Президент: День знань зустрічаємо у тяжкий час

Президент взяв участь у церемонії з нагоди початку навчального року у військовому ліцеї ім. Богуна

Президент: День знань зустрічаємо у тяжкий час

Сьогоднішній День знань країна зустрічає у надзвичайно складний для країни час. Про це сказав президент України Петро Порошенко під час відвідання Київського військового ліцею імені І.Богуна, де взяв участь в церемонії з нагоди початку нового навчального року.

Вітаючи ліцеїстів зі святом, Глава держави зазначив, що сьогодні в Україні зростає престижність військової служби, а ті, хто служить у Збройних Силах, по праву повертають собі статус справжньої еліти суспільства.

"Вперше за часи існування сучасної України військові стали об’єктом любові, підтримки і гордості всього народу. Я знаю, що така солідарність надає впевненості та мужності", - сказав Петро Порошенко.

Президент також наголосив, що українське військо завжди буде об’єктом першочергової уваги держави. Армію очікує переозброєння та поява висотехнологічної зброї, поява якої потребує не лише військового хисту, але й високого інтелектуального рівня, зауважив Глава держави.

Глава держави з сумом констатував, що сьогоднішній День знань країна зустрічає у надзвичайно складний для країни час. "Ситуація ще більше загострилася останніми днями. Проти України зараз розпочалася пряма, неприхована агресія з боку сусідньої держави. Це докорінним чином змінює обстановку у зоні бойових дій, ставить нові, на порядок складніші питання перед нашими силовими структурами", - зазначив він.

Та під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності країни, українські військовослужбовці проявляють мужність і героїзм, - наголосив президент. "Вони демонструють високий професіоналізм, патріотизм і головне – безмежну відданість Україні. Перед вами достойні приклади служіння Батьківщині, тому що серед учасників АТО є ваші батьки, брати, родичі та друзі", - сказав Петро Порошенко.

Присутні вшанували пам'ять випускників ліцею, які віддали своє життя, захищаючи Україну, хвилиною мовчання.

Освіта.ua
01.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий
Как это по-украински: создать себе трудности, а потом жить в условиях этих трудностей.