Середня зарплата в освіті складає 7600 грн

За даними Держстату, зростання заробітної плати в Україні за останній рік склало 12,5%

Середня зарплата в освіті складає 7600 грн

Зростання реальної заробітної плати в Україні за останній рік склало 12,5%. Про це повідомили у Кабінеті Міністрів з посиланням на дані Державної служби статистики.

Середня зарплата в Україні в березні 2019 року в 2,5 рази перевищила мінімальну і склала 10 237 грн.

Зарплати вищі за середні у березні отримували працівники промислових підприємств (11 800 грн), торгівлі (10 600 грн) й транспорту (11 200 грн), сфери ІТ (17 300 грн) та фінансів (20 400 грн).

Середня зарплата в сфері освіти у березні склала 7 600 грн, у системі охорони здоров’я - 6 750 грн.

Освіта.ua
03.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люба
Середня зарплата вчителя, а вихователя становить 4590 . Ми на межі виживання. Ось така реальність.!
дожились
половина грошей йде на комунальні, а ще потрібно щось їсти, це просто жах, люди на межі виживання.
Голяк
Кабинет Министров никак не уймётся врать? Вот же кровопийцы на нашем теле. Никогда не чувствовал себя настолько нищим как сейчас! Из зарплаты вычесть 20%( приблизительно) всяких налогов, заплатить за коммуналку по полной( субсидия многим учителям,как и мне,не положена по нашим " замечательным" законам, )остаётся для жизни около 2000грн. Вывод: по окончании учебного года увольняюсь,иду на нелегальную работу,где для " отвода глаз" официально платят минималку,( как и делает очень много умных граждан нашей страны)зато субсидия у меня будет и нормальные деньги одновременно. Кабмин,я не один такой!) Раскройте глаза и не занимайтесь самообманом:" король-то голый!( Перевожу: при ваших повышенных т.н.зарплатах-учителя нищие!)
ATT
В моєму випадку дані відповідають дійсності - ось скриншот мого розрахункового листа за січень https://screenshots.firefox.com/iJI8MvhIqh48jmlI/null Маю 25 годин + 2 години з обдарованими, 1 індивідуальщика, категорія 2, стаж 5 років.
Местный
Для ATT: Ой. Страница не найдена.
ATT
Ссылку копировать не умеете?
1111
Для Местный: все там є. Виділяєте і натискаєте "знайти в гуглі"
Коментувати
mama
Не в освіті, а середня зарплата вчителя ,а у вихователів 5600, нам не треба підвищувати ,як вчителям з 1-го січня, покладуть цю місію на місцеве керівництво,яке швидше собі підвисить ніж іншим.нам не треба платити за класне керівництво,хоча групи завжди вище зазначених 20 дітей і у нас немає перерв ,ми завжди із дітьми,не перевірки зошитів , не за кабінет,по суті у нас їх мінімум 3(групова,приймальня та спальня)Велике дякуємо пані мінестерці ,щоб і вона таку зарплату мала ,як і ми.
вася
брехня повна, на 7600 чистими треба добре мати всього і стажу, і ставку, і категорію. А для цього потрібно не менше 15 років вкалування в школі... щоб в кінцевому взяти на руки 250 у.є., 100 у.є, коуналка потягне, ну і в залишку 150 У. Є. ( 4200 ГРН) треба розтягнути до наступної подачки. А ще вдягнутись, зїсти, і не дай бог захворіти. Отакі реалії, а писати можна будь, що.
1111
Для вася: 7000 - це не зарплата молодого вчителя, а середня заробітна плата по освіті. Яка складається не лише з заробітної плати молодих вчителів та вихователів ди.садочків (мінімалка), а й вчителів з 30% вислуги (яких більшість, бо вигнати зі школи старих вчительок ніхто не здатний), й зарплати науково-педагогічного персоналу вищих закладів освіти, й заробітної плати директорів, які часто мають все по максимуму (надбавку педагогічну 30%, надбавку за складність 50% та премію 100%). У нас в коледжах за січень-бересень середня заробітна плата становила майже 6000 грн.
Коментувати
бабуся
Ви ж не забувайте, що з цієї заробітної плати ще вираховують ЄСВ, військковий податок, профспілка, ну а залишок - Ваш. Тому реальна зарплата нижча на на більш як 20%. А в споживчий кошик Ви кладете реальну зарполату а не віртуальну. А якщо молодий спеціаліст - то він має взагалі мізер.
Viktoriia
Для бабуся: Ні ЄСВ, ані загадкову профспілку із зарплати не вираховують на сьогодні. Тільки ПДФО та ВС.
Коментувати
Данило
Такі низькі зарплати - це результат роботи влади Порошенка за 5 років. Пожили при Порошенкові по-новому, по-бідному.
Для Данило
Завдячувати цьому треба ще й колишньому міністру фінансів Данилюку, який зараз є одним з лідеріів команди ЗЕ. То ж поживемо - побачимо як заживемо далі.
Коментувати
Богдан
