Ректори і профспілки просять призначити Шкарлета міністром

Президента просять сприяти призначенню Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки

Ректори і профспілки просять призначити Шкарлета міністром

Голови об'єднань ректорів українських вишів та Профспілки працівників освіти і науки звернулись до Володимира Зеленського з проханням сприяти прискоренню призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки.

Відповідне звернення оприлюднено РБК-Україна.

Автори звернення наголошують, що відсутність уже протягом півроку повноправного очільника Міністерства освіти і науки України негативно позначається на авторитеті як самого міністерства, так і керованої ним галузі.

Підписанти висловили переконання, що призначений тимчасово виконуючим обов'язки міністра Сергій Шкарлет має значний управлінський досвід та фахово розуміє проблеми освіти.

«Будучи представником молодої генерації керівників, що поєднує риси інноваційності з професіоналізмом і патріотизмом, за час роботи у міністерстві він знайшов порозуміння з освітянами та науковцями, здобув їх підтримку, почав здійснювати заходи з подальшого реформування галузі на конструктивних засадах», - наголошують автори листа.

Також ректори українських університетів висловлюють жаль внесенням змін до законодавства щодо того, що керівник галузі в статусі тимчасово виконуючого обов'язки міністра фактично втратив більшість важелів на формування політики міністерства та вирішення кадрових питань.

«Така ситуація викликає загрозу гальмування реформ і може викликати соціальне збурення. Враховуючи зазначене, просимо Вас, вельмишановний Володимире Олександровичу, посприяти прискоренню вирішення вкрай важливого питання — призначення С.М. Шкарлета Міністром освіти і науки України», - йдеться у зверненні.

Лист підписаний президентом Спілки ректорів вищих навчальних закладів Леонідом Губерським, головою Асоціації ректорів технічних навчальних закладів Михайлом Згруровським, головою Асоціації представників аграрних навчальних закладів Станіславом Ніколаєнко, президентом Академії педагогічних наук Василем Кременем, головою Ради ректорів вищих навчальних закладів київського вузівського центру Петром Куліковим, президентом Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Віктором  Андрущенко, головою Ради ректорів закладів вищої освіти одеського регіону Сергієм Степаненко, головою правління Всеукраїнської асоціації працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Валерієм Булгаковим, головою Ради ректорів закладів вищої освіти львівського регіону Юрієм Бобало, головою Асоціації університетів України Олексієм Чебикіним, головою Профспілки працівників освіти і науки Георгієм Трухановим, головою Київської міської організації працівників освіти і науки Олександром Яцунем.

