МОН розробить план реалізації Програми уряду

Відомство розробить план заходів, який покроково визначить реалізацію Програми уряду

МОН розробить план реалізації Програми уряду

Найближчим часом Міністерство освіти і науки розробить чіткий план заходів, у якому буде покроково визначено, як саме відомство досягатиме цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів у сфері освіти і науки. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, документ встановлює основні пріоритети, на які міністерство мусить орієнтуватись під час подальшої роботи.

«Дуже важливо, що це не абстрактні цілі, а конкретні вимоги з індикаторами, за якими мірятимуть успіх політик. Так само, як швидкість поступу учня залежить від чіткості поставлених освітніх цілей, так і успіх урядування залежить від того, наскільки вимірюваними можуть бути ваші результати. Я переконана, що такий підхід значно підвищить продуктивність нашої роботи», — відзначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Як відомо, Програма діяльності уряду передбачає 5 цілей для Міністерства освіти і науки, які відомство має виконати за наступні 5 років. Успіх вимірюватимуть за конкретними індикаторами, які також передбачені програмою.

Документ був затверджений на засіданні Кабінету Міністрів 29 вересня 2019 року.

Програма уряду: стратегічні цілі в освіті і науці

Освіта.ua
01.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Украінець
Дорога молодь, депутати Зе, міністри!! На Вас велика відповідальність. Але Вас західні радники напівсвідомо налаштовують проти народу. Якщо Ви і в подальшому будете вести такий курс, діяти як вар‘яти, то люди вас возненавидять. Будуть Ненавидіти!! Ви дієте , як переможці з переможеними. Ми - українці, нікому себе не дамо поневолити!!Якщо не одумаєтеся- ми Вас проклянемо. Не руйнуйте освіту . Не знущайтеся з нас!
Болить серце
Для Украінець: молодь стала антиукраінською, нищить все державне. Під виглядом боротьби із корупцією! Діти, пані Ганно, ви пішли не тим шляхом!!!! Ви виглядаєте гірше Януковича- Табачника! Ті крали, а ви як фаші все знищуєте!!
Цель слуг народа
Их цель- выгнать народ с земель. Гончарук ведь уже прямо заявил,что начнут с закрытия сельских школ. А не с уменьшения аппетитов судей,прокуроров и другого балласта.-Продать выгодно последнее - землю- вот их цель.
Коментувати
Сергей Лимонов
Про жебрацьку зарплату вчителів-ані пари з уст !"Сподобалася " також теза про рівні можливості сільських випускників та міських- закриваючи сільські школи якраз досягнете рівня міста! ПиСи сьогодні прийшло розпорядження з райво про обов’язкову диференціацію виплати за "престижність"( було до останнього часу 20%) : кому залишити "20-кому 15-кому 10-а кому й 5! Знаю-знаю: багатьом давно платять мінімум : як яблуко розбрату та проклятуща псевдо"престижність! Вже у скількох урядів сверблять руки на її відміну- бо ж це не судді-прокурори- мєнти-поліціянти і Офіс Президента ( або РНБО-збільшено фінансування в 157 раз!)- отака от турбота про вчителя-лише співатимуть дифірамби на день Вчителя-гидко й бридко від цього всього лицемірства !