Новим міністром освіти і науки призначено Ганну Новосад

Парламент ухвалив рішення щодо призначення нового міністра освіти і науки

Новим міністром освіти і науки призначено Ганну Новосад

На посаду міністра освіти і науки України призначено Ганну Новосад. Відповідне рішення ухвалено новообраним парламентом 29 серпня 2019 року. За новий склад Кабінет Міністрів проголосував 281 народний депутат.

Ганна Новосад працювала у Міністерстві освіти і науки з березня 2014 року на посаді радника міністра.

З листопада до грудня 2017 року очолювала управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН.

У грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН.

Новий міністр є представником політичної партії «Слуга народу» і була обрана до парламенту за виборчим списком партії під № 50.

Новосад народилась 28 липня 1990 року. У 2007 році закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ ім. Шевченка. Ступінь бакалавра з політології отримала в 2011 році в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта (Нідерланди). Є стипендіатом Фонду відкритого суспільства.

Протягом 2012−2013 років стажувалась в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.

Освіта.ua
29.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор Томашевський
Вітаю нарешті молодь потрапляє до влади.Молода креативна людина.Бажаю Вам успіхів та здійснення нових проектів.А невдоволені та обіжені завжди є і будуть.
Валерій Косенко
Для Торби-1 (для Ольга) - та й для всіх (щодо коментаря "Та не існує педагогічної освіти - це масло масляне. Є просто освіта, або її немає. А "особливу педагогічну" освіту видумала Гриневіч та НАПНУ ..." - гляньте на два посилання, на які я да-а-авно наголошував, навіть волав: http://www.h-d.in.ua/advertisement/незбагненно/ та http://www.h-d.in.ua/advertisement/не-зашореним-педагогам/
ех, Маруся, нам ли жить в печали
Просто цікаво - а який досвід практичної роботи у освіті і особливо - у вищій школі має новий "міністр освіти"? Бакалаврат могилянки і далі - якісь "студії" за кордоном? Може, я помиляюся, але освітою, як, зрештою, і всіма галузями, повинні керувати фахівці, які мають хочаб чітке уявлення про галузь. Чи для "слуг" це - пусте місце? Головне - красиві слова і обіцянки, про які потім можна і забути - "пожартував", мов"...
Роман
Чекаємо від нового міністра виконання обіцянки Зеленського про сприяння розвитку приватних шкіл.
Илля
Молодци витаю таких молодих у керивництви освити всих потомкив советских дидив видсторонювати вид керивництва державних устроив молодим дорогу в керивництви держави Украини Слава Украини
Натэл
Реальная школа для неё - " терра инкогнито". Детей она не учила, в школе не работала, но руководить будет. Ну, не она первая...
Vitalii
Молода, гарна дівчина із купою різних дипломів та бекграундом незрозумілих стажувань та посад із креативними назвами... Ну і шо?! А шо далі?!... А потім, не гаячи часу, (поки займає міністерське крісло) терміново буде займатися поповненням своєї колекції ступенів, звань, дипломів кандидата, дохтора, проффесора, академіка і т.д. До цього ще слід додати десятки почесних нагород, медалей, орденів, значків, грамот...
Таня
Сподіваюся, що новий міністр усвідомить, що наша освіта рухається не в тому напрямку. Діти перевантажені. Вчителі прагнуть більшої свободи у виборі методів навчання, меншого контролю, більшої поваги у суспільстві. Бажаю Вам натхнення, креативності і всього найкращого, щоб наші діти прагнули до школи, знань, а вчителі не уявляли себе без школи!
unforgiven 2
Хочу помилитися, але чекати від цієї пані (1990 року народження) ефективних змін у системі освіти України, не варто.
Син
Для unforgiven 2: а Ви з якого року?
unforgiven 2
99-го.
Коментувати
Юрій
Головне - нова керівниця Міносвіти має європейський досвід. Політика Порошенка продовжується. Сподівання щодо Зеленського сходять нанівець.
unforgiven 2
Для Юрій: Не європейський, а єврейський досвід знищення України, як держави і українців, як нації.
Коментувати
проходив повз
Жодного викладача не допустять до викладання лекцій в нормальному ВУЗі без ступеня кандидата наук. Жодного вченого чи викладача не допустять до керування кафедрою (кафедрою, Карл!) без ступеня доктора наук із конкретного наукового напрямку. А МОН у нас очолює особа з дипломом про вищу освіту. Краще ліквідуйте це грьобане МінОсвіти, якщо середню освіту ці діячі та діячки вже практично знищили, то, може, хоч залишки вищої освіти (хоча би у ключових десяти-двадцяти ВУЗах) та залишки науки (в інститутах Академії наук) ще можна врятувати. Соромно і боляче від цих "реформаторів", які й гадки не мають, чим вони "керують".
