COVID-19: 68 міст і районів включено до «червоної» зони

З 19 жовтня 68 міст і районів перебуватимуть у «червоній» зоні карантинних обмежень

COVID-19: 68 міст і районів включено до «червоної» зони

З понеділка, 19 жовтня 68 українських міст і районів перебуватимуть у «червоній» зоні карантинних обмежень.

Відповідне рішення ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, до «червоної» зони включено вісім обласних центрів України: Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

Також до червоної зони включено 15 міст та районів Луганської області, 9 адміністративних одиниць Хмельницької, 7 — Тернопільської, 6 — Житомирської, 5 — Рівненської області тощо.

Київ наступного тижня продовжить перебувати у помаранчевій «зоні» карантинних обмежень.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року дозволяється відвідування закладів освіти у «червоних»  зонах Івано-Франківської, Полтавської, Харківської і Хмельницької областей, а також містах Бережани і Чортків Тернопільської області.

На інших територіях адміністративно-територіальних одиниць, на яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, буде заборонено відвідування закладів освіти учнями і студентами. 

Регіони «червоного» та «помаранчевого» рівня COVID-19

Освіта.ua
15.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Толік
А чи не краще було б поїхати на ПМЖ в Росію Степанову І КО? Або хайби ж нещастя оте, що нажилося на українській економіці та на власному майні українців їхало собі туди , де гроші награбовані поховали, то воно дальше отих українців доїдає. Справді, а чому будівельні компанії працюють? Наразі у Рівному зводиться 6 висоток?
Орёл
Для Толік: А разве один Степанов нажился? Все олигархи нажились отлично и продолжают наживаться на всём! А облгазы,облэнерго чьи? А лес кто уничтожает? Может пусть не в Россию едут, а в места,которые обещал Зеля?( " Весна прийде...) Неужели не понятно.что три семьи имеют 90% всех богатств Украины?? А Вы " Степанов,Степанов"!
Коментувати
АДМІНІСТРАТОРУ
дЛЯ ЧОГО ВИ ЛІЦЕМЄРНО ВИДАЛЯЄТЕ КОМЄНТАРІ? НАПРИКЛАД ТАКОГО ЗМІСТУ? OlgaO-1 Для Галина: Он Європа хоче протестувати свою вакцину на українцях, то тобі варто записатися у добровольці. Може здохнеш швидше від "правильної"вакцини чИ ХТО НЕ СКАЧЕ - ТОЙ МАСОН????
Галина
Для OlgaO: Для АДМІНІСТРАТОРУ: Ваш коментар гарно видно. Якщо Ви хочете бути піддослідними, то Вам ніхто не забороняє. Не треба всім пропонувати. І нічого Європа не пропонує. Я я ось не розумію, що такі дибіли роблять на освітянському порталі
УХ ТИ!
Для Галина: Украина на прошлой неделе получила заявку от европейского производителя вакцины Covid-19 на проведение третьей фазы испытаний. Если вакцина официально будет признана безопасной, то Украина получит 4 200 доз вакцины для испытания на здоровых украинцах. Об этом заявила директор Государственного экспертного центра Министерства здравоохранения, кандидат медицинских наук Татьяна Думенко в эфире "Право на власть", видео обнародовано в Youtube.
УХ ТИ!
Для Галина: Вчера временная поверенная в делах США Кристина Квин пригласила на конструктивный коллегиальный ужин министра здравоохранения Украины Степанова, чтобы обсудить борьбу с COVID-19 и реформы сектора здравоохранения. Об этом сообщили в посольстве США в Украине. «Украина не будет покупать российскую вакцину от COVID, которая не прошла клинических испытаний на безопасность», - заявили в посольстве.
Коментувати
Муму
Як для чого? Нууу ви і даєте!! Для того, щоб в окремій кімнаті , в окрему кабінку для хворих виборців - накидати потрібних бюлетенів. це раз, два - для того щоб позакривати чи добити малий і середній бізнес, а олігархат, щоб багатів і нові і нові щета на Панамах в овшорах виводив. Для того, щоб усе було закрито а працювали Ломбарди, банки, кредитні установи і ігральний бізнес і будівельні кампанії - бо у них стійкий імунітет - це не для них. І за цей час - щоб позабирати обдерти тих людей, хто в кредитах.
Ьуьуьуьу
А для чого відносити міста в червону зону,якщо школи та коледжі/університети всеодно відкриті,і діти будуть ходити на навчання !!!!
Рівне - рулить
Для Оля, то це ще якось воно так, а я от знаю одного колишнього губернатора Рівненської області, який не тільки входить, а й є великим організатором, ідейним провідником, натхненником масоно-сатаністо-олігархічєских і шізофрєнічєских кланов , так от він усіх запевняв після президентських виборів, шо вже абсолютно виборів не буде а наступить для усіх капєц і піздєц. І шо він особисто усе зробить щоб приблизити кінець світу, бо його обідєлі
Оля
А як вам те, що Степанов не знайшов ні одної країни у світі крім Росії для закупівлі вакцини від Ковід? Це вже не тільки зговір , а й з головою шось не те.
1
Для Оля: Страдай, курва.
Дуст
масоно-сатаністи-олігархічєскіє і шізофрєнічєскіє клани
Галина
Для Оля: звісно не знайшов, бо ніхто ще немає вакцин, які пройшли всі етапи випробовувань. А від мокшанської власні лікарі відмовляються через побічні дії
Коментувати
12
Хто за те, щоб респіратори накласти на ЧЛЄНИ Степанову, Шкарлєту , а Ляшку - два ( один на яйця окремо) - і тим масоно-олігархам- сатаністам ставте Лайк!!!
українець
Шановні громадяни України і виборці"! приходьте на виборчі дильниці 25 жовтня і обовязково виконайте свій громадянський обов,язок - проголосуйте за кандидатів у депутати і мери. Не дайте жлобам вкрасти ваш голос . Все зроблено під те, щоб залякиати виборців, а щоб прийшли тільки ті, кому вони дали приказ у приказному порядку і пропхати своїх л.дей, ьа потім хапнути за новими законами землі і ліси!
Ліза
Дякую! Ми не електорат , який треба до виборів дотягти! Зробили з закладів освіти філіалу передвиборчої агітації... Одним працівником більше, одним менше... Думаю, уже в кожній міській школі є свій внесок на кладовищі...
українець
Для Ліза: +
Коментувати
Алена
А в дошкольных учреждениях роботы работаю? Они заразиться не могут? Или учеников 5ачальных классов можно самих дома оставить?
Тетяна
А як буде проходити заочне навчання в Харкові з 19числа? Потрібно їхати на сесію, що робити не знаю.
Джейн
Дистанційно. Це точно. Зв’язуйтеся з куратором.
Коментувати