У МОН змінюється команда заступників міністра

Кабінет Міністрів провів низку кадрових призначень у Міністерстві освіти і науки

У МОН змінюється команда заступників міністра

Кабінет Міністрів провів низку кадрових призначень у профільних міністерствах. Кадрові зміни стосуються і Міністерства освіти і науки.

Відтепер посаду першого заступника міністра обійматиме Юрій Полюхович. З 2014 до 2016 року він був радником міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолював громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація». Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

На посаду заступника міністра призначено Любомиру Мандзій, яка протягом 2016-2019 років працювала директором департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Ще одним заступником міністра призначено Максима Ярмистого, який з 2016 року працював директором департаменту правового забезпечення Міністерства освіти і науки України. Володіє англійською та польською мовами.

Окрім цього з посад заступників міністра звільнено Павла Хобзея, Вадима Карандія та Юрія Рашкевича.

Як відомо, 6 вересня на засіданні Кабінету Міністрів було призначено двох нових заступників міністра освіти і науки України. Зокрема, заступниками міністра освіти і науки стали заступник начальника обласного управління освіти і науки Рівненської ОДА, колишній директор школи Петро Коржевський та керівник Аналітичного центру «CEDOS» Єгор Стадний.

Освіта.ua
12.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Вітаю. Підкажіть будь ласка закон за яким вчителі втратили право оголошувати оцінки на увесь клас. Дякую.
Кр. Ріг
На залізничному вокзалі в Києві можна знайти на ринку кращих працівників та й дешевше обійдуться!! Заступники - як на підбір, оден ліпший иншого!! Чуваки - клас, особліво Некто Єгорка, без носків!
Raps Vylson
Пане Бабак ! Ви повинні контролювати виконавську владу. Гриневич і К’ ловко надула президента! Всю свою львівсько - Рівненську братію засунула в міністерство. Будете із ЗЕ мати проблеми- все керівництво , це не будівничі, це недержавці, це руйнівники. Виступи освітян- дуже скоро!!
Vlad
"Ну, специалисту вообще не обязательно уметь самому, он должен уметь учить других." (х/ф "По семейным обстоятельствам")
Емпатія
Для Vlad: вже Кличко доказав абсурдність цієї тези! Столиця розтрощена!
Коментувати
Юрій
Не, ну, с індіанцями Майа - то в яблочко. Ще б в єгиптологію може вдасться. То що треба. Для виконання рішень Гройсмана, як і вся "команда". Нашо було Гриневич рухати ? Шановний СЛУГА ЗЕ, з вчителів почалося на них і закінчитися може той "переможний шлях".
Запорізький Нду
Для Юрій: бо Гриневич всю цю мразь і леліяла, наскрізь грантожерка!! Міні - стерка — її вихованка! Обдурили ЗЕ - поміняли шило на мило!!!
Коментувати
Галина
Щоб працювати у МОНі, не потрібні фахова освіта, наукові ступені, вчені звання,елементарна практика? Якими єтоді були критерії відбору на керівні посади? І наскільки ефективно зможу ть реформувати систему політологи і знавці екзотичних мов? Тихий жах...
Vladimir
Звільнили Хобзея. Корупційна наволоч. Куратор Новоград Волинського промислово-економічного технікуму. Покриває аферистку директора цього технікуму
&
Ну что,реформы продолжаются. Только что Новосад сказала,что будут закрывать сельские школы. Выселение людей из сёл для получения дешёвенькой землицы продолжается. Сёла,аминь.
Критик
А хоч хтось з них у школі був? Після 11 класу, звісно? І по роботі, а не на зустрічі випускників чи на батьківських зборах? І що класична чольті тепер основна вимога до 1-го зама? Школам очікувати новий предмет "Майязнавстіво"? Чи "Чольтівська мова"?
Емпирик
Пани Новосад!!А почему не в угнали пана шарова - єто же отьявленньій мошенник и скорпион. Он на все 100 дискридитировал Гриневич. Ошибки не исправляются????
посмотрим
Почему только из Западной Украины берут в замы, где представители Центральной и Восточной Украины, это чьи интересы преследуются?
Witalina
Для посмотрим: А це вже традиція!!! Хоча, якщо ми говоримо про єдину Україну,то у виконавчій владі ПОВИННІ бути представники всіх регіонів, а не тільки "ізбрані".
Правда
Для посмотрим: а так и будет продолжаться пока мы не разделимся. Уже нет сил терпеть диктат западной части.
Коментувати
??
Интересно,по каким критериям проводили отбор? ?
Черкаси
Невже в Харкові чи Дніпрі , Одесі чи Черкасах не знайшлося фахових людей при пам`яті? Що ці слабці зроблять???? Ганьба , нарід!!
Спостерігач
Судячи з прес конференції прийшли теоретики, а не практики. Кріпиться пані міністерко думаю з такою командою Вам буде не легко.
Критик
Для Спостерігач: Та вона сама така
Надія
На такі посади треба брати людей ,що хоча б декілька років пропрацювали у школі чи в університетах.
Коментувати