Уряд призначив заступників міністра освіти

Кабінет міністрів призначив двох нових заступників міністра освіти і науки України

Уряд призначив заступників міністра освіти

На засіданні Кабінету Міністрів України призначено двох нових заступників міністра освіти і науки України.

Заступниками міністра освіти і науки України стали заступник начальника обласного управління освіти і науки Рівненської ОДА, колишній директор школи Петро Коржевський та керівник Аналітичного центру «CEDOS» Єгор Стадний.

Нагадаємо, 29 серпня на посаду міністра освіти і науки України призначено Ганну Новосад.


Петро Коржевський


Єгор Стадний

Освіта.ua
07.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Жодного доброго слова не прочитала про пана Стадного. Як же він працюватиме? Не досвідчений, невихований, неохайний, пихатий.... Пані міністр, як же Ви прислухаєтеся до людей??? Це не гарно.
Черкащанин
Сьогодні мав коротку розмову із знайомими про пана Стадного. Господи прости- одна пиха і зарозумілість у колишнього польського студента. Головне- він неадекват, прийшов воювати, перемагати, вчити тупих професорів і ректорів... Кадр навіть не уявляє своєї чиновницької місії !? Або посадять, або швидко вигонять!!!!
боня
Улучшения в школьной программе я так понимаю не будет! Так и будут учиться дети по системе Выучил-забыл. Икаждый день новая тема без закрепления пройденного материала. Интересно, они тоже все решали тригонометрические уравнения за три урока? Согласна что надо такого человека,который реально знает школу.Управленцы и мажоры -это не то! Здесь надо реально перестраивать саму систему образования! Чтобы сдать ЗНО надо нанимать кучу репетиторов. Зачем тогда школа? А у кого денег нет,тот туалеты будет драить, так?
зоря
скажи кто твой зам скажу кто ты боже храни украину ждем когда последний станет первым
Картина маслом
Всі грантодержателі: Гриневич, Лікарчук, Шаров, квіт , Совсун , стадний, Новосад....— це адепти зовнішнього управління Україною. Вони нічим не кращі від Путіна.
Cirius
Якщо скористатися порадами фізіономіки, то складається враження, що п.Коржевський млявий і не цікавий тип людини. А п. Стадний навпаки, холеричний і екзальтований тип, ще й з поганим здоров’ям або з синдромом невисипання. Та повіримо сучасним вченим, які твердять, що фізіономіка - наука не точна, а зовнішність може бути оманливою. Хоча наші предки говорили:"Бог шельму мітить".
Фізіономії
Для Cirius: правда, у стадного погана аура, він шкідливий для оточення.
Надія
Для Cirius: Коржевський "млявий і нецікавий"? Це потік енергії, який змусить працювати всіх і кожного! Це розумний і висококваліфікований спеціаліст з аналітичним розумом.
Коментувати
Новосад помилилася
Ну що чекати із цього Стаднуго- слабесеньке невдоволене життям , дахнуте на реформах молоде створіння. Всезнайка - без сумнівів. Ламати - не будувати! Таких кадрів ми наплодили. Два дні за кордоном і все понятно в житті. А ЖИТТЯ складніше!!
Наталка
Де вчителі з ДОСВІДОМ?? Хто може краще знати школу??? Тільки вчитель, який працював в школі 10 років!!!
Zoriana Lviv
Стадний - це типовий невдаха, яких попідбирав Фонд Сороса . Нічого не досяг в реальному житті, але переконаний у своїй величі. Результат буде- протистояння, всплеск незадоволення... заміна міністра і К‘. Але ж скільки піде нервів і часу, якого немає. Треба переорієнтувати всю освіту на ріст економіки , добробуту людей!!! Сідати за один стіл бізнесу , вченим та викладачам... В школі потрібно готувати до життя, а не борюкатись на долівці( Нуш називається). Оці стадні, шарови, ковтунці, рошкевичі, совсуни здатні лише на дрібні рішення , мілкі рішення , імітацію змін. Масштабу не має і не може бути. Ніхто ніколи ніде ніц не зробив доброго. Пусті люди...
Володимир
Борідку для інтелігентності відпустив, але підкаблучник.
Yurata
Для Володимир: бородки что-то не видно. Скорее щетина бомжацкая. Уши проколоты. Футболочка для домашнего ношения. Непрезентабельный какой-то.
Коментувати
Людмила
Дуже цікаве призначення, особливо другий персонаж. Він крутиться у Міністерстві освіти з 2014 року і великих реформ поки не було видно.... Треба освіту знати трошки глибше...
Клим
Один людина , як людина- з досвідом! А інше - замучений рехворматор. Не брите , не мите , не влаштоване, не раде собі і людям...
Л.В.В.
Для Клим: За зробленим судитимемо, а не за зовнішнім виглядом. Янукович пристойно виглядав, а толку? Від куриного яйця непритомнів. Від Майдану драпанув.
Yurata
При Януковиче (и прежде) доктора наук возглавляли Минобр. Ведь в ведении этого министерства и Академия наук находится. А теперь магистр европейских студий будет вершить судьбы и образования и науки.
Сергій
В СРСР міністр оборони був маршалом, в США - цивільним, але холодну війну СРСР програв.
Коментувати