Ольга
Для проходив повз: Жодна людина без педагогічної освіти не може викладати навіть у загальноосвітній школі! А ось Міністр освіти в нас - бакалавр політології і магістр європейських студій. Дуже символічно!
Торба
Для Ольга: Та не існує педагогічної освіти - це масло масляне. Є просто освіта, або її немає. А "особливу педагогічну" освіту видумала Гриневіч та НАПНУ
Торба
Для проходив повз: Та розкажіть - у нас викладають фізику інженери та філософи з педагогами. І таким же чином очолюють кафедри. Вже давно проїхали.
Коментувати
Анастасія
Всі ж хотіли нових облич))) Давайте одразу студентів ставити на керівні посади)))
вчитель
жах!!!! міністриха, що не має уяви ні про школу, ні про інші навчальні заклади. Чого можна чекати від людини, яка не працювала в освіті, а "стажувалась", "була радницею (тобто - ніким)" І освіта - політологія !? Було "добре", стало - "ЖЖЖахливо"!!!
avatar13
Святий Боже! Ну за що це нам така каторга?! Понятне діло, скоріше за все, вона буде продовжувати незакінчені діла, які робила Гриневич. Нам, одинадцятикласникам, які в наступному році будуть здавати зно, скоріше за все, буде пи.... ой, вибачте за слова, звиздець. Однак, на щастя, не остаточний, тому що моїм знайомим, які будуть здавати зно в 21-му році, от-то їм буде точно звиздець, якщо вони не будуть готуватися до екзаменів. Люди добрі (чиновники і мадам міністерша!), схаменіться зі своєю "новою українською школою"! Багато хто її не хоче-то! 12 років не кожен хоче вчитися, не кожен хоче здавати стільки програм та екзаменів...!
Катя
Для avatar13: Блін , я також в 11 і мене це бісить ,що найголовніше - це НУШ . А те що зробили минулого року цирк з предметами на спеціальнсіть "Медицина" , так це- норм !Коли вже почнуть думати про абітурієнтів , а не змінювати умови вступу кожен рік , або змінювати , але повідомляти це за 2 роки хоча б .
avatar13
Для Катя: правда, чиста правда. Мій друг, який здавав зно в цьому році, хотів спочатку іти на гінеколога, але через цей "цирк" з цими правилами вступу на цю спеціальність, та й взагалі на цю медицину - різко передумав та пішов на хімічну інженерію. Так що будемо надіятися, що вони в черговий раз не перекрутять та не поміняють знову ці вступні правила на наступний рік.
Коментувати
Святослав
Нехай ЗНО здасть по всіх "обов’язкових" предметам, які будуть запроваджені 2021р.
Родион
Коли призначають нового міністра - появляється надія. Але вона швидко згасає. Чому? Причина одна: вся корумпована вертикаль між міністром і вчителем завжди залишається непорушною. Я не говорю, що "стріляти" їх треба. Їх треба гнати з насиджених місць в школи, працювати вчителями. А перед тим - аудит фінансової та кадрової роботи. Декому не в школу йти доведеться, а в інші місця.
Володимир
Справа не у молодості чи досвіді. Треба розділити управління вищою освітою і школою, коледжами і передвищими навчальними закладами на два. Вже вчорашня міністерка розпочала свідомо знищувати українську вищу освіту. Цей курс не має бути продовженим
Наталія
Мати чудову освіту - це не означає мати мудрість керівника і практичний досвід вчителя. Жаль, що на такі відповідальні посади в освіті і здоров’ї потрапляють "случайні пасажири" Краще б вже залишили Л. Гриневич і У. Супрун, вони за 5 років вже достатньо набули досвіду і вже мали стійкі стратегічні міркування та напрямок роботи
Бабай
Для Наталія: за часів Гриневич тільки зросли хабарі та корупція. І це не тільки у вузах а і в самому міністерстві.
Коментувати
Антоніна
Добрий день! Погоджуюсь з попередніми дописувачами, молода добра, але ж не нова! З 2014 року працює в МОН, педагогічного досвіду немає, вона буде думати за вчителів - ніколи! Для того, щоб аналізуати проблеми, треба самому попрацювати в школі. Я працюю 7 років і тільки на зараз можу більш менш об’єктивно оцінити проблеми та необхідні реформи! А тут міністр і школі не працював...
Л
Для Антоніна: Гриневич працювала вчителем біології, та хіба вона вас влаштовувала? Йдіть книжки читайте і дітям приклад показуйте
Коментувати
Мама
Нехай спочатку пройде всі ЗНО і задумається як діти їх здають.