Комітет ВР не визначився щодо кандидатури міністра Шкарлета

Депутатам рекомендуватимуть визначити позицію щодо в.о. міністра освіти самостійно

Комітет ВР не визначився щодо кандидатури міністра Шкарлета

Парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендуватиме народним депутатам визначити свою позицію щодо затвердження кандидатури Сергія Шкарлета міністром освіти і науки самостійно під час пленарного засідання.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання профільного комітету, що відбулось 16 грудня.

За інформацією секретаря Комітету з питань освіти, науки та інновацій, народної депутатки від фракції «Голос» Наталії Піпи, участь у голосуванні щодо підтримки кандидатури Сергія Шкарлета взяли 11 членів комітету (усього 12, - прим. ред.).

За результатами голосування 5 членів комітету підтримали кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки, 4 утримались та 2 висловились проти.

За пропозицію народним депутатам самостійно визначити свою позицію щодо затвердження кандидатури Сергія Шкарлета міністром освіти і науки під час пленарного засідання парламенту проголосували 9 членів комітету, проти — 2.

Планується, що розгляд декількох кадрових призначень в уряд Дениса Шмигаля відбудеться у Верховній Раді в четвер 17 грудня.

Як відомо, Сергій Шкарлет виконує обов’язки міністра освіти і науки з 25 червня 2020 року.

Наприкінці листопада парламент ухвалив законодавчі зміни, якими було обмежено повноваження посадовців, які очолюють міністерства у статусі тимчасово виконуючих обов'язки та призначаються на посади рішенням Кабінету Міністрів.

Цього тижня на підтримку кандидатури Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки виступили ректори провідних об'єднань українських університетів та Профспілка працівників освіти і науки.

Водночас проти підтримки його кандидатури висловились представники відомих освітніх громадських організацій.

Освіта.ua
16.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оракул
Чому ж не визначився? Потрібно 6 голосів, а набрав 5. Тут все зрозуміло: кандидатуру не підтримали.
Тарас
Для Олеся: Точно, а ,Білі Гейтса міністром медицини вже проси. Хай свої вакцини на українцях випробовує, бо з Індії і Африки поперли, то як раз з України можна знищення населення і починати. Всі будуть довольні і совсуни і сороси і інша нечисть
Ollesia
Шаноаний дорогий комітету Верховної Ради України! Рекомендую вам Шкарлета вишвирнути з МОН. Поставте міністром освіти чесну, порядну, добру людину, яка буде дбати про освіту- Гриневич Лілію Михайлівна, заступниками міністра освіти- Совсун Інну Романівна, Стадного Єгора Андрійовича, Мандзій Любомира Степанівна та Новосад Анну Ігорівна. Радником міністра освіти можна призначити Квіта Сергія Мироновича. Також поміняйте спікера Верховної ради на Парубій Андрія Володимировича замість Рахункова Дмитра Олександровича, прем’єра міністра Яценюка Арсенія Петровича замість Шмигаля Дениса Анатолійовича. А також винесіть недовіру Президенту України пану Зеленському Володимиру Олександровичу. Внесіть закон, щоби на початку 2021 року пройшли демократичні вибори Президента України, на них повинен виграти Порошенко Петро Олексійович- чесна, демократична, порядна людина. Виженемо російських провокаторів з Верховної Ради України.
Олег
Для Ollesia: Чого там розмінюватись? Проси вже зразу призначити Байдена українським президентом , а Сороса його заступником. Щось ти не продумана до кінця!
для Ollesia
Для Ollesia: У Вас мабуть ускладнення після Covid.Прийміть співчуття.
Дмитро
Для Ollesia: Вони не погодяться. Зевлада цього не захоче.
Коментувати
для автора
Не смішіть своїми "відомими" громадськими організаціями, і тими звинуваченнями, які викладені у тих листах. То Совсун все написала про себе.
Оксана
Якийсь кавардак!!? Президент пропонує Міністром Шкарлета , фракція Зе підтримує, а члени цієі ж політсили , тобто ті ж Слуги в Комітеті під проводом голови Бабака- проти?? Опозиція голосує за , владні - проти?!! БАРДАК на чолі з бабаком....
111
Для Оксана: день бабака, одним словом!
Коментувати