Не всі регіони використали освітню субвенцію

За даними Профспілки, лише в 100 бюджетах із 1 288 освітню субвенцію використано у повному обсязі

Не всі регіони використали освітню субвенцію

Лише в 100 бюджетах із 1 288 освітню субвенцію використано у повному обсязі. Про це повідомив голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов під час виступу за пленумі ЦК профспілки.

За його словами, невикористання освітньої субвенції відбувається на тлі наявної заборгованості та несвоєчасної виплати заробітної плати педагогічним працівникам у деяких регіонах та зменшення надбавок за престижність праці.

Також Труханов повідомив, що освітня профспілка і профільне міністерство наголошують на неприпустимості утворення залишків освітньої субвенції та привертають увагу на необхідності використання цих видатків на оплату праці педагогічних працівників у максимальних розмірах.

У Профспілці працівників освіти і науки зазначили, що у Державному бюджеті на наступний рік заплановане збільшення видатків освітньої субвенції на 7,9 млрд грн до 69,6 млрд.

Освіта.ua
06.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернігів
У Чернігів надійшли гроші, але питання про повернення знятих 15% за престижність педагогічної праці не обмірковують повертати. Дають подачку по 700-750 грн премії на кінець року.
марина
у нашій отг планують не виплачувати кошти на оздоровлення ,мотивуючи недостатністю фінансування,хоча ст.57 ч.1 ніхто не правомірний відміняти .Полонська отг.
Даёшь ОТГ-ОПГ!
То есть идёт мощнейший саботаж " снизу" всей государственной политики и никто ни за что не отвечает? Тут уже писали про ОТГ. У нас в ОТГ тоже,голова со своими подчиненными ( родственниками и друзьями, в основном) тупо " пилит" местный бюджет, люди это видят, а СБУ и НАБУ -нет, потому что он от них " откупается". А субвенцию освітню тоже сэкономил,хотя у многих учителей нет субсидий и 70% зарплаты идёт именно на оплату коммунальных. А работники ОТГ по 4 раза в год ездят отдыхать по за границам и премию себе выписываютпо 250%. Слава Україні! Здобули!
Катя
Так а до чого тут Україна? Це ж ваша отг, ви вибрали цього голову! Так беріть його за шкірку і змушуйте працювати на громаду і школу. Чи за вас це Порошенко повинен зробити? Як інфантильні діти- все їм хтось винен. В нашій отг для школи робиться багато- і меблі купують, наочність, кухні ремонтують, дахи на школах і т.д. І люди зубасті- не дають спуску, якщо щось не так. Проблем звичайно вистачає, але ж і робиться немало. Так що все в ваших руках, ніхто за вас ваше життя кращим не зробить.
Даёшь ОТГ-ОПГ
Катя,ОТГ-в Украине,и должна подчиняться её законам. Но в нашей ОТГ,к сожалению,-феодал у власти с большими деньгами, никакого контроля НЕТ! Уже пытались его " приструнить" местные активисты, но у него всё куплено,потому что он ещё и бизнесмен)( всё оформлено на других). А тех,кто возмущается,-выговоры и увольнение с работы. Вот так)
Юрий
Для Катя: У нас в ОТГ голова-тоже " местный феодал".
Коментувати
хорхе
У нашому ВНЗ заборгованість по заробітній платі. І це при тому, що обіцяють весь час підвищення оплати првці....
Недовольный
А когда привлекут к ответственности тех,кто " сэкономил" на учителях,а? В нашей,например, ОТГ голова рассказывает сказки,что денег мало,надо экономить...закрыть 2 садика,школу,хотя до децентрализации и объединения рассказывал, как много денег будет идти на громаду. Хотя сам сейчас " хапает" себе " в карман"всё,что " плохо лежит", особенно участки земли. Когда ж будут таких голов привлекать за ложь и за корыстное использование служебного положения?
Мірошник Ігор
Для Недовольный: Все це відбувається у вашій громаді. Ви ж самі вибрали собі керівників. Тож документуйте протиправні дії посадовців та залучайте правоохоронні органи, якщо вони не реагують ідіть далі. Ми, наприклад, дійшли аж до депутата ВРУ Віктора Чумака, який тільки з 2 заходу вплинув на ситуацію та порушили кримінальне провадження. За вас це ніхто робити не буде. Доки громадяни не зрозуміють що це моя країна і не почнуть самі ВСЕ робити нічого не зміниться.
Коментувати
?!!!
Невикористану субвенцію за минулий 2017 рік дозволили перекинути на матеріально-технічне забезпечення. Тому у цьому році місцеві керівники від освіти вирішили не заморочуватись, звідки брати гроші на ремонти, меблі, техніку, а знову зекономили на вчителях! У наступному році за таких умов ця тенденція не лише збережеться, а й прогресуватиме!