Освіта.ua
14.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель зі стажем
Говорили-балакали, а врешті, нічого так і не придумавши, організовують совкове "по просьбам трудящихся". В управління освітою впихають ще одного табачника. Цікаво, коли йому дадуть чин генерала?
:)
Для вчитель зі стажем: Нажаль, Ви праві! насправді всі підписанти і є за світогоядом совки звичайнесенькі. Це ехо гидкої рядянщини ще буде років з 20 панувати у вищій освіті, у них свій "клуб". Вони своє "право" на частину освітнього бюджету захищатимуть всіма можливими засобами.
Коментувати
Профспілка
Цікаво виходить. За ректора таємно проголосувало 3/4 колективу. Він мусить на біле казати -біле!!захищати колектив. Чому ж така зневага до цих людей? Це грантоідне , соросяцьке приниження виходить і до нас - тисяч науково - педагогічних працівників , студентів?? ДОКОЛЕ!!!??
за державу
Його проштовхує папа Зеліка. Тому він впевнений, що пройде.
Мавр
Для за державу: не клейте горбатого!!
Поясніть
Для Мавр: він має чого клеїти,боїться щоб його не виштовхали!Щось мені підказує що "за державу"намилився на міністерства крісло.
Коментувати
Володимир
Якщо не хочуть призначати, значить, Шкарлет більш-менш порядний.
реальність
Для Володимир: Володимире, у Вас проблеми з логікою. Підтягніть цей предмет і виправте помилки в своєму мисленні :)
Коментувати
Александр
Я внимательно прочитал это обращение о назначении Шкарлета.Оно логично. Эксперименты , проводимые грантоедами замучили нас. А письмо это также подписали и Асоциации техников и профтехучилищ , профсоюзы. А эти соросята вопят о сговоре ректоров,вроде там дураков держат. Гнать этих грантоподлецов надо взашей!!
Завучі
Асоціація шкіл Столиці також підтримує Сергія Шкарлета. Надоіли Манзіі і Гриневічі ...
xyz
А я хочу міністром хоч якогось маленького представника партії ОПЗЖ. Ну, поставте!!! Ну, так же люди пнуться до влади!!! Будьте милостиві!!!
Анонимный
Для Александр: ОПЗЖшники, вы настолько тупые? У вашей любимой партии вся верхушка состоит из евреев-олигархов, у которых подданство Израиля, которые из вас, восточных, последние соки забирают, но виноват у вас Сорос. На ваш ум так экология ваших городов влияет?
Коментувати
Успіхів
символічно! ректори провідних українських ВНЗ виступили за призначення плагіатора міністром! Напрям розвитку української науки і вищої освіти задано на роки, будьте певні .... Але тепер мораль так званої української "інтелігенції" від освіти як на рентгенівському знімку :) Хоча, якщо ця "інтелігенція" прийняла януковича як професора = як колегу, то приймуть й цю особу.
Міюсов Я.
Для Успіхів: дурню, що ти мелеш, при чому тут плагіат? Весь світ на ньому стоіть.Немає в краіні людини, яка б не користувалась цим. Така в нас культура, нас весь час вчили конспектувати, ми стр невказували. Дрібниці це.
Успіхів
Для Міюсов Я.: Вам не слід починати допис з свого імені! Але для Вас, як представника псевдоуніверситетського освітнього хуторянства, зауважу, весь цивілізований світ активно протидіє плагіату, фальсифікаціям і фабрикаціям в науці. Вам це важко зрозуміти, бо Ви ніколи за межами "хутора" не працювали, тим більше в сучасному університеті, тож просто заучіть ці слова!
Ідіть в Піпу
Ідіть в Піпу!! Ви ,гниди, всім ярлики клеіте. Судити соросяят будуть всерівно.
Коментувати
Правда
Профспілки просять. зарплату вимагайте підвищити освітянам, мітингуйте, говоріть, кричіть, але не сидіть - профспілка!!! Для чого така профспілка, яка тільки просить??? Як допомагає і захищає вчителя?
Гість
Для Правда: в профспілку від учбового закладу завжди призначають особу лояльну до керівництва, тож репетувати нема кому. Але гроші з кожного вираховуються щомісячно. Єдине що освітян чекає від профспілок, це солодощі їх дітей до 14 років.
Перевірено досвідом!
Заява від вчителя про вихід із профспілки - і ніхто нічого не вираховує!
СУМ
Для Перевірено досвідом!: навіть для такої простенької заяви треба бути особистісю з почуттям власної гідності, а це не у всіх педагогів є. Тому вони роками й годують з своїх мізерних зарплат товстунів профспілкових бонз - колоборантів адміністрації та імітаторів боротьби за права педагогів.
Коментувати
Петро
Просто ...зе. Знову лізуть, знову табачниковські часи прагнуть повернути ? Досі не повернули скільки вилучених при табачникові худ.творів. Слів немає...без обсценної лексики.
Іван
Поганий варіант.Якщо ректори просять,значить повернуться застійні явища. Гарним Міністром була б Людмила Паращенко але президент прийняв інше рішення.
Для Іван
Для Іван: Ректори втомились від недолугих реформ, які прводились Квітами, Совсунами, Гриневичами , Новосадами, Ковтунцями, Шаровими і т.д. А Бабаку, звичайно зручніше керувати Новосадами і Мандзіями ніж колишнім ректором, який знає проблеми не зі слів європейських експертів, а з середини закладу освіти.
:)
Для Для Іван: нинішні ректори, це як колишні червоні директори в індустрії. Індустрія = вища освіта в занепаді, але ректори мільйонери. Вас не дивує цей парадокс?
Ольга Варчук
Сергій Мироновичу, ви про кого??
Коментувати
Коля
Друзі, у Вас знову проблеми з коментарями. Великі затримки (по пів дня) з появою. Видалення опублікованих коментарів за декілька секунд. Не вірю, що під такою дратівливою для багатьох новиною ніхто ще не відписався.
...
Потрібно не прохання "с полей" організовувати, а працювати з парламентарями. В першу чергу з профільним комітетом. А то думали, що весь негатив, який вилили після висунення Шкарлетом кандидатом у Міністри якось тихенько розсмокчеться і про нього забудуть. А зараз проморгали (чи зробили вигляд, що проморгали) поправочку про т.в.о. в непрофільному законі і роблять здивоване обличчя. Дуже нагадує сценку з одного старого рашкинського комедійного серіалу, яка тоді була мемом - "А кто это сделал???". Погугліть ;-)) Ну а тут (https://www.facebook.com/dubinskyi/posts/3798233493561514) вишенька на тортик - у фракції "Слуга народу" не знайшли голосів за міністра освіти Шкарлета (проти нього виступає комітет освіти).
Владимир Белый
https://www.unn.com.ua/ru/news/1907755-problemi-z-byudzhetom-dubinskiy-kazhe-scho-u-slug-narodu-zabraklo-golosiv - Во фракции не нашли голосов за бюджет (против мажоритарщики, которые не хотят отбирать часть топливного акциза у регионов в карман Шмыгаля) и за министра образования Шкарлета (против него выступает комитет по образованию). Если министр дело десятое, то с бюджетом проблемы очень серьезные", - написал Дубинский.
Якось так
Весь фокус в тому, що аналогічні прохання були й перед внесенням кандидатури Шкарлета на призначення міністром. Але за пів року, що пройшли від того часу з парламентом ніхто не працював і голосів "за" призначення не збільшилося. Власне тому СЬОГОДНІ у фракції "Слуга народу" не знайшли голосів за міністра освіти Шкарлета (проти нього виступає комітет освіти). Пошук звичайно ще триватиме, але зараз є куди більш важливі рішення парламенту під, які потрібно збирати голоси. Тому шанси отримати повноцінного Міністра наближаються до нуля.
Торба
Стиль совка - суспільство просить. Зрозуміло, що все самоініційовано претендентом на посаду від собі подібних.