Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Нацрада реформ підтримала Нову українську школу. За результатами засідання Ради реформ українському парламенту рекомендовано прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту».

Участь у пробному ЗНО взяли 110 тисяч осіб. За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у пробному тестуванні з української мови і літератури, що відбулось 1 квітня, взяли 110 тисяч осіб.

Гройсман: Система підготовки кадрів потребує змін. За словами прем’єра, Україні потрібно вдосконалювати систему підготовки кадрів, оскільки сьогодні економіка країни потребує висококваліфікованих кадрів.

Все про власне висловлення на ЗНО з англійської мови. Освіта.ua запропонувала до уваги абітурієнтів збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.

В Україні запрацює Нацрада з розвитку науки і технологій. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, Національна рада стане основним стратегічним органом реформування сфери науки та інновацій в Україні, який очолюватиме прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр закликав парламент підтримати реформу освіти. Володимир Гройсман наголосив, що пропозиції уряду щодо реформи знаходяться у парламенті, опрацьовуються і підтримуються профільним парламентом та можуть бути основою зміни якості освіти.

Гриневич: надання безвізу сприятиме співпраці вишів. Міністр висловила переконання, що рішення Європейського парламенту дає реальні підстави сподіватись, що академічна співпраця європейських та українських університетів розвиватиметься.

У Києві триває найбільша освітня виставка. У роботі популярних освітніх виставок «Освіта за кордоном» та «Освіта і кар’єра» беруть участь понад 60 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські виші.

Освіта.ua
07.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів