На освіту в 2020 році планують витратити 136 млрд

За словами міністра фінансів, сфера освіти буде повністю профінансована у наступному році

На освіту в 2020 році планують витратити 136 млрд

Проект державного бюджету на 2020 рік передбачає виділення на освітню сферу понад 136 млрд грн. Відповідні дані були оприлюднені на брифінгу в Кабінеті Міністрів, повідомляє Укрінформ.

За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, усі стратегічні пріоритети: охорона здоров'я, освіта, культура - повністю профінансовані в цьому проекті бюджету.

Видатки державного бюджету-2020 на освіту заплановано у сумі 136,4 млрд грн, що на 7,7 млрд грн більше, ніж у 2019 році.

Вперше у проекті бюджету передбачено видатки на розвиток закладів вищої освіти в обсязі близько 300 млн грн.

Освіта.ua
16.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сократ
Добрий день! Чи є тут соціальні педагоги? Дівчата, як ви працюєте? Скільки ставок у школі є у Вас? По штатним розписам 1 ставка на навчальний заклад, але на 1 ставку 700 учнів чи більше? Не можу розібратися ніяк. То якщо велика школа 1300 учнів, то скільки ж ставок на школу?
Циганков О.
Такий обрізаний бюджет для школи і вузів не дозволяв собі жоден Уряд! Підвищення з/п проголосили, а коштів не дали? Чому на медицину збільшили вдвічі? Чому виросли витрати на офіс Президента, на фінансування партій, а на ремонти гутрожитків - нуль, стипендіі не підняли, комуналка виросла= грошей не збільшили... Навіщо така міністерська команда? Слабі непрофі!!
Стрибаєм далі
Польское правительство решилось поднять размер минимальной зарплаты брутто на 2020 год с 2,25 тыс. злотых (€520) до 2,6 тыс. злотых (€600), что на 15,6% больше прежнего показателя. Хотя перед этим местные чиновники рассчитывали увеличить минимальный оклад на следующий год до 2,45 тыс. злотых (€566). Таким образом, наименьшее почасовое вознаграждение, на которое смогут рассчитывать работники, включая украинских заробитчан, составит 17 злотых (€3,9). Более того, нынешнее правительство Польши заявило о планах повысить минимальную ставку до 3 тыс. злотых (€694) уже к концу 2020 года. А в случае повторного избрания, до конца своей каденции (то есть до осени 2023-го) минималку обещают поднять вплоть до 4 тыс. злотых в месяц (€925).
Серпень
Бреше кабмін, що вперше на розвиток вузів виділив гроші. Останні роки виділялись на це кошти. А те ‚ що нас дурять- факт: підвищення зарплат прокукарікали , а нестись нема чим. На підвищення в бюджеті - zero!!! Тож і поставили ніякого міністра, щоб мовчки сиділа та мовчала, коли мінфін буде нас обдирати!
Урбан З. В.
Бюджет -2020 свідчить про провал освітньоі політики, бо по Закону на освіту слід виділити не менше 7% Ввп . Якщо Ввп під 3 трлн. грн., то на освіту слід планувати хоча б 210 млрд грн?? Пані Новосад із плем‘ям майя та босоногих , агов?? Ви за нас як дбаєте???
Іван
Гриневич заклала ’бомбу’ за день до виборів обіцяючи нереальні 70 відсотків,а тепер зе винні? Звичайно,хотілось би...Але,хтось вірив в ті 70? Хіба,що наївні ...
Рейтинг
Для Іван: При чому тут Гриневич, якщо НОВА влада обіцяла 4000 баксів?
Бла
Якщо ти не розумієш жарт, то твої проблеми. Ніхто такого не обіцяв.
Сергей Лимонов
Не колише : обіцяли покласти край зубожінню (яке настало при Марадьорі)- хай вишукують можливості ,а то звикли жартуючи робити-все по приколу!Тепер у зебілів вся повнота влади в руках- прапор в руки і не хер кивати на "папередніков"!
Коментувати
Олексій
Щось у новому уряді з підрахунком не гаразд. З 45 ярдів виділили всього 7.7. Людей з педагогічною освітою за лохів мають? Ось вам і НУШ... Невдоволених звільнять, а прогибістів залишать?
Юрій
Десь там пані міністерка МОНу згадувала про необхідні 45 млдр, дали 7,7. Інша міністерка Мінфіну стверджує що це теж саме і освіті того вистачить.Ну, ясно що в них різні люди математику викладали.То може їх де місцями поміняти, був прокурор без освіти, то й міністрам не погано без знань математики. Може може нам допоможе вуду..., ой перепрошую -майа.)))
Анна
Ну добре, не треба мені 4000 зарплатні зеленими) Але ж де підвищення на 70% з січня? Радують лише круглі очі третини зелених колег)
Сергей Лимонов
Для Анна: БРАВО! Марадьори "тирили" а тепер- слуги народу! Ага !
Коментувати
Іван
5 років буде тихо... а в останній рік, перед виборами, теж піднімуть зарплати))) а до того часу вчителі мусять вибачити - нема грошей
Антверпен
Це казки для бідних. Ріст Ввп заплановано під 4%, інфляція ще 9% - тільки з цих двох показників на освіту треба збільшувати автоматично 13%, а в проеті бюджету - близько -5%!! Тобто мінфін внаглу обдирає Мон на 9%!! ? А якщо згадати ріст зарплат та цін на газ і енергію- то нам кришкка!!! От тобі і пріоритет!! Уряд користується недосвідченістю міністра і робить, що хоче! Та й помічників вона набрала , ще слабших за себе!!! Спасти ситуацію дещо може парламентський комітет освіти. Як схоче і чи зможе??
Тётя Мотя
Як це "на 7,7 млрд грн більше "??? Всього лише? А як же 45 млрд.грн., що необхідні для підвищення зарплат вчительству з 1 січня? Новосад, здається, таку сумму озвучувала? От тобі і на! Тільки надумаєш розбагатіти...знов надурили (((
Вчитель
Для Тётя Мотя: https://www.schoollife.org.ua/u-proyekti-byudzhetu-ne-zakladeno-koshty-na-pidvyshhennya-zarobitnoyi-platy-osvityanam/
Юрій
Для Вчитель: і шо ? То злочинна влада планувала, тепер хотілося б дочекатися початку кінця епохи бідності.
Коментувати
Roland
Ще за ЗНО 2019 з інструкторами не повністю розрахувалися, а вже плани на 2020 будують
Вчитель
Для Roland: https://www.schoollife.org.ua/u-proyekti-byudzhetu-ne-zakladeno-koshty-na-pidvyshhennya-zarobitnoyi-platy-osvityanam/
Надія
Чому спочатку "розтрублять "по всьому світу про підвищення зарплати педагогам ,налаштують людей проти вчителів, бо ж тільки й мови ,що ото будуть мати грошей ,а в дійсності - нічого не піднімають?
Вчитель
Поверніть Гриневич.!
Коментувати