Першою дозою вакциновано 40% працівників, дотичних до навчання

Першою дозою вакцини щеплено понад 40% працівників сфери освіти, дві дози отримали 30%

Першою дозою вакциновано 40% працівників, дотичних до навчання

Першою дозою вакцини від COVID-19 щеплено понад 40% працівників сфери освіти, дві дози отримали 30%.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи хід вакцинації в Україні.

За його словами, ця цифра враховує не лише педагогів, але й всіх тих, хто дотичний до навчання дітей і працює в освітніх закладах.

«Сьогодні в Україні ми вийшли на 3,5 млн щеплень на місяць, які ще у травні виглядали нереальними, як і доступ до вакцини усіх бажаючих», – зазначив Ляшко.

Він також наголосив, що наразі в Україну доставлено понад 20 млн доз вакцин різних виробників.

Як відомо, перехід країни на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, що має відбутись наступного тижня, означатиме, що відвідування закладів освіти стане можливим лише  за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Освіта.ua
08.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Для "Батьки". Ваші діти можуть бути перенощиками хвороби? Чому ваших дітей не вакцинують? Чи ви будете згодні на вакцинацію ваших дітей? Чому так переживають за вчителів? Чому не переживають за учнів? Складається таке враження, що вакцинація вчителів - це все для "галочки", звітності. В мене, наприклад, підвищений тиск, проблеми із серцем і цукровий діабет. Перехворів на Ковід. Я БОЮСЯ отримати вакцинацію, щоб на активізувалися мої "болячки". Прикладів про їх активізацію після вакцинації маю достаньо, щоб переживати. Що робити в такому випадку? Якщо стане гірше, кому буду скаржитися (якщо встигну) - батькам, міністру освіти чи здоровя, тому, хто мене вколов? Що скажете чи порадите?
Чернівчани
Не так просто примусово вакцинувати. І не так просто виставити людей за двері. Наша школа з нетерпінням чекає мобільні бригади. Вже і юриста оплатили і заяву до поліції приготували. І якщо треба теж журналістів закличемо.
Варвара
Для Чернівчани: Молодці! Тримайтеся!
Коментувати
Батьки
Факти які будуть викладені у коментарі - це відгуки учителів та персоналу закладу освіти с. Драчинці. Мамаївської ОТГ, Чернівецька область. За одну добу вакциновано біля 20 працівників. І навіть без сліду від укола. Це дійсно сімейні лікарі працюють. Батьки вимагають від влади наступного. 1. Кожного вакцинованого учителя перевірити на наявність антитіл; 2. Сімейних лікарів котрі сфабрикували довідки про вакцинацію притягнути до кримінальної відповідальності відповідно до ст.358 ККУ Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів. Вже краще дистанційна форма, ніж пускати учнів до бандитів і фабрикантів.
Ольга
Для Батьки: батьки з дітьми влітку шастали по турціях-єгиптах, а винні вчителі? І не кажіть, що вони для поїздки були вакциновані. Точно купили довідку. Ви самі у своєму пості ствердили, що це можливо. І чого це, на вашу думку, виглядає підозріло, коли в один день вакцинуються 20 осіб з колективу? Флакон вакцини - 15 щеплень - 30 хвилин часу. Із сіл зазвичай до лікарні на медогляд їдуть колективно, може, й зі щепленнями так було. Частіше на себе в дзеркало поглядайте, а не на вчителів - і буде вам щастя.
Галина
Для Батьки: що за дурня. Я вакцінувалась, обидва рази не було жодного сліду від голки. На ващу думку вакцину через 100 мл шприц вводять?
Коментувати
Ольга
Дивне питання: чи готові вакцинуватись задля роботи свого закладу. Ну, вакцинувалася колега, а її клас ( початкова ланка)закрили на карантин вже 3 вересня, бо захворіли учні. Тепер навчаються дистанційно. Що ти тепер скажеш, Шкарлет?
Тарас
Я вакцинувався бо не тупий. А дистанційка може бути ще більш еффективна ніж очно. Просто треба вміти користуватись великою кількістю цікавих інструментів в іннеті
Val
"дотичних до навчання" - новый речевой оборот нашего дорогого новояза? Или автор из села?
Коростенська Академічна Ініціатива
я вже перехворів двічі, варто б тест на антитіла прирівняти до щеплення, бо чим ми гірші, теж маємо імунітет?
Ирина Ирина
Уже пообіцяли зменшити виплати вчителям при переході на " дистанційку". Мало того, що техніку торік використовували свою і інтернет за власний кошт, то ще буде ось так. Позвільняємось! Київська область.