Вчитель і лікар отримує найнижчу зарплату в Україні. Це ганьба для очільників влади Порошенка-Гройсмана-Парубія. Скористались довірою людей після Революції Гідності, збагатили свої сім’ї, а громадян просто кинули. Пенсіонер, інвалід отримує 1 500 гривень пенсії. Це на день по 50 гривень, а ще комунальні послуги оплатити, ліки купити. Дійсно, ще такої жадібної, просто жадної влади українці не мали. Є великі сподівання, що ця епоха жадібності більше не повториться в Україні.
cos
Для Богдан: Богдане, не сумнівайтеся. Після помаранчевоі революціі та після революціі гідності ставало жити гірше і.гірше громадянам. Потрібно майдани заборонити законодавчо- бо після третього.майдану Украіни як такоі держави просто не буде. Майдани робить Америка, Германія, бо ій потрібно посадити свою людину, яка буде виконувати всі вказівки Меркель та Трампа. Скажуть продати землю-продадуть, а на думку украінців ім всерівно, скажуть вирубити ліс-вирублять, скажуть підняти тарифи на комуналку-піднімуть. Європі не потрібна сильна Украіна-ій потрібна слабка Украіна, щоби керувати нею. Бо якщо Украіна буде сильна, то Європа не зможе керувати нами. Ось такий наш друг Європа.
Богдан
Для cos: Україні потрібна справедлива влада, яка дбає про людей. Впродовж останніх 30 років національні багатства просто розкрадали група людей від влади і їхні підставні особи, члени родин, кланів, бізнесових груп, які мали доступ до розподілу державних коштів, сфер впливу на рішення чиновників щодо приватизації майна державних підприємств. Значна кількість громадян України живуть на межі бідності, і лише близько однієї чверті населення може себе відчувати відносно впевнено сьогодні у фінансовому плані. Усі законодавчі акти нової влади повинні враховувати інтереси українських громадян. Люди, які працюють в Україні, не мають бути бідними, в тому числі вчителі та лікарі, а це декілька сотень тисяч українських громадян. Враховуючи нинішні реалії, мінімальна зарплата в Україні має складати 10 000 гривень, мінімальна пенсія і стипендія - 5 000 гривень. Українці здатні побудувати державу, у якій приємно і комфортно проживати її громадянам.
Євгеній
Да як же ви, нитики, вже достали! Вас в золоті купай, будете все одно нити. Бо ви такі. Жалюгідні! Краще б думали, чому ви за ці роки отупішали. Бо країна стала кращою, і ви сліпі, якщо не бачите.
Коментувати
Yurata
А у судей 120 000 грн./мес. зарплата. Вот кто нужен этому государству, а не учителя и учёные.
Анатолій
Цікаво, яка середня зарплата в кабінеті міністрів України??? Чому про це ніхто не говорить, особливо прем’єр міністр України???
Irina Valerevna
Это брехня!!! У меня педстаж 36 лет, работаю в колледже на педдолжности и читаю часы. У меня высшая категория и звание "Старший викладач" (за которое кстати не платят), моя средняя зарплата в месяц - 7500
Євгеній
Для Irina Valerevna: ваша, а не всіх. Викиньте свої дипломи, бо розуміння з елементарної математики у вас немає
Коментувати
Марія
Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!Брехня!
Urban
Брехня несусвітня! то хіба пані міністерка зі своєю зарплатою і її підлизайли створюють таку середню платню
Val
Для Urban: вы вообще в школе учились? Что такое среднее арифметическое знаете? И да, каждый по уму получает... Не совок же.
Андрей
Для Val: Более того,в таких случаях ,как правило,считают медиану,что практически обнуляет влияние милионеров на статистику.
Коментувати
Местный
И когда вас всех уже выкинут с кабинетов...
Ірина
Цікаво вийшло - піднімали на 25%, а підняли на 12,5%))) Ось вам обіцянки і реальні справи!
Ярослав
А у нас у Рогатинськомц районі Івано-Франківської області станом на 03.05.2019 р. за квітень ні копійки не заплатили вчителям.
Дмитрий
Понятно, Гриневич и все близлежащие снова себе набили цену. Хоть бы уже не показывали это.
Вчитель
Це майже те,що одні їдять м’ясо,а інші капусту(і то це зараз розкіш),а в середньому голубці,
Наталя
Для Вчитель: я вихователь, маю звання ,,методист’’ і28 років стажу а зарплата з усіма надбавками -5200гр. Це вам як? Як вижити?
Анна
Пусть Гриневич расскажет почему зп учителя рассчитывается исходя из минимального прожиточного минимума работающего а не из минимальной зп как прописано в Законе об образовании?
Ірина
Для Євгенія. Євгенію, цікаво, ким є Ваші батьки? Вони Вам допомагають? Бо я, стара вчителька, як там хтось зневажливо написав, отримую пенсію 2 100 (стаж 46 років). А все життя виконувала державне замовлення, і непогано, бо маю звання "Відмінник освіти" , категорію "вчитель-методист". До речі, не дивлячись на вік, освоїла новітні технології. Чи винна я, що праця вчителя завжди оцінювалась так низько? Можна зараз виживати на таку "осучаснену" пенсію? А Ви говорите, що жити стало краще. Ви не знаєте ще життя...
Коментувати