусу??? Чи це не враховується??? Число 80 має вірус відлякати чи як??? Поясніть простому народові, а то своїм розумом ми не можемо це осягнути(((
Віталіна
наскільки я була ярою прихильницею Зеленського, настільки зараз я вважаю його найбільшим ворогом народу. Вова в особі вчителів ти втратив величезну кількість прихильників які не лише не будуть ніколи за тебе голосувати але й прийде час що винесуть тебе вперед ногами
Галина
Для Віталіна: прихильник Зелі не краща характеристика для вчителя. Таке, як проституцію, краще приховувати. Жодна нормальна, нпри здоровому глузді людина, не бабулька, яка серіалів нередивилась, не малолітка, яка вважала його "бубочкою", не розумововідстала людина, не голосувала за це. Принаймні з мого оточення голосували за нього лише люди з переліку наведеного в попередньому реченні.
Галина
Для Віталіна: і ще. Всі адекватні люди з мого оточення зробили щеплення ще тоді, коли тільки стало це можливим, і відкрились перші пункти вакцінації. З власної волі, бо дуже хотіли.
Ганна
Не потрібно так зверхньо і безапеляційно стверджувати. Є різні причини, чому хтось не робить щеплення. Ви не є більш адекватною, ніж людина з хронічним захворюванням, у якої протипоказання. Пам’ятайте про закон бумеранга і думайте, коли щось говорите чи пишете.
Коментувати
МИКОЛА
НАРОД ІДЕ АНТИЗАКОННИЙ МОРАЛЬНИЙ ТИСК НА ЛЮДЕЙ ПО ПРИМУСОВІЙ ВАКЦИНАЦІЇ. НЕ ДАМО СЕБЕ ЗРОБИТИ СЛУХНЯННИМ БИДЛОМ. ЯКЩО ВИСТОЇМО ВОНИ НІЧОГО НАМ НЕ ЗРОБЛЯТЬ. ГЕТЬ ЗЛОЧИННУ ВЛАДУ ЯКА ПОРУШУЄ ПРАВ ЛЮДИНИ. НОВА РЕВОЛЮЦІЯ ПРОТИ ЗЛОЧИННОГО РЕЖИМУ НЕ ЗА ГОРАМИ
миао
читайте про сатаністів в Україні їх девіз "Благословені сильні, бо вони будуть керувати світом, прокляті слабиє бо їх нє майбутнє рабство". туди входять шизофрєніки Матіос, Матчук ( рівненський). Ляшко і інші https://kiev.vgorode.ua/news/transport_y_ynfrastruktura/252967-nerazghadannaia-taina-chernoho-zamka-v-bortnychakh
Я
прискорте, будь ласка, зняття з посад міністрів мон і моз - тупоррилих віслюків. У шкарлета 82% плагіату в роботі, а в Ляшка тупорилого - робота на тему " Як травити тараканів" - хїто цілюди? чому вони в уряді? чи і вони у сєкти сатаністів? з матіосом і матчуком?
Я
нищезазначені коменти кажуть, що на Буковині школи закрили через не вакцинацію. ШАНОВНІ - БУКОВИНА ЦЕ СПЄЦ РЕГІОН, де через ниточки дьоргаючи керує Анатолій Матіос - колишній військовий прокурор і великий злочинець - він же і сатаніст. От шо робитьт безнаказанность, щоб приховати свої злочини спочатку вони зараз помірно вивчають думку людей приводячи до обовязкової вакцинації, а потім хочуть увести вакцину обовязковою для дітей і усіх що б всунути лайно усім потім це політика сатаністів по зменьшенню населення
Незнайомка
18.09.21 оголошено толоку. Освітяни підуть приберуть сміття після тих хто забруднює довкілля,а лише потім перейдуть на дистанційне навчання. Значить,як на толоку йти - ковіда не має,а як учитися- ковіда заважає.
Якось так
Схоже, що здоровий глузд хоч якось переміг і відтепер, за повідомленням МОЗ, "у разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат". https://moz.gov.ua/article/news/urjad-vstanoviv-novi-karantinni-normi Але треба дочекатися тексту Постанови КМУ.
правда життя
Вакцина це той самий ковід, але у зменшеній кількості. Інакше той факт, що люди хворіють одразу після прививки не пояснити. І не просто ковід, а з усіма його наслідками. У посиленій формі. При природному інфікуванні він до усіх органів може не добратися і зачепити тільки легені, а при штучному, він робить з організмом що хоче. Доказ тому безліч побічних ефектів, деменція, ускладнення хронічних захворювань, проблеми з тромбами і серцем та смерті. При такій розстановці подій, з вакцинацією краще почекати до більш благополучних часів. А якщо закривають заклади на карантин, тоді вам повинні оплачувати 2/3 заробітної плати. В той самий час влада має пояснити свою позицію. Освіта це та галузь де є можливість переведення роботи у дистанційний формат. Це світова практика. Примусовий карантин може бути там де не має можливості працювати дистанційно. І тільки там.
...
Для правда життя: у Вас дуже спрощене уявлення про виготовлення вакцин, в т.ч. і від ковіду. "Класичний" спосіб виготовлення, де використовується ВБИТИЙ вірус застосовується лише корноваком. При цьому багато вчених на початку реєстрації вакцин казали, що найменше небезпеки викликає вакцина Коронавак, у тому плані, що ці вакцини вже застосовуються багато десятків років і вони добре вивчені.
????
Ми помітили що він безпечний. У Індонезії сотні померлих лікарів теж це помітили.
Коментувати
Тая
Хіба важливо скільки вакцинованих вчителів, якщо вони хворіють, чи вакцинованим хворими можно працювати?
Тарас
В жовтій зоні оптимальний варіант - онлайн навчання, тоді щеплені і нещеплені вчителі не заразять нещеплених дітей, діти своїх батьків та інших родичів. Нещеплені учні не заразять нещеплених і щеплених вчителів. Дитина посидить 6 уроків зі щепленими вчителями, і заразиться під час поїздки до школи в маршрутці. Брєд ще 80- процентне щеплення, це утилізація вакцини.
Батьки місто Чернівці
Влада нам дала гарантію, що навчання зупинятися не буде. Натомість губернатор Буковини дав інтерв’ю в якому заявив, що школи де не вакциновано 80% будуть закриті і і їм заборонять працювати онлайн. Може хтось прояснити ситуацію? Як ви розумієте батьки не мають права тиснути на учителів. Більше того у нашому місті та області є багато шкіл котрі зарекомендували себе під час попереднього дистанційного дуже високо. А що тепер?
Наталія57
Для Батьки місто Чернівці: Ваш директор не читає державні документи! Нехай покаже Вам в якому документі написано закривати школи і не переходити на дистанційне навчання. А якщо він це зробить, то буде відповідати перед законом за зрив навчального процесу.
399
"З 5 серпня 2021 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року №787.
співчуття
Для Батьки місто Чернівці: У вашого губернатора ймовірно хвороба Альцгеймера. Таке буває після перенесеного ковіду або після вакцинації.
Коментувати
Світлана
Треба диватись не коли перехворіла, а чи є антитіла. Дивним чином на кількість антитіл не звертають увагу. Виникає питання: Якщо прагнуть захистити людину, а вона вже захищена антитілами і на це не звертають увагу, то з якою метою вакцинують?
Ім’я
Україна найближчим часом перейде у жовту зону обмежень. Ура! Ура! Ура! Давайте одразу фіолетову чи блакитну, бо коричневе надоїло.