Якщо вірус відступатиме, освіта вийде з карантину швидше

Запуск етапів виходу з карантину залежить від рівня захворювання і не прив’язаний до дат

Якщо вірус відступатиме, освіта вийде з карантину швидше

Якщо Кабінет Міністрів бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап виходу України з карантину можуть початися одночасно.

Про це у своєму Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він висловив сподівання, що стартова точка виходу з карантину настане 11 травня.

За його словами, наступні етапи не прив’язані до конкретних дат, а їх запуск залежить від динаміки захворювання.

«Тобто, якщо Уряд бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап можуть початися одночасно. Не треба буде чекати 10 чи 20 днів для запуску чергового етапу. Водночас, якщо в країні спостерігатиметься значне збільшення кількості захворілих, то карантинні заходи можуть знову бути посилені», - зазначив Шмигаль.

Він також повідомив, що кожному міністерству доручено сформувати детальні роз’яснення, за яких умов мають працювати об’єкти, що будуть відкриватися.

«На окремих етапах передбачається відкриття з обмеженнями деяких закладів. Ці обмеження будемо на кожному етапі пом’якшувати. Це стосується закладів освіти, кав’ярень, спортивних залів тощо», - наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, наприкінці минулого тижня Кабінет Міністрів оприлюднив поетапний план зняття карантинних обмежень, який планується впроваджувати після 11 травня.

План також передбачає умови, за яких в Україні поступово відновлюватиметься робота закладів освіти.

Відновлення роботи закладів освіти відбуватиметься поетапно. Першими відкриються заклади, що забезпечуватимуть проведення ЗНО. Скасування обмежень на роботу всіх закладів освіти відбудеться на завершальному етапі виходу з карантину.

Освіта.ua
27.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3043283049066136&set=a.331488326912302&__cft__[0]=AZUZMod_qXd_t0TbTViizkbA3aPunKUcUC9SHYBbwrBCJUIqmOQB1CYlcGIKbVY94ne1t3KS--_FyWF6NSntYNdyNdFJALtM2LTPBIR_q9EU1E7u0BbwQTunIEFG5LQAQDYEggnvNO9Zr7x--1tpNv3cIoiybHBvA_3qq7521tR3Cg&__tn__=EH-R
Olga
Тільки я останнім часом не бачу дописів вихователів дитсадків, психологів, бібліотекарів і т.д., які заздрісно відгукуються про зарплати вчителів? У той час, коли вчителі не відходять від компютерів, організовуючи дистанійне навчання, всі ці працівники спокійнісінько просто відсиджуються вдома, насолоджуючись позаплановою відпусткою. І про несправедливість забули.
Тетяна
Для Olga: хто вам сказав,що вихователі спокійно відсиджуються вдома.Вони також працюють онлайн не тільки з дітьми,а ще й з батьками .Заняття,поради батькам,ігрові вправи,дидактичні ігри ,казки...-це тільки краплинки того ,що виконують вихователі під час карантину.Зараз всім складно,ніколи комусь заздрити.Бажаю вам здоров’я та доброти в сердці.
батьки
Для Тетяна: Для Olga: КОЗИ БРЕХЛИВІ - ОБИДВІ!
Валентина Столбова
Дуже змістовний діалог. Остання репліка, мабуть, належить комусь із батьків. Вона мені особливо сподобалася. Перша, вочевидь, репліка вчителя, а друга - вихователя))). Я теж вчитель.. Хочу засвідчити, що дистанційно навчати значно важче, але у кожного своя правда!
Коментувати
Олекса Позняк
Фермери почали перекривати дороги, бо виростили огірки, надіючисьпродати по 30 грн, а їм пропонують не більше 6 грн. Теж саме з редискою. На підході полуниця.Надіялись набить кишені а тут облом. Бубочка розуміє що бунт на носі, от і послабляє карантин. Бо ця істота керується не здоровим глуздом а лайками. У Кембриджі розробили програму яка показує ріст вірусних захворювань і статистику при різній кількості проведених тестів. Так от в Україні нині згідно висновків програми повинно бути не меньше 20 000 захворівших. А якщо тестування мале то і захворівших мало. У Кореї стояли будочки мало не в кожному кварталі де кожен безоплатно міг взяти і зробити собі тест, своєчасно виявити хворобу і піти на самоізоляцію. У нас навіть у Києві навіть швидкій допомозі не видають. Якщо відкриють школи буде катастрофа. Пенсіонери і хворі молоді вимруть як динозаври і контракту не потрібно
Viktor Kirilchyk
Для Олекса Позняк: Про президента своєї країни бажано висловлюватись трохи коректніше.
Вчилька-селянка
Для Олекса Позняк: А ви пробували набить кишені на городі чи у полі? Спробуйте, може і вчительського хліба не схочеться. Щоб не було тут всяких. - я вчителька, живу у селі і знаю вартість і вчительського хліба і городньо-фермерського. Тож поважайте себе, не показуйте своє невігластво.
Валентина
Для Вчилька-селянка: Он уже заврался со своим ютуб каналом. Решил в с/х "блеснуть". Клоун и трепло.
Коментувати
Олександр
Помітив, що майже кожен понеділок очільники держави, ймовірно отримуючи офіційну статистику захворюваності, оголошують позитивні тенденції і оптимістичні сценарії. А потім в лікарнях і лабораторіях закінчуються робочі вихідні (ну не можуть люди і техніка працювати без зупину) і у вівторок-середу "чомусь" росте кількість підтверджених випадків. Можливо на цей раз оптимізм матиме більше підстав для реалізації.