Щеплених освітян замало, – Центр громадського здоров'я

В Україні поки замала кількість щеплених освітян, щоби провести навчальний рік безпечно

Щеплених освітян замало, – Центр громадського здоров'я

Наразі щеплених освітян замало, щоби провести навчальний рік у звичайних та безпечних умовах при новому спалаху коронавірусної хвороби.

Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я, наголошуючи на необхідності вакцинації педагогічних працівників.

В установі наголошують, що вакцинація освітян у будь-якій країні є основною передумовою для повернення до звичного навчання.

«В Італії та США близько 90% працівників сфери освіти отримали щеплення від COVID-19, у Польщі та Франції таких педагогів понад 80%, а у Греції – майже 75%. Вакцинація освітян у будь-якій країні є основною передумовою для повернення до недистанційного навчання та живого спілкування», – зазначають у Центрі громадського здоров'я.

Окрім того, у Центрі наголосили, що в Україні у разі виходу області з зеленого рівня епідемічної безпеки в ній будуть відкритими для відвідування лише ті заклади освіти, в яких щонайменше 80% персоналу будуть повністю вакциновані.

Освіта.ua
30.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анекдот (не)
- Украина, я тебя люблю! Можно тебя в щёчку поцеловать? - Ой, я так соромлюсь, але якщо любиш, трошки можна... - Украина, я тебя так люблю, что аж в губки хочеться поцеловать. - Ой, ну мамо не веліли, однак якщо трошки, то можна. - Украина, у нас же любовь, возьми в ротик. - Ой, ну хіба що трошки. - Украина, давай тебя спереди ради любви. - Ой, ну хіба що заради любові. - Украина, давай теперь ссади. - Ну, разок не завадить. - Украина, давай рачком. - Ой, ну треба так треба. - Украина, давай на тебя поссу. Ой, ну давай. - Украина, давай теперь посру на тебя. - Ну, ну хіба що чуть-чуть... Що таке, передумав. - Украина, что-то мне срать не хочеться... - Ну от! А говорив, що любиш! Піднатужся!
Для Анекдот (не):
Придурку кацапський!
861
"Украина напоминает актрису из немецких фильмов для взрослых. То есть, готова принять в любом количестве с любой стороны" (с) Зе петрушилко 2016
Xayc
Для Для Анекдот (не): А смешно) Когда коломойское Зе-95 успешно вернётся с селфиком от спящего Байден-бадена, повтори ему в лицо или шароваришь как уколотое?
Коментувати
щасливий
мене переповнює щастя, як дбають про нас можновладці, святі люди.
Чому?
Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я-як той півень: прокукурікав про вчителів США і Греції, а далі-хоч не розвидняйся, всім -"до лампочки" ! все в нас пущено на самоплив, МОн лиш хаос вносить і роботу і дезорієнтує людей. ЧОМУ за період канікул вчителі лишилися не привитими? Хто за це має відповісти?..Хто в МОН і МОЗ відповість за випадки заражень ( а вони будуть, в США вже виявили!) вчителями-носіями covid’у дітей?..Чому свідомий вчитель вакцинується, а напівосвічений телепень з дипломом може заховається за вакцинованого в тих 20%?
Тому...
Для Чому?: Ну, напевно, "напівосвічені телепні з дипломом" перехворіли і мають високий титр антитіл до сапайк-білку, які саме формуються вакцинами. А ще інфекціоністи поки що не радять їм щеплюватися. І ще: для вірусу немає різниці, чи ти дорослий, чи дитина. Ми всі для нього є біологічним матеріалом для реплікації. Тоді, за Вашою логікою, треба вакцинувати всіх без розбору. І дітей?
Тому...
Для Чому?: І ще. Антитіла до спайк-білку у тих, хто перехворів, у десятки разів вищі за титрами, ніж у щеплюваних...
Нку дебіли, їй бо
Для Чому: Поясніть дебілам, що ВАКЦИНОВАНІ такі ж самі носії, як і НЕВАКЦИНОВАНІ. поясніть дебілам, що вакцинація НЕ ЗАХИЩАЄ від зараження вірусом, вона може лише (можливо) захистити від важкого перебігу хвороби.
Коментувати
бот
А може крім вакцинації ще й зарплату порівняємо з і іншими країнами? Не морочте людям голови, а то вчителі що залишились і ті порозбігаються від ваших експериментів.
людина
А хіба минулого навчального року вчителі масово хворіли короною? А чи не говорять нам про те, що вакциновані також хворіють? А чи не було в нас карантинів до ковіду, причому через те, що хворіли діти, а не вчителі? А хіба в нас 90% медиків вакциновано? А хіба... Маже, пора відчепитися від освітян і переключитися на Верховну Раду, щоб вона не пішла на карантин, бо хто ж тоді буде приймати типу закони?