Профспілки перенесли "тарифну" акцію протесту

У ФПУ зазначають, що рішення було прийнято через загострення політичної ситуації в країні

Профспілки перенесли "тарифну" акцію протесту

У вівторок, 15 листопада відбулась нарада керівників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань столиці та Київської області, на якій було ухвалено рішення про перенесення акції протесту проти підвищення тарифів, що мала відбутись 17 листопада.

У ФПУ зазначають, що відповідне рішення було прийнято враховуючи загострення політичної ситуації, застереження правоохоронних органів та СБУ, що надійшло на адресу ФПУ, про розгортання у Києві широкомасштабних акцій протесту з можливими провокаціями і загрозами життю і здоров’ю громадян.

Також у профспілках повідомили, що перенесення акцій протесту пов'язане з перенесенням розгляду проекту Державного бюджету на 6-9 грудня та продовженням тристоронніх консультацій щодо реформи системи оплати праці.

"Враховуючи вищезазначене, більшість учасників наради висловили позицію щодо перенесення акції і проведення її в дні розгляду Державного бюджету та провести негайно зустріч профспілок з Головою Верховної Ради України і керівниками депутатських фракцій. З відповідною заявою щодо позиції Федерації профспілок України виступить Голова ФПУ", - заявили у Федерації профспілок України.

Як відомо, 17 листопада профспілки мали намір організовувати Всеукраїнську акцію проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду.

 

Освіта.ua
15.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Ось подивимось на тарифну сітку яка буде, тоді й затанцюємо від радосей...
Геннадій
11.11.2016 № 02-5/639 Першому заступнику Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України О.В.Співаковському Народним депутатам України, членам комітету Шановний Олександре Володимировичу! Шановні народні депутати України ! ЦК Профспілки працівників освіти і науки України знову звертається з приводу проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», реєстраційний № 5130 від 15.09.2016, доопрацьованого Кабінетом Міністрів України та поданого на розгляд Верховної Ради 03.11.2016 року. В доповнення до попередніх антисоціальних змін, в доопрацьованому пропонуються зміни до Кодексу законів про працю України та до Закону України «Про оплату праці», які призведуть до звуження трудових прав працівників, особливо бюджетної сфери. Висловлюємо категоричне заперечення запропонованим змінам до статті 95 Кодексу законів про працю України та до статті 3 Закону України «Про оплату праці» стосовно вилучення з поняття мінімальної заробітної плати норми, що...
Гость
Проект тарифної сітки на 2017 https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets-2017/ ...
член профспілки
ЦК профспілки освітян хоча б поцікавилися тарифною сіткою, яка буде з 1 січня,оклад 3200 буде включно до 11 т.р.Хватить дурити народ.треба щось робити ,а не тільки збирати внески і то призначати акції то відміняти. Сором за таких керівників ЦК
член профспілки
Сором за профспілку,яка йде на поводу у влади. А якщо так, то внески хай влада дає!
RENE
Акції протесту необхідно проводити не тільки проти підвищення тарифів, а конкретно проти низьких зарплат освітянам!!!
сторонній
Користуючись термінологією відомого радикала, тільки "скотиняка" може виходити з "тарифними" протестами від освітян. Були б профспілки - домагались би зарплат рівних середнім у промисловості, надбавок за "престиж", забезпечення шкіл сучасними засобами навчання і обладнанням для кабінетів і лабораторій, достойних пенсій педпрацівникам і умов виходу на заслужений відпочинок, прогресивних реформ... А так - не профспілки, а брудні флюгери в руках політичних повій.
О как заговорили уже
Відомий волонтер пригрозив ініціаторам протестів, активіст Євромайдану Роман Доник пообіцяв особисто розстрілювати протестувальників, які будуть здійснювати спроби насильницького повалення нинішньої влади. Про це Доник написав на своїй сторінці в соціальній мережі, новину передає Преса України. За словами активіста, стріляти будуть в тих протестуючих, які спробують захопити адмінбудівлі або заблокувати МВС або СБУ. Aктивіст підкреслив, що зараз немає ніякої альтернативи владі Петра Порошенка, так як ніхто інший не зможе контролювати ситуацію в країні в умовах війни.
Дарія
Для О как заговорили уже: Доник правий. Поки що так.
Коментувати
вчитель
Основне завдання нашої держави УКРАЇНА - підтримати тих, для кого країна є територією життя, чи тих для кого вона є тимчасовою територією перебування, поки звідси викачуються гроші… Думаю, що відповідь однозначна – олігархи правять балом
реалии
Власть боится народного гнева, но бунтов не избежать, уже начали приходить платежки, около 2-х тыс./3 ком-я только за отопление надо оплатить за две недели, а все остальное... Короче, даже с поднятием зарплаты, ее реально не хватит, чтобы оплатить за ком.услуги, а еще надо жить, одеваться, кормить семью. Получается, пашешь как вол весь месяц и еще должен этому государству, т.е. - олигархату.
Местный
С организатора "побеседовали" и акция перенеслась. Интересно хотя бы узнать цену такой "беседы".
Соромно!!!
Соромно за державу, в якій кваліфіковані спеціалісти повинні жебрачити, тобто просити субсидії. Повинні бути нормальні зарплати у кваліфікованих громадян, а не тільки у високо посадовців.
Народ
А можно зробити нормальні ціни для народу та обійтись без субсидій. А потім спробуйте продати своє житло або переоформити його, доки не погасити своі субсидіі. Халява тільки у мишоловці .
Олександр
В мене субсидія все покрила. Я вихователь, дружина медик, двоє дітей (один з них студент). Хоча живемо від з/п до з/п.